13 март 2019 4 367

Таблетки для схуднення Ксенікал: властивості, інструкція, відгуки

Різні препарати для схуднення зараз стають дуже популярними. Ефективно себе показав Ксенікал. Секрет його популярності полягає у високій результативності дії.

Таблетки блокують дії ферменту ліпази. Він відповідає за розщеплення жирів в організмі людини. Внаслідок цього процесу організмом засвоюються жири, які надходять з продуктів харчування. Ксенікал ж зупиняє цей процес.

Властивості таблеток для схуднення Ксенікал

Препарат справляє відома в усьому світі компанія F. Hoffmann-LaRoche Ltd. У таблеток для схуднення Ксенікал існує ряд особливостей:

 1. Препарат зменшує кількість засвоюваних калорій. Тобто зменшується кількість жирів, які осідають в організмі. Ксенікал не проникає в кров і там не залишається. Саме тому він не може викликати звикання;
 2. Людям з діагнозом ожиріння Ксенікал призначає тільки лікар. Те ж саме стосується і людей, які страждають цукровим діабетом, атеросклерозом або гіпертонією;
 3. Під час застосування препарату Ксенікал потрібно дотримуватися низькокалорійної дієти;
 4. Близько третини всіх жирів, завдяки дії препарату, не засвоюються організмом і виводяться з калом.

Після того як організм почне отримувати меншу кількість жирів з їжі, він буде використовувати власні резерви. Тобто буде спалюватися вже наявний жир.

Спочатку Ксенікал стабілізує вага пацієнта. Вже потім, якщо дотримувати всі правила і поради, можна чекати зменшення ваги на 20% від вихідного.

Дія препарату відбувається в шлунку і тонкому кишечнику. Це таблетки тривалої дії.

В результаті клінічних досліджень було доведено, що вплив на розщеплення жирів починається по закінченні однієї-двох діб. Повний висновок складових препарату відбувається через 2-3 доби.

Форма випуску препарату для схуднення «Ксенікал» — це таблетки. До їх складу входить желатин, діоксид титану та індигокармін.

В аптеках Ксенікал можна придбати за ціною 480 рублів за упаковку з двадцяти однієї капсули.

Застосування препарату для схуднення

Препарат приймають хворі на ожиріння, поєднуючи його з дієтою. Повна ефективність його проявляється в системі тривалої терапії.

В такому випадку ліки контролює надлишок маси тіла і може допомогти позбавитися від нього. Він же запобігає повторне ожиріння. Також він покращує стан хворих на ті захворювання, які супроводжують ожиріння.

Для дорослих відведена доза Ксеникала становить 1 капсулу в 120 мл на кожен основний прийом їжі. Його потрібно приймати під час їжі або не пізніше, ніж через годину після прийому їжі. В іншому випадку дія препарату не буде ефективним.

Але якщо прийом їжі пропущений або він не містить жиру, то прийом препарату не обов'язковий. Також пацієнтам слід пам'ятати про те, що збільшення дози Ксеникала не сприяє збільшенню його ефективності.

Максимально допустима кількість прийому таблеток – 3 рази на добу. Перевищувати ця кількість не рекомендується.

Для людей похилого віку підходить та ж сама дозування. Змінювати дозу також не потрібно для хворих з порушенням в роботі печінки або нирок.

Доза для дітей молодше 18 років не визначена. Такі дослідження не проводилися.

Не можна приймати Ксенікал вагітним. Клінічні дослідження в цьому напрямку не було зроблено. Також не слід приймати цей препарат під час годування груддю.

Протипоказання і побічні ефекти

Протипоказано приймати таблетки для схуднення Ксенікал хворим на холестаз, хронічну мальабсорбцию, а також людям з підвищеною чутливістю на будь-який компонент препарату.

Побічні дії Ксеникала, як правило, спрямовані на шлунково-кишковий тракт. Це пов'язано з тим, що компоненти препарату спрямовані на зменшення розщеплення жирів, а також їх всмоктування в організм. Можна виділити кілька найпоширеніших явищ:

 • Виділення з прямої кишки, які мають маслянисту консистенцію;
 • Випускання газів з деякою кількістю калу;
 • Помилкові позиви на дефекацію або її почастішання;
 • Стеаторея;
 • Метеоризм;
 • Рідкі виділення калу;
 • Часті болі в животі;
 • Загальний дискомфорт у черевній зоні.

Чим більше в склад їжі буде входити жирів, тим більшу кількість разів ці симптоми можуть повторюватися. Хворі, які приймають цей препарат, повинні бути повідомлені про побічні явища і вміти з ними боротися.

Лікуючий лікар повинен їм пояснити, що велика кількість жирів, уживаних у їжу може порушувати процес лікування і провокувати на організм побічні реакції. У цьому випадку варто дотримуватися низькокалорійної дієти і намагатися викинути з раціону жирну їжу.

Під час проведених досліджень фахівцями не було виявлено жодного важкого випадку виникнення цих симптомів. Всі вони слабко виражені і не небезпечні для здоров'я пацієнта.

До того ж, більше одного такого симптому у жодного пацієнта не спостерігалося. Це ще раз підтверджує, що таблетки для схуднення Ксенікал — повністю безпечний препарат.

Передозування

Під час клінічних досліджень препарату для схуднення Ксенікал не було виявлено особливих симптомів при передозуванні. Прийом препарату в дозі 400 мг три рази на добу не ніс в собі ніяких особливих наслідків.

Разова передозування у розмірі 800 мг препарату також не була виражена у будь-яких небажаних явищах.

Найчастіше експерименти призводить до того, що підопічні не спостерігали жодних інших симптомів, крім тих, що проявлялися і при нормальній дозі.

Але у випадку перевищення дози препарату потрібно повне спостереження за пацієнтом протягом 24 годин. Як показує практика, навіть якщо і є якісь або ефекти, то вони швидко проходять.

Аналоги препарату Ксенікал

Аналогами цього ефективного препарату для схуднення є такі види медикаментів, які мають схожу дію:

 1. Аллі;
 2. Ксеналтен та його види;
 3. Листата;
 4. Орлимакс;
 5. Орлістат;
 6. Орсотен;
 7. Орсотен Слім.

Відгуки лікарів

Перед вживанням будь-якого медичного препарату варто звернутися за консультацією до лікарів. Позитивні відгуки фахівців, які звернені до швейцарського препарату Ксенікал, підштовхують до позитивного відношенню до нього.

Потрібно пам'ятати, що Ксенікал – це не той препарат, який допоможе скинути кілька кілограмів зайвої ваги. Він направлений на лікування таких важких захворювань, як ожиріння і супутні йому хвороби. Я, як лікар-гінеколог, виписую цей препарат тим хворим, для яких він принесе більше користі, ніж шкоди. Так, побічні ефекти у нього неприємні. Але бувають випадки, коли його застосування просто необхідно!

Софія Павлівна, лікар-гінеколог

Ефект від Ксеникала настає не відразу. Потрібно курсове лікування. Не менш декількох місяців. Ті, кому воно насправді потрібно, можуть витримати набагато більші випробування, ніж ці побічні ефекти. Ось у мене останній раз була на прийомі дівчина 19 років. У неї вага – 120 кілограмів. І вже почала розвиватися дисфункція яєчників на цьому грунті. Що тут ще можна порадити, крім Ксеникала.

Віктор Геннадійович, лікар-гінеколог

Препарат Піколінат хрому для схуднення: інструкція по застосуванню та відгуки. Дізнайтеся, як з його допомогою можна знизити вагу.

А тут ви знайдете опис дробового харчування для схуднення з примірним меню на місяць.

Огляд жіросжігателя для жінок знаходиться тут. Зробіть правильний вибір!

Відгуки схудлих, які приймали таблетки дані

Почала приймати таблетки для схуднення Ксенікал зовсім недавно. Кілька перших днів взагалі жодної реакції не спостерігалося. Я вже думала, що в аптеці мене обдурили і підсунули щось не те. Але на п'ятий день у мене з'явився помаранчевий стілець, виходило багато жиру. Ще через пару днів я відчула, що худну. За вихідні не набрала жодного кілограма, а навіть півтора скинула.

Віра, менеджер по продажам

У 24 роки я виглядала як старенька. Неможливо зрозуміти мій стан тим, з ким ніколи таке не траплялося. Ксенікал допоміг мені відчути себе людиною. Так, побічні ефекти заподіюють деяку незручність. Але це все можна пережити. А здоров'я – дорожче витрачених грошей.

Роза, бухгалтер

Що ще почитати: