21 май 2019 13

Цукрозамінник Фіт Парад: ціна та відгуки

Надмірне споживання солодкого завдає шкоди людському здоров'ю. Цукрозамінники — це один із способів уникнути таких проблем.

Цей продукт може мати багато різновидів. Всі вони мають свої особливості, свої плюси та мінуси. У цій статті ми розповімо про сахарозаменителе Фіт Парад.

Інформація про продукт, його види і ціни

Як відомо, підсолоджувачі існують як синтетичні, так і натуральні. У першому випадку немає сенсу говорити про вміст у них корисних речовин. Їх рекомендується використовувати не довше, ніж протягом одного року.

Звичайна сфера їх використання — це попередження виникнення алергічних реакцій. Фіт Парад — це натуральний цукрозамінник і втілює в собі кращі сторони цього класу продуктів.

Він практично повноцінно замінює собою цукор, знижуючи при цьому калорійність споживаного раціону, але не завдаючи при цьому шкоди смаковими якостями їжі. Зокрема, цим продуктом можуть повністю безпечно користуватися хворі на діабет.

Також потрібно підкреслити важливу особливість Фіт Параду: легко переносить підвищення температури до 200 градусів Цельсія. Ця особливість дає можливість використовувати його при випічці.

Таким чином, це дає можливість насолоджуватися солодкою випічкою без проблем, які можуть виникнути при підвищеному споживанні цукру. Цей продукт позбавлений характерного присмаку, який є у багатьох інших підсолоджувачів.

Випускається підсолоджувач в декількох основних варіантах. Їх розрізняють за номерами. Кожен варіант має свої відмінності. Розповімо про них докладніше:

 • № 1 — це суміш з підсолоджувачів, куди входить екстракт топінамбура. Солодкість цього продукту в п'ять разів перевищує солодкість цукру;
 • № 7 — майже повністю аналогічний попередньої різновиди, за винятком того, що він не містить цього екстракту;
 • № 10 — в десять разів солодше, ніж цукор. Тут міститься екстракт топінамбура;
 • № 14 — суміш схожа на № 10, але тут відсутні добавки у вигляді екстрактів.

Упаковка цукрозамінника Фіт Парад №10.

Існують також кілька інших різновидів такого цукрозамінника.

Скільки коштує Фіт Парад?

Наведемо кілька варіантів:

 • Упаковка 200 грамів Фіт Параду № 1 обійдеться в 302 рубля;
 • 180 г № 10 буде коштувати 378 рублів;
 • № 7, 180 грамів так само, як і для № 1 має ціну 302 рубля;
 • Фіт Парад № 7, що містить екстракт шипшини, 180 грамів буде коштувати 250 рублів.

Склад цукрозамінника Фіт Парад

Спочатку коротко перелічимо основні компоненти, з яких складається цей підсолоджувач:

 1. Эритрит;
 2. Сукралоза;
 3. Стевизоид;
 4. Екстракт шипшини, топінамбура або інший.

Розповімо докладно про зазначених компонентах.

Почнемо з розгляду стевизоида. Ця речовина має повністю натуральну природу. Його отримують з широко відомого рослини стевії, яке має репутацію найкращого природного підсолоджувача.

Цікаво, що один грам цієї речовини містить у собі тільки 0,2 кілокалорії. Для порівняння зауважимо, що таку ж кількість цукру (1 грам) містить вже 4 кілокалорії. А це в 20 разів більше.

За результатами досліджень було відзначено, що ця речовина є повністю безпечним підсолоджувачем. Однак, не забувайте, що застосовувати його одночасно з деякими лікарськими засобами не рекомендується.

Мова йде про препарати, які знижують тиск, знижують рівень цукру в крові або тих, які служать для нормалізації рівня літію у вашій крові.

Також не потрібно використовувати під час вагітності або під час годування груддю. Це речовина витримує нагрівання до 200 градусів. Тому його можна використовувати для випічки.

Тепер розповімо про эритрите. Він може зустрічатися в різних натуральних продуктах, наприклад, у дині.

У промислових умовах ця речовина отримують з кукурудзи або тапіока. На смакові рецептори людини це речовина впливає практично повністю так само, як цукор.

Эритрит добре витримує високу температуру. При його вживанні може виникати легке післясмак холодку.

Ще однією його особливістю є його здатність забезпечувати правильний баланс pH ротової порожнини, що деякою мірою здатне попередити розвиток карієсу.

Екстракт шипшини має тисячолітню історію свого застосування як для смакових, так і для лікувальних цілей. Екстракт дуже багатий вітаміном C. Його зміст становить 1500 мг на 100 г продукту. На жаль, деякі люди можуть мати алергічну реакцію на це речовина.

Останній з розглянутих компонентів — це сукралоза. Його виробляють на основі цукру. Однак, процедура виготовлення досить складна і складається з 5-6 етапів.

В результаті обробки цукор практично повністю змінює свою структуру. У чистому вигляді це речовина в природі не зустрічається, тому назвати його натуральним не можна.

У зв'язку з даною обставиною, до його споживання потрібно поставитися з деякою обережністю. У деяких людей він може викликати головні болі, висип або інші ускладнення.

Користь і шкода цукрозамінника Фіт Парад

Цей цукрозамінник має свої особливості. Розповімо спочатку про його достоїнства:

 1. Його смак практично такий же, як у натурального цукру;
 2. Здатний добре переносити високу температуру, що дає можливість використовувати його при приготуванні солодкої випічки;
 3. Його можна ефективно використовувати для боротьби із залежністю від споживання цукру. Споживаючи його протягом кількох місяців можна послабити цю шкідливу звичку, а згодом повністю відмовитися від цукру. Деякі фахівці вважають, що для цього можуть знадобитися два роки;
 4. Доступні ціни та різноманітний вибір цього підсолоджувача;
 5. Корисний для тих, хто хоче схуднути або просто стежить за своєю вагою;
 6. Низька калорійність;
 7. Повна нешкідливість;
 8. Допомагає засвоєнню кальцію організмом завдяки наявності інуліну.

Тепер розповімо про деякі його недоліки:

 • Як було сказано вище, його не слід приймати одночасно з деякими видами ліків. Це може призвести до ускладнень;
 • Сукралоза не є натуральним продуктом. Ця речовина може негативно вплинути на здоров'я деяких людей в тому випадку, якщо у них є індивідуальна непереносимість цього продукту.
Гості на порозі? Без паніки! Простий рецепт пирога з вишнями для духовки і мультиварки буде якраз до речі.

Якщо почався сезон гарбуза, то неодмінно придбайте її для приготування смачних страв. У цій статті є кілька відмінних рецептів для мультиварки. Це буде смачно і корисно!

А тут ви знайдете найкращі рецепти заготовок в'ялених помідорів на зиму.

Відгуки лікарів і покупців

Звичайно, буде цікавим те, що кажуть ті, хто вже спробував.

Я користуюся вже давно і дуже цим задоволена. У мене були проблеми з вагою. Фіт Парад і правильне харчування допомогли вирішити мою проблему.

Ірина, Санкт-Петербург

У мене мама — діабетик. Мама вимагає постійної уваги. Вона користується Фіт Парадом і сама привчила до нього мене. Цей підсолоджувач допомагає мені бути стрункою вже тривалий час.

Тетяна, Томськ

Фіт Парад № 1 — це інноваційний цукрозамінник найвищого класу. Його виготовляють з використанням новітніх досягнень науки і техніки. Всі компоненти проходять ретельний контроль якості. Цей засіб дозволяє полегшити перебіг діабету і підвищити якість свого життя.

Олена Олександрівна , лікар-ендокринолог, Волзький

Пропонуємо подивитись цікаве відео про дані підсолоджувачі:

Що ще почитати: