04 апрель 2019 1 655

Капсули Найт Ефект для схуднення: реальні відгуки, ціна, де купити

Замучилися сидіти на різноманітних дієтах? Проводите в спортзалі половину вільного часу? І при цьому не виходить схуднути? Перестаньте себе мучити!

Сьогодні, щоб домогтися стрункої фігури, не потрібно випробовувати себе на міцність. Для того щоб отримати тіло своєї мрії, необхідно лише приймати Найт Ефект капсули для схуднення.

Ефективний препарат позбавить вас від небажаного ваги без зайвих зусиль.

Саме так виробники чергового диво препарату заманюють клієнтів, обіцяючи їм чарівний результат – неймовірно швидке схуднення без будь-яких зусиль.

Давайте ближче познайомимося з «неймовірно ефективними» капсулами і розглянемо їх склад і властивості.

Склад препарату

Як стверджується на офіційному сайті, до складу капсул входять такі речовини, що забезпечують негайне схуднення:

 • Спіруліна – пригнічує апетит, покращує травлення, нормалізує рівень цукру, прискорює обмін речовин і покращує імунну систему людини. Насправді це джерело білка, якому виробники приписують неймовірні властивості. Спіруліна є абсолютно марною в якості засобу для схуднення. Хоча в рекламі на офіційному сайті йдеться про чарівні властивості даного компонента. Вони вигадані для більш яскравою і барвистою реклами.
 • Квітки кактуса опунція – як говориться в рекламі, дана речовина блокує жирообразование, заряджає бадьорістю і енергією, знижує апетит. Що стосується блокування жирів, таке властивість доступно волокон, одержуваних з стебла цього кактуса, але ніяк не квіткам. До того ж, дія речовини позначається на засвоєнні калорій, одержуваних з їжі. Але капсули приймаються перед сном, а це значить, що опунції нічого буде блокувати.
 • Худія Гордон – екстракт кактуса, що пригнічує апетит. Припустимо, вчені проводили дослідження, які продемонстрували, що дана речовина надає анорексигенный ефект, але поки що недостатньо доказів для однозначного висновку про ефективність. Більш того, препарат Найт Ефект необхідно приймати на ніч, але навіщо вночі знижувати апетит? Це треба робити вранці, коли людині належить боротьба з почуттям голоду протягом усього дня.

Властивості

Інформація, надана на сайті, вказує на те, що Найт Ефект капсули для схуднення мають цілий ряд корисних властивостей.

Давайте розглянемо, про які властивості кажуть виробники:

 • Очищає організм від шлаків і шкідливих речовин;
 • Зменшує апетит;
 • Запускає процес жиросжигания;
 • Нормалізує обмін речовин;
 • Знижує об'єм підшкірного жиру;
 • Розщеплює жирові надлишки.

Враховуючи склад препарату, який ми розібрали раніше, ні одне застосовується речовина не здатна забезпечити вищеперелічені унікальні властивості.

Інструкція по застосуванню

Найт Ефект капсули для схуднення застосовуються виключно в нічний час. Для приведення тіла в повний порядок слід пройти місячний курс. У день необхідно вживати одну капсулу перед сном.

Для посилення ефекту та швидкого результату можна приймати додаткову капсулу, але не більше трьох штук на добу.

За бажанням можна повторити курс, але слід зробити перерву на 14 днів. Для того щоб отримати максимальний ефект рекомендується правильне і збалансоване харчування.

Більше того, бажано позбутися шкідливих звичок, так як є ймовірність того, що ці речовини вступають в реакцію з певними складовими препарату.

Детальніше про протипоказання та іншої не менш важливої інформації ви дізнаєтеся з інструкцією, що додається до капсулам.

Ефективність препарату – правда чи брехня?

Враховуючи склад препарату та його властивості, можна сказати, що він абсолютно неефективний.

Заявлена виробником інформація про властивості препарату не відповідає дійсності.

Застосовуються речовини не здатні надавати позитивний вплив на організм людини в заявленому обсязі.

Як не попастися не підробку?

Сьогодні Найт Ефект капсули для схуднення користуються великою популярністю, тому в інтернеті є безліч пропозицій придбати цей засіб для ефективного схуднення.

Щоб не нарватися на шахраїв слід дотримуватися певних правил.

 1. По-перше, купуйте капсули на офіційному сайті. Купівля на незнайомому інтернет ресурсі навряд чи призведе до чогось доброго.
 2. По-друге, не намагайтеся заощадити на своєму здоров'ї. Якщо пропонують ціну нижче, ніж виробник, то це на всі 100% обман. Не варто ризикувати своїм часом, здоров'ям та грошовими коштами.

Відгук лікаря

Найт Ефект капсули для схуднення навряд чи є ефективною добавкою, що забезпечує швидку втрату зайвих кілограмів.

Припустимо, в складі присутні компоненти, що пригнічують апетит і блокуючі жири, але препарат все одно не зробить заявлені властивості з наступних причин:

 1. Занадто низька добова доза – обсяг капсули становить 400мг. Туди не помістяться всі компоненти в ефективних дозах. Рекомендована доза кожної речовини добу становить кілька грамів.
 2. Неправильний прийом – приймати препарат, блокуючий жири і зменшує апетит необхідно вранці. Але Найт Ефект капсули для схуднення вживаються на ніч, тому користь від них мінімальна.
 3. Схуднення без зусиль – не більш ніж міф. Припустімо, якісь препарати і допомагають худнути, однак не забезпечують повноцінне зниження ваги без фізичних навантажень і правильного харчування. Виробники стверджують, що приймаючи капсули, жир спалюється без дієт і вправ. Але насправді це неможливо.

Ціна капсул

Ціна препарату становить 1000 рублів за одну упаковку.

В упаковці 12 капсул, тобто, місячний курс коштує близько 3000 рублів. Це необгрунтовано дороге задоволення.

Звичайно, можна почекати поки будуть знижки, і заощадити до 1000 рублів.

Але враховуючи реальну результативність капсул, ціна здається завищеною.

Де і як купити?

Купувати Найт Ефект капсули для схуднення слід на офіційному сайті.

Тільки виробники гарантують достовірність засобу та його результативність.

Для замовлення потрібно заповнити спеціальну форму, вказавши контактні дані. Оператор передзвонить вам для підтвердження замовлення.

Препарат буде відправлений у той же день через службу доставки післяплатою.

Автор: Валентина Сергіївна (лікар)Що ще почитати: