29 март 2019 26 597

Глюкофаж для схуднення: ціна, дозування, відгуки

Схуднення вимагає індивідуального розпорядку дня і дотримання комплексу заходів, кінцевим ефектом якого є здоровий організм.

Худнути потрібно правильно, не зловживаючи препаратами і не доводячи себе до виснаження. Ступеневість процесу дозволяє без стресу для організму позбавитися від зайвих кілограмів.

Глюкофаж – препарат, що сприяє зниженню ваги. Належить він до групи гіпоглікемічних препаратів, тобто знижує рівень цукру в крові.

В основному, прописується пацієнтам з цукровим діабетом, що поєднується з ожирінням. У здорових людей викликає процес схуднення.

Ціна Глюкофажа залежить від дози і коливається в межах від 120 до 400 рублів.

Механізм дії препарату

Основна речовина препарату – Метформін, який не діє на підшлункову залозу і не викликає секрецію гормону інсуліну, а значить, можна не боятися різкого падіння рівня цукру крові.

Механізм роботи Глюкофажа пов'язаний з впливом на печінку, де загальмовується надлишкова вироблення глюкози, а також на кишечник – знижується всмоктування глюкози.

Тобто в організмі створюється стан, коли вживши вуглеводи, організм забирає необхідну кількість глюкози, щоб забезпечити себе енергією, а надлишки не перетворюються в безмежні запаси.

Адже в подальшому, відкладаючись у жирову тканину, вони зберігаються довгі роки, викликаючи не тільки ряд патологій, але і змінюючи фігуру не в кращу сторону.

Протипоказання і побічні явища

Звичайно, не обійтися і без протипоказань. Абсолютно заборонено приймати препарат людям:

  • З алергією на будь-який компонент препарату;
  • Які страждають нирковою недостатністю;
  • Мають захворювання печінки;
  • Знаходяться в алкогольному сп'янінні.

Побічні ефекти, як і у будь-якого препарату, пов'язані з кількістю прийнятого ліки. Найчастіше це висипання алергічного характеру, що супроводжується почервонінням і свербінням.

Але на перший план виходять диспепсичні розлади, до яких належать нудота, блювання, діарея.

Інструкція по застосуванню Глюкофажа для схуднення

Приймається Глюкофаж в основному на ніч, але якщо доза препарату становить кілька таблеток, то щоб уникнути психологічної сторони і неможливості прийняти поспіль таку кількість ліки – можливо дробове застосування, але нічна доза залишається переважаючою.

Приймається препарат вночі з-за високої активності освіти глюкози саме в цей час доби. Під час сну печінку активно виконує свою роботу і розчиняє запаси глікогену, поставляючи в організм нові порції глюкози. Глюкофаж пригнічує ці процеси.

Випускається Глюкофаж у вигляді таблеток, починаючи від малої дози – 500 мг, середній – 850 і найбільшою – 1000 мг.

Найвища доза становить 3000 грамів на добу, але зазвичай призначається до 2000 грам, так як це кількість препарату надає хороший ефект, а великі дози можуть викликати послаблення стільця.

Щоб не навантажувати організм і добитися ефекту в схудненні доза підбирається індивідуально. Призначається з прийому 500 мг спочатку один раз на добу, далі кожні три дні можна збільшувати дозу. Приймаються таблетки після прийому їжі або під час їжі.

Мій відгук про препарат

Будучи лікарем – ендокринологом, при призначенні препарату Глюкофаж, у пацієнтів відбувалося поступове зниження ваги, звичайно, в поєднанні з дотриманням гіпокалорійної дієти.

Так як при недотриманні режиму харчування, малоефективно вдаватися до допомоги препаратів.

Кінцевий результат застосування Глюкофажа — не тільки зниження ваги, але і зміна ліпідного спектру крові.

Ліпіди, простіше сказати – жири, діляться на «хороші» і «погані». Так от застосування Глюкофажа знижує кількість «поганих» ліпідів.

Думка худнуть про Глюкофаже

За 200 рублів купила собі Глюкофаж і була приємно здивована його ефектом. Спочатку не вірила, що допоможе, та ще й боялася, що препарат призначається діабетикам. Потім коли через 2 місяці взвесилась, результат приголомшив – мінус 5 кг. Звичайно! Спочатку мене турбували пронос, але після місяця прийому препарату і вони закінчилися.

Єдине — не можна приймати Глюкофаж після зловживання солодким. Тому що коли я не могла втриматися і сьедала багато тістечок, дуже сильно нудило, ніч проходила у вбиральні. Вобщем, я задоволена результатом і тепер можу сміливо радити купувати Глюкофаж, що мріють схуднути, людям. До речі, у чоловіка був такий же ефект. Правда, скинутих кілограмів було вдвічі менше.

Христина, Валдай

Я п'ю Глюкофаж і дотримуюся строго настрого дієту. Прописала таблетки лікар. За місяць схудла на 3 кг. Не так багато, але я хочу продовжувати і сподіваюся досягти бажаної цифри – 60 кг.

Софія, Добрянка

Препарат прописав лікар-ендокринолог. Досі кидає в тремтіння від спогадів про нудоті і блювоті. Не міг спати цілодобово, але продовжував приймати Глюкофаж. Тепер шкодую, що не викинув таблетки відразу після застосування. По-перше, так погано переносяться, по-друге, я прочитав, що вони призначаються при цукровому діабеті. А так як діабету у мене немає, то я не розумію, навіщо я труїв себе протягом декількох днів.

Євген, Карачевою

По 1000 мг препарату приймаю вночі за порадою подруги. Допомагає відмінно. Худну на очах у непонимающей сім'ї. Правда досі діарея і нудота після прийому Глюкофажа. Але це мене бентежить. Домогтися результату хочу кров з носа, так щоб друзі та знайомі були в захваті від мого нового тіла.

Валерія, Красноборск

Нестача вітаміну Е в організмі? Вітамін Е в капсулах: повна інструкція по застосуванню. Наші експерти допоможуть визначити його дефіцит і правильно заповнити.

А тут ви знайдете огляд вегетаріанської дієти для здорового тіла.

Відгуки про препарат Флуоксин читайте у черговій статті нашого сайту.

Відгуки лікарів

Глюкофаж призначається хворим на цукровий діабет другого типу і не є іграшкою для задоволення своїх амбіцій. Якщо при прийомі препарату виникнуть побічні ефекти відповідати за здоров'я людини доведеться лікаря. Тому просто тішити своє самолюбство можна і без прийому медикаментів.

Галина Іванівна, лікар, Новокубанськ

Гіпоглікемічний препарат, що містить в складі Метформін — не добавка до їжі, а серйозне гіпоглікемічну засіб. На щастя, воно не відпускається без рецепта лікаря, а тому не може стати доступним засобом для необізнаних в медицині людей.

Роман Георгійович, лікар-дієтолог, Кувшиново

Що ще почитати: