12 июнь 2019 392

Вибір кращих жіросжігателя для жінок схуднення

Схуднення – це категорія спеціалізованого харчування для спортсменів, яка використовується для розсмоктування жирових відкладень. Люди, які віддають перевагу стежити за своєю фігурою шляхом відвідування спортзалу, приймають жіросжігателі для посилення ефективності від тренувань.

Стає ясно, що схуднення не є чудодійним засобом по позбавленню від зайвої ваги. Отримати користь від їх застосування можна тільки в тому випадку, якщо організм піддається регулярним активним тренуванням.

Тому не слід кидатися на рекламу, яка закликає купити препарат і спостерігати за «випаровуванням» ваги без зайвих дій. Спортивне харчування – це завжди лише допоміжні речовини для підтримки красивої фігури.

При попаданні в організм схуднення виробляють в ньому певні хімічні реакції, що сприяють розщепленню жирових відкладень. Таким чином, вони надають наступну дію на організм:

 1. Поліпшення роботи всіх обмінних процесів;
 2. Ситість, глушіння почуття голоду;
 3. Виведення надлишкової рідини;
 4. Підвищення енергетичних ресурсів у разу для полегшення посилених тренувань;
 5. Допомогу у переробці складних речовин;
 6. Спалювання калорій в спокійному стані.

Види жіросжігателей

Жироспалювачі для схуднення жінок існують різних видів, серед них можна виділити як натуральні, так і синтетичні харчові добавки. Основний принцип дії жіросжігателей може варіюватися від того, яке провідне речовина в них присутній.

Жироспалювачі випускаються в різних формах, наприклад, у вигляді капсул, харчових порошків для приготування напоїв і т. д.

Найбільш часто схуднення ділять за категоріями, відштовхуючись від їх складу. Так, виділяють наступні види жіросжігателя для схуднення жінок.

Термогеники

Цей вид жіросжігателя для схуднення є найрезультативнішим у застосуванні. Ці речовини включають до складу інгредієнти, які надають на організм наступне дію:

 • Прискорення обміну речовин;
 • Стимуляція нервової системи;
 • Придушення почуття голоду;
 • Підвищення тиску тіла.

В якості таких жіросжігателей виступають такі відомі речовини, як кофеїн, таурин, гуарана, холін, фруктові кислоти і т. д. Часто ці інгредієнти можна побачити в складі енергетичних напоїв.

Термогеники відносяться до жироспалювачі натурального походження, тому їх вплив на організм нешкідливо при дотриманні допустимої дозування.

Однак, слід врахувати, що вони мають ряд серйозних протипоказань, нехтувати якими не варто:

 • Порушення в роботі серцево-судинної системи;
 • Ураження ШКТ;
 • Захворювання ниркової або печінкової систем;
 • Діабет;
 • Цукровий діабет.

При захворюваннях серця приймати речовини термогенного впливу категорично забороняється, в цьому випадку вони доставлять здоров'ю серйозні і неприємні наслідки.

До побічних ефектів термогенних препаратів відносяться блювотні позиви і нудота, аритмія серця, безсоння. Позбутися цих явищ можна, припинивши вживання термогенних речовин.

Для отримання результату жінкам необхідно приймати термогеники натщесерце перед проведенням кардіо-вправ. Повторно прийняти речовину можна через 3-5 годин, так, препарат не встигне вийти з крові.

Курс прийому термогеников триває місяць, після чого важливо дати організму перерву на пару тижнів.

Придбати даний вид жіросжігателей можна в магазинах спортивного харчування. В аптеках можна наткнутися на препарати термогенного впливу, але найчастіше вони пропонують вузький асортимент;

Ліпотропікі

Ця категорія жіросжігателей є не менш ефективною попередньої, але впливає на організм більш м'який вплив. Їх склад містить такі речовини, як хром, левокарнітин, метіонін, лецитин. Впливають ліпотропікі на організм наступним чином:

 • Переносять і утилізують жири;
 • Активізують обмінні процеси на клітинному рівні;
 • Знижують розпад клітин і речовин.

Головна перевага ліпотропних жіросжігателей полягає в тому, що на відміну від термогенних речовин, вони не підвищують температуру тіла, а також не несуть негативного впливу для серцево-судинної системи в будь-яких кількостях. Навпаки, вони зменшують перевантаження серця до мінімуму.

Купити ліпотропікі можна як у міських аптеках, так і в магазинах спортивного харчування. Останні пропонують більший вибір товару;

Діуретики

Вплив цих засобів на організм дещо відрізняється від того, що виробляють попередні. Діуретики не мають довготривалим ефектом.

Потрапляючи в організм, вони лише активують сечогінну функцію. За рахунок цієї властивості організм має можливість позбавитися від надлишкової рідини, а потім і від зайвої ваги.

Засновані такі препарати на натуральних елементах, а саме, на травах і їх зборах. Тому вони доступні у кожному місті, придбати їх можна в аптечних мережах міста або в Інтернет-магазинах;

Аноректики

Препарати, дія яких заснована на анорексигенных речовин, допомагають ефективно скинути вагу.

Їх головна функція в боротьбі із зайвою вагою – це глушіння відчуття голоду.

Нехай вони ніяким чином не впливають на процеси організму, завдяки аноректикам можна не зірватися в період проходження дієт.

Аноректики мають вузький ряд протипоказань:

 • Порушення роботи ШКТ;
 • Захворювання серцево-судинної системи;
 • Діабет;
 • Цукровий діабет.
 • Купити анорексигенні препарати можна в аптеках.

Ефективні для схуднення жінок у продажу

Як вже зазначалося раніше, дія жиросжигающих препаратів заснована на провідних в них речовини. Існує 3 найефективніших жиросжигателя, вживання яких допомагає в короткі терміни позбавитися від надмірної ваги:

 1. Левокарнітин (L-карнітин). Дана речовина природним чином виробляється в організмі людини. Воно активізує енергетичні його ресурси, підвищуючи тим самим фізичну активність. В результаті, людина може активно спалювати калорії. Проте, виділяється карнітин в малих дозах, яких часом недостатньо для підвищення тонусу і спалювання калорій. Тому можна придбати його у вигляді харчової добавки в аптеці і приймати перед проведенням кардіо-тренувань;
 2. Tight Hardcore. Ця харчова добавка для схуднення жінок здатна ефективно позбавити їх від жирових складок на тілі. Вона заснована на термогенних речовин, у тому числі і на кофеїні. Потрапляючи в організм, препарат активізує фізичну активність, пригнічує почуття голоду та прискорює обмінні процеси на клітинному рівні. Купити її можна в магазинах спортивного харчування;
 3. Lipo-6 від Nutrex. Цей препарат є найбільш дієвим засобом для схуднення жінок. Найчастіше його використовують, коли потрібно схуднути вкрай обмежені терміни. Головне його вплив – це розсмоктування жирових відкладень в деяких зонах тіла. Провідним компонентом препарату є кофеїн, що володіє термогенним властивістю. Продається препарат в магазинах спортивного харчування.

Варто жінкам застосовувати спортивні добавки: користь і шкода

Жироспалювачі будь-якого виду часто викликають дискусії лікарів-дієтологів. Багато хто відзначає, що спортивне харчування при довгому використанні здатне завдати організму непоправної шкоди.

Більш того, деякі лікарі стверджують, що речовини термогенного впливу викликають звикання, і відмова від них може відкотити всі досягнуті зміни.

Грунтуючись на відгуках і результати покупців, можна вивести наступні мінуси жіросжігателей:

 1. Зміни гормонального фону. Кожен міг помітити, як сильно впливають на дівчат активні тренування з паралельним вживанням жиросжигающих речовин. Їх мускулатура збільшується, а тіло набуває не дуже жіночні форми. Але найголовніше негативний вплив вони приносять своєму гормонального стану. Так, у деяких дівчат можна було помітити значне зменшення бюста, порушення місячного циклу і зниження голосу;
 2. Не можна вживати у великих кількостях. Багато тих, що худнуть воліють керуватися правилом: «Чим більше – тим краще». У випадку з застосуванням жіросжігателей доведеться переглянути цю звичку, так як їх можна вживати в обмеженій кількості. В іншому випадку можна натрапити не тільки на ряд побічних ефектів, але і на захворювання серцево-судинної та нервової систем;
 3. Неточний результат. Хоча карнітин є дуже ефективним засобом досягнення красивої фігури, ніхто не може гарантувати, що кожен організм вони подіють однаково.

Але жіросжігателі мають і ряд позитивних сторін у порівнянні з іншими засобами для схуднення жінок:

 • Висока результативність у розсмоктуванні жирових відкладень;
 • Підвищення фізичної і мозкової активності;
 • Поліпшення роботи метаболізму;
 • Посилення і закріплення результату після важких тренувань;
 • Додання фігурі красивого рельєфу;
 • Доступність.

Так, можна зробити висновок, що жінкам варто вживати схуднення лише при дотриманні правил. В іншому випадку можна наткнутися на неприємності.

Як правильно вживати спортивне харчування для схуднення

Існує список правил, який говорить про правильному вживанні жиросжигающих речовин:

 1. Важливо купувати жіросжігателі тільки від надійних виробників. Ґрунтуватися на виборі слід на відгуки в інтернеті;
 2. Щоб уникнути звикання організму спалювачі жиру беруть лише місяць, а потім проводять перерву на пару тижнів;
 3. Варто пам'ятати, що деякі групи цих засобів збільшують температуру тіла і тиск, особливо, препарати термогенного впливу;
 4. Жироспалювачі на основі термогенних речовин потрібно вживати тільки натщесерце в першій половині дня, прямо перед тренуванням;
 5. Не можна пити їх ввечері, це загрожує безсонням;
 6. Краще розбавити прийняття препаратів вітамінними комплексами, а також вживанням води;
 7. При виникненні побічних ефектів слід відразу припинити споживання жіросжігателей;
 8. Спалювачі жиру є сенс приймати тільки при заняттях спортом, при малоактивному способі життя від них мало користі.
Правильне дієтичне харчування для схуднення: меню на тиждень з рецептами страв. Ця стаття стане вашим персональним помічником на шляху до стрункості.

Модні журнали, інтернет-портали та жіночі форуми рясніють інформацією про зелений кава для схуднення. Ми зібрали всю необхідну інформацію про це унікальний напій тут, щоб ви більше ніде нічого не шукали. Читайте, буде цікаво!

У наступній статті поговоримо про користь розвантажувальних днів на яблуках, а також про те, як правильно їх проводити, щоб знижувати вагу.

Побічні ефекти

Жироспалювачі часто можуть викликати ряд побічних ефектів. Наприклад:

 • Роздратування нерівній системи, яке проявляється через психози;
 • Захворювання ниркової і печінкової системи;
 • Порушення в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту;
 • Изжога4
 • Підвищений кров'яний тиск;
 • Посилення потовиділення;
 • Безсоння;
 • Запаморочення;
 • Блювотні позиви і нудота;
 • Діарея;
 • Аритмія серця;
 • Тремтіння;
 • Порушення функціонування щитовидної залози.

При появі вищезазначених симптомів слід або знизити, або припинити споживання жиросжигающих речовин.

Найкращі помічники в боротьбі з жиром — натуральні продукти

Існують також і схуднення натурального походження, котрі можна знайти у багатьох доступних харчових продуктах. До найактивнішим натуральним жироспалювачі відносяться:

 • Чиста питна вода;
 • Вода Сасси;
 • Вода, розбавлена соком лимона;
 • Вода з додаванням вівсяного борошна;
 • Трав'яні чаї;
 • Чай з імбиром;
 • Червоне вино;
 • Кава і похідні напої;
 • Каші;
 • Цитрусові фрукти;
 • Їжа з високим вмістом білка;
 • Овочі, виводять зайву воду з організму (наприклад, капуста);
 • Будь-які спеції.

Особливо слід відзначити вплив цитрусових фруктів на організм.

Самим ефективним натуральним жіросжігателя є грейпфрут. Його можна їсти як у звичайному вигляді, так і готувати на його основі свіжовичавлені соки і смузі, поєднуючи з іншими активними інгредієнтами.

Ананас стоїть на другому місці серед фруктів-жиросжигателей. Присутність в ньому великої концентрації бромелайна сприяє прискоренню метаболізму і розщепленню жирових відкладень.

Апельсин – жіросжігателя, дія якого часто прирівнюють до дії грейпфрута. Він ретельно очищає організм від токсичних речовин і розщеплює жир.

Ківі є самим низькокалорійним цитрусовим фруктом-жіросжігателя, тому його можна їсти якомога частіше для досягнення красивої фігури. На його основі також виходять чудові зелені смузі, які можна розбавити іншими активними компонентами.

Але слід пам'ятати, що не можна вживати цитрусові фрукти натщесерце. Так, вони здатні завдати шкоди шлунку.

Як приготувати жіросжігателі для зниження ваги в домашніх умовах

На основі натуральних жіросжігателей можна придумати безліч цікавих рецептів, але найефективнішими є коктейлі для схуднення. Адже вони концентрують в собі відразу кілька компонентів, що сприяють схудненню.

Рецепт 1 – Вода Сасси

Інгредієнти:

 • Вода – 1,5 л;
 • Корінь імбиру – ½ шт;
 • Огірок – 1 шт;
 • Лимон – ½ шт;
 • Лайм – ½ шт;
 • Листя м'яти свіжі – 4-5 шт.

Рецепт приготування:

 1. Вимити інгредієнти;
 2. Корінь імбиру натерти з шкіркою;
 3. Огірок очистити від шкірки і нарізати п'ятаками;
 4. Лайм і лимон нарізати дрібними шматочками з шкіркою;
 5. Воду налити в пляшку;
 6. Додати в воду всі інгредієнти;
 7. Збовтати.

Пити таку рідину необхідно протягом усього дня, адже її інгредієнти активно борються з підшкірним жиром.

Рецепт 2 – Цитрусове смузі

Інгредієнти:

 • М'якоть ананаса – 5 шматочків;
 • М'якоть грейпфрута – ¼ шт;
 • Кефір – 200 мл;
 • Гарбузове насіння – 45 г;
 • Кокосове масло – 3 ч. л.

Спосіб приготування:

 1. Вимити інгредієнти;
 2. Збити в блендері до густої піни.

Рецепт 3 – Смузі з яблука і селери

Інгредієнти:

 • Вода – 100 мл;
 • Селера – 5 стебел;
 • Яблука зелені – 2 шт;
 • Сік лайма – ½ від плоду;
 • Кубики льоду – 10 шт.

Спосіб приготування:

 1. Вимити інгредієнти;
 2. Порізати селеру;
 3. Очистити яблука від шкірки і вирізати їх серцевину;
 4. Збити в блендері з водою;
 5. Додати лід і знову збити.

Відгуки

Жироспалювачі дуже ефективні, але не діють просто так. Коли я придбала левокарнітин, я думала, що він самостійно буде рятувати мене від підшкірного жиру. Але виявилося, що його дію було дещо іншим. Він підвищив мою фізичну активність, і я стала займатися спортом від нічого робити. Також помітила, що стала менше їсти і малими порціями. В результаті схудла. За місяць – 5 кг. Але прошу не боятися купувати це засіб, воно хоч і змушує посилено тренуватися, але все-таки і підвищує енергію теж. Тому тренування стають лише радістю.

Катерина, Челябінськ

Я як жиросжигающего речовини придбала в аптеці lsnoxygen. Саме його мені порекомендували, як новітній і дуже ефективний препарат. До цього я вже використовувала різні речовини для активного спалювання жиру під час занять спортом. Так от, дія цього мене не дуже-то і влаштувало. Він слабенький, і якого-небудь припливу енергії від нього я не помітила. А ось L-карнітин всім дуже раджу, з ним мені вдавалося швидко втрачати кілограми.

Ганна, Волгоград

Залишилася не дуже гарного враження про препаратах жиросжигающего дії. Я займалася спортом паралельно, і пила кошти тільки в дозволених дозуваннях. Однак, побічних ефектів не уникла. Часто Стали трястися руки, а моя нервова збудливість підвищилася. Тепер намагаюся відвикати від цих «чудо-засобів».

Олександра, Казань

Детально ознайомившись з дією жіросжігателей, можна прийти до наступних висновків:

 • Вони розщеплюють жир тільки під час посилених тренувань;
 • Речовини, що входять до складу жиросжигающих препаратів, активізують енергетичні ресурси організму;
 • Слід знати правила вживання жіросжігателей;
 • Існують натуральні продукти, які є активними жиросжигателями;
 • Жироспалювачі мають ряд протипоказань і побічних ефектів.

Що ще почитати: