12 июнь 2019 2 957

Як приймати МКЦ для схуднення: інструкція та відгуки

Під популярної абревіатурою МКЦ в інтернеті ховається назву медичного препарату. Мікрокристалічна целюлоза – це відходи, які видобуваються в промисловості в ході текстильного виробництва.

МКЦ являє собою дрібні тверді кристали, які виходять з сировини в процесі їх глибокого очищення.

В основі МКЦ лежить не синтетичне, а натуральне рослинне сировину. За своїм харчовим властивостям препарат схожий з клітковиною, яка міститься у фруктах і овочах.

Препарат МКЦ випускається в таблетках. Він широко доступний для придбання, знайти його можна в кожній аптеці, а також в інтернет-магазинах. Ціна за упаковку таблеток становить приблизно 100 рублів.

Корисні властивості препарату

Прийом мікрокристалічної целюлози активує в організмі відразу кілька функцій, які дають можливість скинути вагу найближчим часом.

По-перше, МКЦ сприяє глибокому очищенню кишечнику від токсичних отруйних речовин, у ході чого робота ШКТ поступово налагоджується, нормалізує процес травлення і випорожнення.

По-друге, під час прийому МКЦ за інструкцією покладено випивати багато води, що вже благотворно впливає на організм.

Також вживання великої кількості рідини призводить до того, що кристали МКЦ розбухають і заповнюють собою весь вільний простір кишечника, тим самим забиваючи почуття голоду.

Таким чином, людина, що приймає препарат, обмежує себе в переїданні, а значить його шлунок поступово стає менше. Це усуває необхідність худнути за рахунок важких моно-дієт, що приносять шкоду організму.

В ході прийому МКЦ організм шукає нові джерела енергії, тому звертається до запасним жировим відкладенням. Поступово він спалює їх, приводячи фігуру в більш гідний вигляд.

Слід також зауважити, що курс прийому таблеток не обмежує людину в звичному харчуванні. Тільки бажання перекусити з'являється рідше завдяки зниженню апетиту.

Целюлоза не переробляється і не засвоюється організмом, а після виконання перерахованих вище функцій покидає його природним чином.

Плюси прийому МКЦ для схуднення

Детальніше вивчивши функції препарату, можна підвести підсумок його користі:

 1. Він очищає кишечник від токсинів досить м'яким і природним способом;
 2. Стабілізує кількість холестерину в крові;
 3. Зміцнює імунну систему організму;
 4. Підвищує тонус, настрій і витривалість;
 5. Знижує ризик захворювання на рак;
 6. Є хорошим засобом для профілактики каменеутворення в нирках;
 7. Бореться з нетравленням шлунка та іншими захворюваннями.

Показання до застосування

МКЦ слід приймати в особливих випадках, так як препарат також має деякі протипоказання. Приміром, незважаючи на те, що він показаний при зайвій вазі, його категорично заборонено використовувати при наявності булімії. Він призначається при таких захворюваннях, як:

 1. Ожиріння, спричинене фізіологічними аспектами;
 2. Діабет;
 3. Атеросклероз;
 4. Ішемія;
 5. Будь-які захворювання органів ШКТ;
 6. Інтоксикація;
 7. Найчастіше препарат можуть прописати в якості профілактичного засобу від пухлин.
Страждаєте від авітамінозу? Вітамін А в капсулах: добова потреба і інструкція із застосування. Можливо, саме його не вистачає.

Читайте тут, як можна правильно схуднути назавжди. Способи та відгуки реальних людей.

Кілька варіантів молочної дієти викладені тут. Читайте, користуйтеся, робіть!

Протипоказання

Цей препарат відрізняється від собі подібних великою кількістю протипоказань. Слід обов'язково звернути свою увагу на кожне з нижчеподаного списку, так як прийом МКЦ наперекір деяким захворюванням призводить до серйозних негативних наслідків.

Забороняється приймати засіб в наступних випадках:

 • Вагітність на будь-якому терміні;
 • Лактація (годування груддю);
 • Авітаміноз (дефіцит вітамінів);
 • Обстіпація (наявність закрепів);
 • Метеоризм (підвищене газоутворення);
 • Анорексія;
 • Часті здуття кишечника;
 • Булімія;
 • Вік до 16, а також після 50.
Слід зауважити, що вагітність і лактація є категоричними протипоказаннями, тому не варто наражати на небезпеку себе та майбутнє життя.

Також суворим обмеженням до споживання є наявність авітамінозу.

Справа в тому, що в процесі очищення кишечника мікрокристалічна целюлоза виводить не тільки отруйні, але і важливі для нормальної працездатності речовини.

Так, препарат може знизити вміст білка, вуглеводів, клітковини і багатьох вітамінів у крові.

Булімія і анорексія – це захворювання, викликані психологічними, а не фізіологічні аспектами. Тому лікування за допомогою медичних препаратів в даних випадках безсило. Слід звернути увагу на витоки хвороби, а потім призначати лікування.

Побічні ефекти від МКЦ

Побічні явища від прийому препарату виникають, як правило, тільки при недотриманні інструкцій і доз.

Найчастіше протягом курсу люди відзначають неприємне відчуття тяжкості, супроводжуване обстипацией. При виникненні подібних явищ слід відразу вжити заходів.

По-перше, позбутися від болю допоможе велика кількість рідин. По-друге, слід відвідати лікаря, який може виписати проносне, а також дати рекомендації щодо подальшого приймання препарату.

Інструкція щодо застосування препарату для схуднення

Випадки, що супроводжуються побічними ефектами, досить рідкісні. При правильному дотриманні інструкції по застосуванню вони виключені, і від прийому препарату залишиться тільки істотна користь.

Як приймати засіб: таблетки МКЦ слід випивати за півгодини до кожного прийому їжі 3 рази на день. Кількість таблеток разового застосування залежить від періоду курсу:

 1. Початковий період – 1 шт;
 2. Після тижня прийому – 4 шт;
 3. Після 2-хнедель прийому – поступово збільшувати дозу, поки вона не буде дорівнює 25 шт. на добу;
 4. До кінця курсу слід знижувати кількість таблеток в такому ж порядку.

Важливо не забувати запивати МКЦ великою кількістю води, щоб кристали набрякали в кишечнику і давали необхідний ефект.

Тривалість курсу і можливий результат

Курс застосування МКЦ для схуднення дорівнює місяцю.

При попередньої консультації з лікарем може призначатися більш тривале лікування, але, як правило, це трапляється при запущеній стадії ожиріння.

Перерва після закінчення курсу становить місяць.

Діючи у відповідності з інструкцією, можна досягти скинути 4-5 кг за курс.

Відгуки

В цілому відгуки про МКЦ позитивні, при цьому лікарі також хвалять препарат.

Раджу ці таблетки своїм пацієнтам на запущеній стадії ожиріння, і вони рада з'явився ефекту. Шкоди в цьому препараті ніякого не бачу: тільки рослинне походження, організмом не розщеплюється, а виводиться природним шляхом. Крім схуднення для здоров'я одні плюси, в чому не раз переконуюся, дивлячись на своїх пацієнтів.

Карина, лікар-дієтолог

Боялася купувати ліки тому, що думала, що будь-які медичні препарати чинять шкідливий вплив на організм. Ознайомившись зі статтею, переконала себе в нешкідливості препарату. Все-таки купила препарат лінії «Двірник», почала приймати. Перший тиждень прийому ніяких побічних явищ, у другу стала помічати легкі запори. Через 20 днів помітила перші результати: мінус 2 кг. Буду продовжувати в тому ж дусі, незважаючи на несуттєві побочки.

Олена, 25 років

Не можу нікому рекомендувати МКЦ для схуднення. Так, вони не з синтетики, обіцяють приносити користь, але тяжкість знизу живота і запори від них жахливі! З-за цього мені довелося відлежуватися вдома, моя активність сильно знизилася. Помітила, що пішов 1 кг після 20 днів прийому, але тоді ж, намучившись, перестала їх приймати. Вже краще більше рухатися і чудово себе відчувати, що ось так лежати в ліжку з болями, «схуднувши».

Ганна, 40 років

Пропонуємо до перегляду відео-відгук про препарат:

Таким чином, можна зробити про МКЦ наступні висновки:

 • Не містить синтетики, має рослинне походження;
 • Дешево коштує;
 • Допомагає схуднути, а також підвищує самопочуття;
 • Є засобом профілактики від багатьох хвороб;
 • Має багато протипоказань;
 • Має хвалебні відгуки лікарів і покупців.
Що ще почитати: