15 апрель 2019 402

Дієта Симеонса з Анат Штерн: головні канони, меню, відгуки

На сьогоднішній день однією з найбільш ефективних систем живлення для швидкого скидання ваги є Дієта Симеонса з Анат Штерн. Таку оригінальну назву вона отримала завдяки своєму першому творцеві, а також жінці, яка через роки відродила і допрацювала цю ідею.

Доктор Альберт Симеонс проживав у столиці Італії, де і працював у популярній приватній клініці, контингент якої становили тільки забезпечені люди.

Робота клініки була спрямована на те, щоб дати їм можливість скинути вагу в короткі терміни, при цьому не завдавши значної шкоди їх здоров'ю.

В ході роботи із своїми пацієнтами Альберт Симеонс займався розробкою власної теорії про зайву вагу, а також унікальної дієти для його втрати. В результаті йому вдалося прийти до висновків, які перевернули з ніг на голову інші теорії про ожиріння.

За його словами, процес набору надлишкової ваги ніяким чином не залежить від самих людей, навіть якщо вони воліють споживати більше їжі, ніж їм потрібно.

Лікарі-дієтологи того часу не були згодні з думкою Альберта Симеонса, бо в 20 столітті не сприйняли доктора всерйоз.

Однак, вже після смерті доктора Анат Штерн пройшла дієту Симеонса, завдяки чому їй не тільки вдалося позбутися від зайвих кілограмів, але і підтримувати себе в прекрасній формі донині.

Вона твердо вирішила, що про дієти, розробленої Альбертом Симеонсом, повинно знати якомога більше людей, бажаючих схуднути.

Суть методу Симеонса і Анат Штерн

Дослідження Альберта Симеонса має оригінальну назву «Фунти дюйми: новий підхід до ожиріння». На сьогоднішній день ознайомитися з ним можна, скориставшись інтернетом.

Вивчаючи особливості організму, Симеонс прийшов до приголомшуючим висновків, стосовно підшкірного жиру людини. Він припустив, що існує 3 типи жирових відкладень, які ніяким чином не залежать один від одного:

 1. Жир, який розташований проміж органів людини, і утворює між ними своєрідну «подушку»;
 2. Жир, який є джерелом енергетичних ресурсів;
 3. Запаси жиру, які організм накопичує в тілі на випадок голодних днів.

Останній тип жирових відкладень є тим самим жиром, який так неприємно виглядає на фігурі. Його можна помітити в області пахв, внутрішніх і зовнішніх стегон, животі і т. д.

Справа в тому, що організм людини має пам'ять, бо знає, як людям було важко знайти їжу під час війни або голодомору. Тому він і відкладає жирові запаси.

Відштовхуючись від цього припущення, доктор вирішив, що головним завданням будь-якої системи харчування є позбавлення від «поганого» жиру. А значить слід зробити так, щоб організм черпав енергію саме з нього.

В якості речовини, що впливає на «поганий жир», Альберт Симеонс вибрав хоріонічний гонадотропін. Цією речовиною виступає гормон, який в народі можна зустріти під назвою «гормону вагітності». Це пов'язано з тим, що таке речовина виробляє організм лише у вагітних.

За словами розробника, гормон повинен допомагати спалювання жирових відкладень на генетичному рівні, бо беруть його людям вдасться позбавитися від 15 кг за місяць. Але тільки в комплексі з відповідною дієтою.

На жаль, придбати ХГЛ без рецепту від лікаря в міських аптеках не можна. Його можна замовити, відвідавши офіційний сайт дієти Симеонса і Анат Штерн. Вживати всередину його слід, лише спираючись на сувору інструкцію.

Наступним принципом методики Симеонса є дієта, яку він розділив на чотири щаблі.

Першою сходинкою дієти є підготовка організму до її проходження. Важливо очистити організм від токсичних речовин, шлаків і калових мас. Зробити це можна, провівши розвантажувальний день на воді, фруктах, ягодах, овочах і зелені. Дана щабель дієти повинна бути пройдена за 1-2 дні.

Друга щабель проходження дієти розділена на три кроки:

 1. Мета першого кроку — притуплення тяги до висококалорійних страв. Для її досягнення слід харчуватися настільки багато і калорійно, наскільки це можливо, а також пити гормон ХГЛ, спираючись на інструкцію по застосуванню. Перший крок триває два дні;
 2. Протягом другого кроку необхідно різко спалити набраний жир. При цьому прийом гормону потрібно продовжити, а також перейти на харчування, що складається з дозволених продуктів. Походити другий крок слід три тижні або більше, якщо надмірної ваги дійсно дуже багато;
 3. На третьому кроці треба відучити організм від гормону, але при цьому харчуватися відповідно з другим кроком. Тривалість кроку – три дні.

Третя щабель дієти Симеонса проходить 21 день, її завданням є закріплення отриманого результату на тривалий термін.

Слід поступово виходити з дієти і повертатися до звичного способу харчування, але важливо не споживати крохмалисті продукти та не перевищувати добову норму калорій для тих, що худнуть (до 1800).

Заключна щабель дієти Симеонса з Анат Штерн спрямована на регенерацію організму. Потрібно урізноманітнити харчування вуглеводної їжі, але при цьому поступово вводити її в раціон.

Протягом першого тижня етапу потрібно є тільки один продукт, що містить крохмалисті вуглеводи, протягом другої – два таких продукту, а починаючи з третього тижня можна споживати їх у бажаному кількості.

Плюси і мінуси

Доктор Альберт Симеонс вважав, що предмет його глибокого дослідження застосуємо до кожного, незалежно від вікової категорії та статі. У його розробки можна виявити наступні переваги:

 • Завдяки такій системі живлення можна позбутися від надмірної ваги у вкрай короткі терміни;
 • Вживання ХГЛ призводить до того, що зникає відчуття голоду і млявості;
 • Дотримуючись дієту максимально точно, можна схуднути раз і на все життя.
 • Обмінні процеси організму відновлюються і працюють швидше;
 • При проходженні дієти пропадає необхідність інтенсивно займатися в спортзалі.

Однак, будь-яка система живлення має свої недоліки. По-перше, вже в багатьох країнах, в тому числі і в Росії, заборонені продаж і використання гормону ХГЛ. На думку лікарів, його вживання може призвести до незворотних наслідків.

Наприклад, появи недоброякісних пухлин, підвищеної активності яєчників у жінок і т. д. По-друге, в процесі проходження дієти організм отримує всі необхідні йому речовини і мікроелементи, а харчування на етапах стає перебойным.

Протипоказання

У цілому дієта Симеонса і Анат Штерн не має серйозних протипоказань, але її не можна проходити в наступних випадках:

 1. Наявність захворювань хронічного типу;
 2. Щоденне вживання будь-яких лікарських засобів.

Дієта не має загального списку заборонених і дозволених продуктів, але на другий її щаблі слід харчуватися такими продуктами:

 • Чай, кава і похідні напої без цукру (можна з цукрозамінником);
 • Не більше 100 г білкових продуктів в день (м'ясо, риба, сир, яйця і т. д);
 • Не більше 150 г овочів і зелені в день;
 • Не більше 150 г фруктів;
 • Не більше 40 г вуглеводів (тости).

Меню дієти Симеонса з Анат Штерн

На другому і третьому етапі дієти слід дотримуватися певну систему живлення:

 1. У перший прийом їжі можна випивати чашку чаю або кави без підсолоджувачів;
 2. Обід повинен складатися з білка і овочів, при цьому важливо дотримуватися норму калорій на прийом їжі в день, яка описана вище;
 3. На вечерю треба знову з'їсти білкову їжу і овочі в рівних пропорціях. Фрукти і тости можна їсти протягом дня проміж основних прийомів їжі, головне, не перевищувати норму калорій. Комбінувати вуглеводи і фрукти між собою в один прийом їжі не можна.

Таким чином, можна скласти наступне меню дієти Симеонса на тиждень:

Пн
Сніданок Чорний чай без добавок 1 чашка
Обід Відварне м'ясо теляти

Помідори черрі

Листя салату

50 г

3 шт.

2 шт.

Перекус Яблуко 1 шт.
Вт
Сніданок Натуральна кава без добавок 1 чашка
Обід Відварне м'ясо курки

Огірки

Зелень

50 г

2 шт.

1 пучок

Перекус Апельсин 1 штука
Ср
Сніданок Чорний чай зі столовою ложкою знежиреного молока 1 чашка
Обід Відварне м'ясо минтая

Листя салату

50 г

3 шт.

Перекус Груша 1 шт.
Чт
Сніданок Натуральна кава зі столовою ложкою знежирених вершків 1 чашка
Обід Відварне м'ясо тунця

Капуста білоголова

Зелень

50 г

2 аркуша

1 пучок

Перекус Грейпфрут 1 шт.
Пт
Сніданок Чорний чай з цукрозамінником 1 чашка
Обід Відварені мідії

Редис

50 г

2 шт.

Перекус Полуниця 6 шт.
Сб
Сніданок Натуральна кава зі столовою ложкою знежиреного молока 1 чашка
Обід Варені креветки без солі

Капуста червоноголова

Зелень

50 г

2 аркуша

1 пучок

Перекус Ківі 2 шт.
Вс
Сніданок Чорний чай без добавок 1 чашка
Обід Сир

Парова спаржа

50 г

½ Чашки

Перекус Хурма 1 шт.

Меню вечері включає ті ж продукти і їх кількість, що і меню обіду.

Аптечні пігулки для схуднення Ксенікал: властивості, інструкція, відгуки. Читайте черговий огляд препарату, який бореться із зайвими кілограмами.

А тут ми розповімо про «Турбослім контроль апетиту». Зверніть увагу на відгуки.

Про користь пророщеної пшениці ви можете дізнатися тут. Там же у статті знайдете інструкцію про те, як самому її проростити.

Як виходити з дієти, можливий результат

Доктор Альберт Симеонс не став говорити про те, як виходити з дієти. Адже його система харчування складається з чотирьох послідовних ступенів, і заключні ступені спрямовані на відновлення організму і поступове його повернення у звичний раціон.

Тому виходячи з дієти, слід дотримуватися загальних рекомендацій. А саме, не накидатися різко на ті продукти, споживання яких було не дозволено, а також пити більше рідини. Закріпити результат так само можна, займаючись спортом.

Відгуки

Не кожен впорався з тим, щоб не зірватися під час проходження дієти, але пройшли її від і до дійсно ради результатами.

Я важила 65 кілограмів (на ріст 170), коли вирішила схуднути. Вага досить нормальний, позбутися від нього не повинно скласти праці. Заради інтересу почала вивчати методику Симеонса і Анат Штерн. Не зірватися з такої суворої дієти було вкрай складно. Але, пройшовши шлях до кінця, я схудла до 52 кілограмів. Тепер повністю задоволена своєю стрункою фігурою, а головне, вага вже рік не повертається, хоча їм, як зазвичай!

Роза, 42 роки

Мені вдалося скинути 11 кілограмів за 40 днів. Хто б міг подумати, що за термін трохи більше місяця можна так змінитися! Тепер мене ледве дізнаються друзі і колеги, тому раджу кожному!

Дарина, 35 років

Таким чином, про дієту Симеонса з Анат Штерн можна зробити наступні висновки:

 • Вона допомагає скинути вагу у вкрай короткі терміни;
 • Складається з чотирьох ступенів;
 • Заснована на теорії, яка припускає, що існує 3 різних види жирових відкладень;
 • Володіє мінімальними протипоказаннями.

Що ще почитати: