18 июнь 2019 193

«Енерджі Дієт»: реальні відгуки лікарів і покупців

Бути худою, значить, бути красивою? А що робити тим, хто виходить за рамки вагової категорії сучасної краси, але разом з тим параметри 90*60*90 вважають ідеалом?

Сьогодні більшість жінок знайоме з величезною кількістю дієт, які найчастіше пропонують досягнення вражаючого результату за короткий термін.

Хтось вважає це маркетинговим ходом, хтось, навпаки, повністю довіряє обіцянкам виробників і скуповує всі препарати, пропоновані ними.

Варто зазначити, що в основному засоби для схуднення продаються комплексом, а вартість такого комплексу часто завищена за рахунок грамотно проведеної PR-кампанії.

Тому поява на ринку «Енерджі Дієт» викликала в суспільстві резонанс. Всі жінки, які раніше не могли собі дозволити скористатися комплексом для схуднення, швидко скористалися шансом від «Енерджі Дієт».

Що таке «Енерджі Дієт»

«Енерджі Дієт» являє собою цілу колекцію продуктів харчування з різними смаками. Не є лікарським засобом або біологічно активною добавкою. Завдяки використанню запропонованих продуктів при прийомі їжі можливе формування збалансованого раціону.

Завдяки інноваційній формулі компанія-виробник запевняє потенційних покупців, що використовуючи їх продукт, можна за тиждень позбутися мінімум від 1 кілограма.

Особливістю лінійки засобів для схуднення є можливість купівлі одного продукту компанії, який забезпечить досягнення значних результатів. Виробник пропонує декілька видів продукції:

 1. Коктейлі «Energy Diet». Являють собою банку вагою 0,5 кг з порошкоподібної сумішшю. Спосіб приготування коктейлю вкрай простий: завантажити в шейкер 30 г. продукту і додати 200 г. молока (максимальна жирність 1,5%) і перемішати. Приблизна вартість: від 2200 рублів за банку;
 2. Протеїн «Energy Pro». Спосіб застосування приблизно такий же, як і коктейлів. В упаковці 20 саше по 32 р. Приблизна вартість: від 1700 рублів;
 3. Продукти «Energy Slim». Представляють цілу серію продуктів, спрямованих на контроль апетиту, підтяжку фігури і активізацію обміну речовин. Приблизна вартість: від 800 рублів;
 4. Фруктові батончики. Приблизна вартість: від 80 рублів за штуку;
 5. Спортивні батончики. Приблизна вартість: від 100 рублів за штуку.

Як і будь-який продукт «Енерджі Дієт», має свою аудиторію. На відміну від інших програм для схуднення, даний комплекс пропонує допомогу величезної категорії населення:

 • Людям, страждаючим надмірною вагою;
 • Спортсменам і людям, які ведуть активний спосіб життя;
 • Людям, що прагнуть до здоров'я і довголіття.

Які переваги і які недоліки має даний комплекс у порівнянні з іншими комплексами для схуднення?

Як і у будь-якого засобу, у «Енерджі Дієт» є як позитивні, так і негативні сторони.

До переваг можна віднести:

 1. Відсутність відмови від звичайної їжі. Комплекс є доповненням до звичайного раціону людини;
 2. Допомагає в короткі терміни зменшити вагу;
 3. Доставляє в організм вітаміни і мікроелементи;
 4. Сприяє зміцненню судин;
 5. Сприяє тонізації м'язів.

Всі перераховані вище дії можливі завдяки наявності в комплексі наступних речовин:

 • Білків;
 • Вуглеводів;
 • Рослинних жирів;
 • Тваринних жирів;
 • Насичених жирних кислот;
 • Харчових волокон.
Зробіть вибір кращих жіросжігателя для схуднення жінок разом з нашими експертами!

Пропонуємо перевірити інформацію про ефективність зеленого кава для схуднення в наступній статті. Ви повинні знати правду!

Необхідно терміново схуднути і у вас в наявності всього 3 дні? Тут представлені дієві методи. Удачі!

До мінусів можна віднести:

 1. Більшість пропонованих продуктів неприємні на смак;
 2. При відмові від засобу для схуднення відбувається швидкий набір ваги.

Особливості вживання продуктів і інструкція по застосуванню

Результат схуднення можна відчути тільки при правильному вживанні продуктів «Енерджі Дієт».

Система складається з декількох етапів, пройшовши які людина зможе зменшити свої параметри:

 • I етап: включення в раціон вживання коктейлів;
 • II етап: заміна продуктів підвищеної калорійності на низькокалорійні страви на перший і другий прийом їжі;
 • III етап: повернення до звичайного режиму харчування із залученням коктейлів в якості легкого вечері.

На протязі всіх 3-х етапів заборонено вживати солодке. При цьому кількість випитої рідини має становити не менше 2 літрів на добу.

Мій відгук

Дійсно діє: за тиждень позбулася 4 кг. Вживаю вдень між прийомами їжі і вечеря замінила коктейлем. Обедую відвареної курячої грудкою або салатом з сезонних овочів.

Увечері, якщо почуття голоду відвідало, рятує чашка зеленого чаю або огірочок. Снідаю вівсяною кашею. Дуже сподобалися фруктові батончики, можу ними замінити один прийом коктейлю.

Солодке не їм, просто тому що не хочу. І головне, випиваю близько 2,2 л рідини в день. Зупинятися не збираюся, у планах скинути 20 кг

Реальні відгуки лікарів про «Енерджі Дієт»

Знаю з власного досвіду і відгуками колег, що збереження здоров'я та досягнення ідеальної ваги можливо тільки при організації збалансованого харчування. І це харчування має бути нормальним, а не новомодним напрямком. Вживання коктейлів даної серії скоріше є альтернативою, і сенсу його щоденного вживання я не бачу. Адже білкові коктейлі можна замінити звичайною білковою їжею. З іншого боку організм починає звикати до вживання коктейлів, що негативно позначається на його роботі. Тому я не рекомендую ними зловживати.

Дієтолог Ірина Тихомирова

Вважаю, що продуктами даного комплексу можна замінити будь-який з прийомів їжі, якщо відсутня можливість приготувати звичні страви. Такі кошти будуть доречні і популярні серед людей, чий розпорядок дня не дозволяє приймати їжу в нормальному вигляді. Тому в цілому моя думка про «Енерджі Дієт» цілком позитивне.

Терапевт Анатолій Мальцев

Користь від продуктів даної серії зараз активно просуває виробник. Але я, як і будь-який лікар, вирішив ознайомитися зі складом: на перший погляд ніяких небезпечних речовин у ньому не виявлено. Але при більш детальному розгляді питання я звернув увагу на наступне: в Європейських країнах заборонено додавати гуарової смоли в продукти. Як тільки заборона набула чинності, знайти продукти «Енерджі Дієт» стало просто неможливим. Тому роблю особистий висновок: реальний склад продукту відрізняється від заявленого. Тому я б не став радити вживання продуктів цього виробника.

Гастроентеролог Павло Литвинов

Багато говорять про можливі заборонених речовин у складі «Енерджі Дієт», але ніхто цього не може довести. У магазинах продають велику кількість продуктів, які, на мою думку, також мають «нехороші» склади. Але при цьому фактом є досягнення справді приголомшливих результатів після вживання коктейлів. Тому я за них.

Дієтолог Наталія Іонова

Пару років тому дослідні центри провели незалежну експертизу якості продуктів «Енерджі Дієт», яка підтвердила зміст правильного співвідношення речовин в сумішах. Результат після вживання хороший, якість науково підтверджено – значить, продукти можна використовувати в своєму раціоні.

Дієтолог Олена Суслова

Відгуки схудлих читачок з наочними фото

Протягом місяця пила коктейлі. При цьому в раціоні залишилися улюблені пельмені, м'ясо. Результат після місяця вживання: -6 кг. Потім поїхала у відпустку, природно, там були і вино, і шашлички, хто ж думає про дієти в такі моменти? Приїхала додому, з жахом стаю на ваги і чергове приємне здивування: не поправилася. Таким чином, виходить, що з допомогою харчування з включенням коктейлів я налагодила обмін речовин.

Оксана, Москва

Багато негативних відгуків про систему «Енерджі Дієт» чула. Але мені так і хочеться сказати всім незадоволеним: «уважно Вивчіть інструкцію. Це ж не просто харчування, а здорове харчування». Я хотіла трохи скинути вагу і поправити здоров'я. У підсумку скинула 8 кг за 2,5 місяці, і, головне, покращилося самопочуття, а це в 100 разів важливіше.

Євгенія, Сизрань

Наостанок пропонуємо подивитись цікаве відео на цю тему:

Що ще почитати: