01 июнь 2019 83

Чим відрізняється паску від традиційної паски

Серед неодмінних традиційних ласощів, які прийнято готувати і їсти виключно на християнське свято, почесне місце займають паски і паски. Щоб не переплутати ці смачні, але все ж різні страви, потрібно знати їх відмінності.

Чим відрізняється від великодня паска

Обидва великодніх частування – це два самостійних десерту релігійного призначення, єдина схожість яких на цьому і закінчується.

Паску і паска не схожі один з одним за їх характерними ознаками, як:

ознаки паска великдень
Термічна обробка випікається сира, або «заварна»
Основний інгредієнт борошно сир
Основа рецепта здобне дріжджове тісто сирна маса
Традиційна форма Витягнутий циліндр із глазурованої верхівкою білого кольору (символ родючості) У формі зрізаної чотирикутної піраміди (символ гробу Господнього), часто з літерами «х/у» («Христос Воскрес»)
Термін придатності Близько тижня Не більше 6 годин-для сирої, і 12 годин для «вареної»

Таким чином, паска, — це здобна випічка особливої символічної форми, покрита білою помадкою або глазур'ю, а великдень – це одночасно і синонім самого свята, і назву сирного десерту, головне в якому – його особлива геометрична форма.

А ви знаєте як незвично прикрасити яйця до Великодня? Спробуйте зробити декупаж яєць — це особлива техніка, яка зробить головна страва столу незвичайним і оригінальним.

Покроковий рецепт олександрійського тесту для паски читайте в нашій статті.

Спробуйте приготувати паску в мультиварці — рецепт з фото і покроковими відео.

Чим відрізняється пасха від паски

У деяких регіонах Росії класичну великдень з сиру не прийнято готувати, тому паски там називають великоднем, або, у більш поширеному розмовному жанрі, пасками.

Зазвичай ці вироби випікаються:

  • відразу у великій кількості;
  • пропонуються в першу чергу до трапези після їх освячення в церкві;
  • підносяться родичам і друзям всю пасхальну тиждень як їстівного сувеніра.

Виходить, пасками християни часто просторечно іменують паски, випечені з солодкого дріжджового тіста за всіма правилами, передбаченими для цієї обрядової кондитерської випічки.

Іноді циліндр із солодкого дріжджового тіста з білою верхівкою плутають з сирною пірамідою, яку готують не часто і не в усіх місцевостях, і, на відміну від здобних циліндрів, в однині.

Що ще почитати: