06 апрель 2019 205

Браслет Бяньши для схуднення: що кажуть фахівці?

Диво-браслет: працює чи ні?

Багато повні люди мріють нічого не робити і при цьому худнути. Якщо вірити рекламі, то для цього існують спеціальні засоби, наприклад, браслет Бяньши, який необхідно періодично носити.

Браслет з чорного камінь вважається лікувальним і надають сприятливий вплив на організм людини.

Щоденне використання прикраси Бяньши допомагає позбавитися від зайвої ваги і некрасивого целюліту, покращує обмін речовин, а також вирішує інші захворювання та недуги.

Його можна носити в якості профілактичного засобу.

Якщо цікаво, я замовляв цей браслет на цьому сайті. І на мене він справив позитивний ефект!

Що таке браслет Бяньши

Браслет виготовлений з використанням рідкісної різновиду напівдорогоцінного каміння під назвою чорний нефрит. Він має космічне і загадкове походження.

Близько 63 млн. років тому в районі Тибету впав метеорит. Від сильного удару і високої температури приземлився об'єкта наземні гірські породи і метеоритна плазма утворили нову різновид чорного нефриту, який відрізняється чудодійними властивостями.

У складі каменю присутня безліч мінералів і елементів, здатних надавати позитивний вплив на людський організм. У давні часи китайські лікарі використовували камінь Бяньши як чудодійного засобу від багатьох хвороб.

Камінь Бяньши гладкий і дуже приємний на дотик, але якщо опустити нефрит у воду на кілька хвилин, його поверхня стає схожою на дрібну наждачний папір. Завдяки цій властивості, Бяньши використовували в якості масажного інструменту.

Згідно з китайськими міфами і легендами, використання чорного нефриту дозволяє «відшліфувати» здоров'я людини. В даний час з каменю Бяньши виготовляють браслет, придбати який може будь-яка людина, щоб носити його регулярно. За рахунок чудодійних властивостей Бяньши позитивно впливає на організм людини.

Лікувальні властивості браслета з нефриту

Що таїть в собі загадковий камінь?

Фахівці стверджують, що Бяньши відрізняється потужною силою, яка сприятливо впливає на організм.

Завдати шкоди Бяньши не здатний.

Камінь випромінює інфрачервоне і випромінювання, яке схоже по характеристикам з випромінюванням людського тіла.

За рахунок нього клітини організму стають активнішими, відбуваються позитивні хімічні реакції. Якщо прикласти чорний нефрит до тіла або голові людини, поліпшується циркуляція крові не тільки у конкретній ділянці, але і по всьому тілу.

Завдяки поліпшеному кровотоку, робота внутрішніх органів і систем активізується, виключається можливість застою крові. Існує думка, що браслет Бяньши допомагає в позбавленні безлічі захворювань і недуг.

Він здатний:

  1. Усунути зайву вагу і целюлітну кірку на животі, ногах і стегнах;
  2. Вилікувати захворювання внутрішніх органів;
  3. Бореться з артритом, артрозом і іншими недугами, пов'язаними з суглобами;
  4. Прискорює процес загоєння переломів і тріщин кісток;
  5. Підвищує імунітет і покращує самопочуття;
  6. Допомагає хворим на цукровий діабет;
  7. Усуває безсоння, нервове напруження та занепокоєння;

Камінь можна використовувати як компрес або грілки хворої ділянки тіла: якщо злегка провести по шкірі людини каменем Бяньши, це місце почервоніє і стане теплим.
Фахівці говорять про те, що нефритовий браслет рекомендується для людей, які проводять багато часу за комп'ютером та іншою електронною технікою.

Користь браслета: реальність чи міф?

Браслет не приносить шкоди

Багато, хто дізнаються про існування чудодійного браслета з чорного нефриту, задаються питанням: « Якщо камінь дійсно має цілющі властивості і допомагає скинути зайву вагу, усуває серйозні захворювання і підвищує імунітет, чому він не використовується хоча б в традиційній китайській медицині?»

Фахівці відповідають на це запитання досить просто: з моменту виявлення покладів каменю на Тибеті подібні місця не були виявлені, тому видобуток каменю не проводиться.

Камені, які були знайдені раніше, використовувалися для виготовлення масажних інструментів, а пізніше – для лікувального браслета.

Дослідження до цього часу не дали точної відповіді на питання про чудодійні властивості каменю Бяньши. Але більшість тих користувачів, хто носить нефритовий браслет, відгукуються про нього позитивно.

Багато власників лікувального прикраси стверджують, що змогли скинути зайву вагу і розпрощатися з целюлітом.

Існують відгуки про те, що браслет допомагає позбутися від головних болів, прискорює загоєння кісток при переломах і тріщинах, покращує показники цукру в крові у людей, хворих на цукровий діабет.

Як правильно використовувати браслет Бяньши

Використовувати браслет Бяньши в якості засобу для боротьби із зайвою вагою і поліпшенням обміну речовин нескладно.

Носити його потрібно на зап'ясті руки.

Фахівці рекомендують носити браслет щодня по кілька годин, а у важких випадках можна використовувати прикраса не знімаючи.

Якщо є місце на тілі, в якому відчувається біль або дискомфорт, можна прикладати браслет до нього.

Власники Бяньши говорять про те, що поліпшення самопочуття може настати через кілька годин, але зменшення ваги помічається через деякий час після щоденного застосування.

Уважність при покупці: як не придбати підробку

Купуючи нефритовий браслет, необхідно бути уважним, щоб не потрапити до шахраїв.

З-за того, що камінь Бяньши став великою рідкістю, наткнутися на підробку дуже легко.

Купувати виріб необхідно у офіційних представників, на перевірених сайтах. Також слід враховувати, що в даний час браслет не може мати найнижчу ціну за зменшення запасів рідкісного каменя.

Перш ніж купити браслет Бяньши, можна провести нескладні тести.

Якщо потерти каменем по людській шкірі, то вона змінить свій колір, а також відчується тепло.

Пояснюється це впливом чорного нефриту на організм людини, завдяки чому поліпшується кровообіг.

Можна опустити камінь Бяньши у воду на кілька хвилин.

Цей камінь трохи змінить свою структуру і стане шорстким.

Якщо ж після проведених випробувань, нічого не відбувається, то продавець пропонує підробку.

Думку медичних фахівців

Вперше про браслеті я почув від свого пацієнта. Протягом досить довгого часу він намагався позбавитися від зайвої ваги. Кілька місяців тому чоловік придбав браслет Бяньши, побачивши рекламу в інтернеті. Після використання прикраси, вага пацієнта дійсно почав зменшуватися, але на додаток чоловік займався спеціальними вправами і дотримувався правильного харчування. Тому складно сказати, що схуднення відбувається лише завдяки браслету Бяньши.

Олексій Староконь, лікар-дієтолог

Дія браслета Бяньши викликає безліч питань. Мої пацієнти, які придбали виріб з різновиди чорного нефриту, стверджують, що саме він впливає на поліпшення обміну речовин і втрату зайвої ваги. Особисто я не особливо вірю в ефект від використання браслета з китайського каменю.

Можливо, носіння браслета дійсно допомагає, але в деяких випадках відбувається ефект плацебо. Пацієнт вірить у те, що камінь Бяньши здатний надавати сприятливий вплив на організм людини. І відомий той факт, що думки матеріальні. Люди, які змогли схуднути або позбавитися від різних захворювань, не тільки носили браслет, але і використовували лікарські засоби.

Кирило Олександрович, р. Москва

Про браслеті Бяньши я дізналася від своїх пацієнтів. Одна жінка, крім зайвої ваги, мала безліч проблем зі здоров'ям, у тому числі підвищений артеріальний тиск, безсоння і цукровий діабет. Вона була змушена щодня приймати лікарські засоби. Браслет Бяньши їй порадила подруга. Через деякий час жінка прийшла на прийом, розповівши, що спати по ночах вона стала значно краще. Після отримання результатів аналізу крові на цукор, я побачила поліпшення в показниках.

Думаю, що нефритовий камінь дійсно справив вплив на роботу її організму. Хоча інший мій пацієнт, що страждає ожирінням, носив браслет Бяньши протягом року, але ніяких поліпшень його здоров'я помічено не було. Браслет з нефриту допомагає не завжди, але і негативного впливу не надає.

Алевтина Карасьова, фахівець в області корекції ваги

Негативні моменти використання браслета

Є серед наших читачів і незадоволені дією цього браслета.

Після пологів я не можу знову стати стрункою дівчиною, а також на ногах і животі маю сильно виражений целюліт. Відвідувати тренажерні зали я не встигаю, а довго дотримуватися дієтичного харчування не витримую. Купила браслет Бяньши, повіривши рекламі, що після регулярного використання вага почне зменшуватися, так як покращиться обмін речовин.
Ношу його протягом 6 місяців, але не помічаю ніяких позитивних ефектів. Показники ваги не змінилися зовсім. Але цікавий факт, що простудні захворювання почали турбувати мене значно рідше. Думаю, що це завдяки впливу камінь.Ганна, Воронеж р.

Про браслет Бяньши дізнався випадково, шукаючи черговий спосіб боротьби з ожирінням. Продавець запевняв, що проблема зайвої ваги зникне сама по собі після того, як я почну носити прикрасу. Вирішив спробувати. Ношу браслет більше 3-х місяців, але чудодійного ефекту немає. Якщо і вдається скинути кілька кілограмів, то через тиждень вони повертаються знову. Можливо, я придбав підробку, так як купував на офіційному сайті, і тому проблема ожиріння не зникла з придбанням браслета.

Геннадій Кривошеєв, р. Братськ

Судячи з відгуків власників браслета і медичних фахівців, камінь Бяньши не є чудодійним засобом, як про це розповідає реклама.

Насправді він може надавати сприятливий вплив при схудненні і поліпшенні стану організму в деяких випадках, але не є панацеєю.

Щоб зробити свою фігуру стрункою і красивою, необхідно займатися вправами, стежити за харчуванням і використовувати перевірені лікарські засоби.

Щоб позбутися від інших захворювань, потрібно грамотне лікування і консультація фахівців.

Що ще почитати: