27 март 2019 717

Бриджі для схуднення Hot Shapers: відгук лікаря і де купити

Бриджі для схуднення Hot Shapers – це спеціальний одяг, призначений для схуднення.

Як стверджують її виробники, бриджі забезпечують швидку і результативну втрату ваги.

Представлена продукція абсолютно безпечна для здоров'я людини та шкіри зокрема.

Проте чи так це насправді? І в чому їх особливість?

Властивості

Як написано на офіційному сайті, жиросжигание з допомогою шорт Hot Shapers здійснюється завдяки застосуванню повітронепроникної тканини, що викликає підвищене виділення поту.

Як говориться в рекламі, Hot Shapers — бриджі для схуднення можна застосовувати для наступних цілей:

  • Жіросжіганія та схуднення;
  • Підвищення результативності тренувань;
  • Усунення целюліту.

Більш того, виробник рекомендує використовувати бриджі в ролі стягуючої білизни, яке дозволяє приховати зайві жироотложения від погляду інших людей. Також радять носити шорти поверх білизни, яке вбирає піт.

При виготовленні бридж використовується прогумована тканина, яка не пропускає ні повітря, ні вологу, із-за чого піт не випаровується з поверхні шкіри.

Під час занять в шортах необхідно вживати велику кількість води, так як вони сприяють максимальному зневоднення організму.

Інструкція по застосуванню

Здається, що бриджі Hot Shapers – це всього лише одяг, але і вони мають свою унікальну інструкцію до застосування.

Як стверджують виробники, для ефективного схуднення необхідно:

  • Правильно підібрати розмір – бриджі повинні щільно сидіти на вас і не бути вільними, але при цьому одягатися без особливих зусиль.
  • Не можна перегріватися – людина повинна відчувати себе комфортно. У шортах можна і просто ходити, і займатися спортом, і навіть спати.
  • Правильна прання – бриджі стираються в теплій воді руками. Не рекомендується використання миючих засобів з різкими хімічними складовими.

Не варто очікувати особливого результату тільки при застосуванні бридж без фізичних навантажень. Максимальна ефективність досягається виключно відвідуванням спортзалу. Також рекомендується використовувати жиросжигающие крему, які необхідно втирати перед тим, як одягати бриджі. За словами виробників, реальний результат – 5 кг за місяць.

Дійсно бриджы Hot Shapers ефективні?

Вивчивши складу шорт та їх властивості можна зробити висновок, що бриджі Hot Shapers не роблять позитивного впливу на організм в плані спалювання калорій і на ефективність тренувань. Вся інформація, надана в рекламі, не відповідає дійсності.

Таким способом виробники всього лише намагаються поліпшити продажу, даючи красномовний опис. Як і будь-яка інша подібна продукція, дані бриджі не впливають на масу тіла.

Виробники міркують, що займаючись спортом, відбувається рясне потовиділення і люди худнуть. З цього робимо висновок, що потіючи, люди втрачають вагу. Таким чином, надягаючи бриджі Hot Shapers, люди потіють і втрачають зайві кілограми.

Навіщо ж у такому разі займатися в спортзалі, щоб потіти, витрачати гроші і час, коли можна добитися всього цього просто одягнувши шорти.

Однак такі міркування не є правильними, адже на тренування люди витрачають енергію, за рахунок чого і відбувається втрата ваги і запускається процес жиросжигания, а при використанні пропонованих шорт такі процеси не відбуваються.

Саме тому неможливо схуднути за допомогою бридж Hot Shapers.

Як відрізнити оригінал від підробки?

Оригінальні бриджі Hot Shapers майже неможливо відрізнити від підробки, так як шахраї навчилися робити дійсно якісні моделі. Найкращий спосіб, яким ви можете убезпечити себе від шахрайства – це купівля продукції на офіційному сайті.

Тільки виробник гарантує продаж оригінальних і ефективних в застосуванні шорт. Якщо ви побачили пропозицію про придбання шорт за ціною, вищою або нижчою, ніж заявлена на офіційному сайті, то не варто робити покупку в цьому місці, адже це напевно підробка.

Тільки даремно втратите гроші, не кажучи вже про дорогоцінний час.

Відгук лікаря

Бриджі Hot Shapers можуть негативно впливати на здоров'я людини. Порушення теплообміну загрожує зневодненням, а в жарку погоду може викликати навіть тепловий удар. При рясних виділеннях поту у жінок в області промежини, шорти можуть сприяти появі гінекологічних захворювань – мікроорганізми особливо швидко розмножуються у вологих і теплих умовах.

Шорти також не рекомендуються до використання людям, схильним до утворення запалень на шкірі. Підвищене виділення поту під час тренування може стати причиною появи вугрів.

Проте не можна категорично говорити, що шорти марні. Вони прямо не впливають на масу тіла людини, але в окремих випадках можуть принести користь. Бриджі призначені для тренувань і підвищення їх ефективності, а отже, жінка все-таки буде займатися фізичними навантаженнями.

Якщо шорти наштовхнуть людину на заняття спортом, тим самим вони нададуть величезну послугу його тілу.

Кожне тренування забезпечує спалювання великої кількості калорій.

Чим частіше людина займається спортом, тим швидше він втрачає зайві кілограми. Але варто завжди пам'ятати, що шорти Hot Shapers самі по собі не впливають на процес схуднення.

Де купити і яка ціна?

Бриджі Hot Shapers продаються в різних інтернет магазинах, проте рекомендується купувати їх виключно на офіційному сайті.

В інтернеті безліч шахраїв, що пропонують довірливим покупцям підробки. Тільки виробники гарантують достовірність та ефективність реалізованого товару.

Щоб правильно вибрати шорти, на офіційному сайті необхідно ознайомитися з таблицею розмірів і підібрати підходящий вам варіант.

Для замовлення бриджів потрібно оформити заявку, залишити контактні дані і прийняти дзвінок для уточнення деталей і підтвердження заявки.

Ціна Hot Shapers становить 1490 рублів.

Автор: Валентина Сергіївна (лікар)Що ще почитати: