05 июнь 2019 1 809

Краплі для схуднення Раз-Два-Худоба: відгуки, де купити

Будь-яка дівчина, незадоволена своїм відображенням у дзеркалі, готова йти на найвитонченіші методи, лише б позбавитися від повноти і зайвих кілограмів.

Однак найчастіше такі методики приносять лише безліч негативних наслідків для здоров'я і організму в цілому.

Виробники крапель для схуднення Раз-Два-Худоба стверджують, що знайшли вихід з даної ситуації.

За їх словами, вони створили дійсно унікальне засіб на натуральній основі, здатна швидко і ефективно допомогти будь-якій людині, яка страждає повнотою.

Склад

До складу препарату входять тільки натуральні компоненти. Вони забезпечують позитивний вплив на людський організм, насичують його корисними речовинами і сприяють нормалізації метаболізму.

У число застосовуваних речовин входять:

 • Екстракт гарцинії – поліпшує метаболізм;
 • L-карнітин – сприяє спалюванню жирових клітин;
 • Витяжка гуарани – додає сил та енергії організму, підтримує загальний тонус;
 • Янтарна кислота – прискорює обмін речовин, позитивно впливаючи на схуднення і втрату кілограмів;

Як стверджує виробник, до складу крапель не включені синтезовані і хімічні компоненти.

Саме це пояснює той факт, що засіб не викликає побічних ефектів і не має протипоказань, як будь-який інший подібний препарат.

Властивості

За словами виробника, препарат має цілий ряд корисних властивостей, які в сукупності забезпечують ефективне схуднення і надають позитивний вплив на організм.

Наведені на офіційному сайті властивості:

 • Зменшення апетиту – передбачається, що почуття голоду буде розсіяною. Проте який у цьому сенс? Адже дані краплі дозволяють не змінювати свій раціон;
 • Прискорення обміну речовин – забезпечується завдяки застосуванню гуаранина – компонента, аналогічного кофеїну;
 • Розщеплення жирових клітин – властивість неможливо, і це навіть добре, так як загибель клітин небезпечна для здоров'я;
 • Підвищення результативності тренувань. Навіщо? Адже виробники запевняють, що приймаючи краплі, немає необхідності у фізичних навантаженнях;
 • Підвищення активності. Тобто, приймаючи краплі, людина настільки зарядитися енергією, що встане і почне займатися спортом? Малоймовірно.

Також на офіційному сайті вказана інформація про позитивний вплив на здоров'я організму.

Виходить, що краплі Раз-Два-Худоба призначені не тільки для схуднення, але і для лікування.

Інструкція по застосуванню

Однією з переваг даного препарату можна вважати його нескладне застосування.

Схема вживання неймовірно проста:

 • Налийте склянку води;
 • Накапати в склянку 30 крапель;
 • Приймайте 2 рази на день;
 • Засіб в жовтій упаковці приймається в першій половині дня;
 • Засіб в зеленій упаковці приймається перед сном.
Дотримання даного алгоритму не є чимось нездійсненним. За словами виробника, дотримуючись рекомендацій, ви зможете швидко досягти чудового результату.

Завдяки натуральному складу засіб не викликає побічних ефектів і може прийматися будь-якою людиною, незалежно від віку.

Єдине протипоказання – це прийом препарату під час вагітності. У такому разі слід утриматися від вживання крапель для схуднення.

Як відрізнити оригінал від підробки?

Даний засіб є концентратом. Додаючи його в склянку зі звичайною водою, ви отримаєте повноцінний напій.

В одній упаковці знаходиться два флакона, кожен з яких має свій унікальний склад. Вони оснащені зручними дозаторами, що забезпечують легке і зручне застосування.

Звичайній людині майже неможливо неозброєним оком відрізнити оригінал від підробки, тому, щоб не попастися на гачок шахраїв слід купувати засіб тільки в офіційного представника.

Тільки виробник гарантує ефективність і результативність свого товару.

Відгук лікаря

За вказаною на офіційному сайті інформації, до складу крапель входять 5 речовин, три з яких жодним чином не здатні впливати на масу тіла. Ще один компонент застосовується в недостатній дозуванні, що також виключає його ефективність.

Залишається тільки одна речовина, яке, можливо, здатне на позитивний ефект. Однак цей факт залишається під питанням, так як ми не знаємо дозування вживаних компонентів – вона не вказується виробником.

Якщо гуаранін, що входить до складу крапель Раз-Два-Худоба, представлений в достатній концентрації, то препарат виявиться ефективним на рівні звичайного чорного кава. Але не варто віддавати за такий препарат 1000 рублів.

Безумовно, він вплине на метаболізм, навіть в стані спокою, але енергія не буде витрачатися у таких кількостях, щоб організм втрачав по 1 кг в тиждень.

Гуаранін здатний забезпечити позитивний вплив у боротьбі із зайвими кілограмами, але тільки в поєднанні з правильним харчуванням і помірними тренуваннями.

Ефективність препарату

Детально розглянувши склад препарату і заявлені виробником властивості, а також відгук лікаря, можна зробити висновок, що в більшій мірі краплі абсолютно неефективні.

Їх прийом, не супроводжується правильним харчуванням і фізичними навантаженнями, не дасть належного результату.

Однак, якщо активні речовини представлені в належній кількості, і якщо дозування достатньо для ефективного впливу, а пацієнт виконує два вищенаведених пункту, то можливо вам вдасться досягти результату. Можливо.

Пробувати краплі чи ні – рішення залишається за вами.

Вартість препарату

Ціна препарату на офіційному сайті виробника становить 1000 рублів.

На будь-якому іншому сайті вартість буде значно вище, так як продавці накручують свій відсоток на продаж товару.

Набувати краплі, ціна на які буде нижче, ніж на офіційному сайті, не рекомендується, так як це, напевно, підробка, використання якої не принесе вам бажаного результату.

Де і як купити?

Придбати засіб можна тільки в інтернеті, так як в звичайних магазинах і звичних аптеках воно не продається.

В інтернеті досить багато пропозицій про продаж препарату, однак рекомендується купувати краплі у офіційного дистриб'ютора.

Для оформлення заявки необхідно заповнити спеціальну форму на сайті виробника.

За вказаними контактними даними зателефонує менеджер для підтвердження замовлення. Доставка препарату буде здійснена післяплатою.

Автор: Валентина Сергіївна (лікар)Що ще почитати: