14 май 2019 528

Карнітон для схуднення: відгуки про біодобавці

Схуднути сьогодні прагне практично кожна жінка.

Повернення до природного жіночого тіла, як ідеалу пропорцій, намічається, але процес на самому початку розвитку, а більшість поглядів на жіночу красу і сексуальність продовжує залишатися на рівні зарубіжних і вітчизняних глянців з отфотошопленными, нереально красивими і худими моделями, зірками і селебріті.

От і прагнуть наші дівчатка, дівчата, жінки і навіть сучасні бабусі схуднути за всяку ціну. У гонитві за стрункістю роблять багато помилок і серйозно псують здоров'я.

Між тим, є відмінний спосіб схуднути природним чином – дотримувати правильні прийоми складання щоденного меню, активні фізичні вправи, без яких жоден засіб не здійснить чудо, і приймати препарат, що сприяє схудненню.

Симбіоз цих трьох умов гарантує швидкий, природний, стабільний результат без рецидиву.

Це засіб – карнітон, дуже ефективне, нешкідливе, і що важливо, доступне.

Люди у своїх відгуках представляють його як засіб, вітамін В11, біологічну добавку до їжі, амінокислоту, яка відіграє важливу роль у процесі внутрішньоклітинного енергообміну організму.

Опис препарату Карнітон

Карнітон – джерело вітаміну B11 (лівокарнітину (L-карнітину). Він бере участь у процесах енергетичного метаболізму на клітинному рівні.

Достатня кількість карнитона в організмі сприяє збільшенню працездатності, зміцнює пам'ять, підвищує фізичну, розумову та емоційну витривалість.

Вітамін B11 раніше називався вітамін BТ, він входить до складу багатьох вітамінізованих драже-для дітей старше 3 років. Його також називали вітамін росту, він сприяє збільшенню росту в молодому віці.

Організм отримує вітамін В11 зазвичай з їжею, в деяких випадках здатний синтезувати самостійно. Але при визначених життєвих обставинах і станах здоров'я необхідно додаткове надходження левокарнітину.

Вихід – брати карнітон у вигляді біологічно активної добавки до їжі.

Склад і форма випуску

Діюча речовина карнитона – L-карнітину тартрат (левокарнітин). Інші речовини, що входять до складу таблетованої форми препарату: наповнювач, сполучні, антислеживающие і утримують вологу агенти.

Препарат випускають у формі таблеток, капсул і розчину:

  • Таблетки – 20 шт в упаковці;
  • Розчин – 20 мл

1 таблетка може містити 250 або 500 мг діючої речовини левокарнітину.

1 мл розчину містить 0,5 г L-карнітину тартрату.

Свідчення

Карнітон приймають у всіх випадках, коли організм потребує енергетичної підтримки: при посилених фізичних навантаженнях, емоційному виснаженні і розумових перевантаженнях, у період реабілітації після хвороби та у післяопераційний період.

Окремим пунктом слід відзначити його незамінність при спробах скинути зайву вагу і перейти на здоровий спосіб життя.

Регулярне вживання левокарнітину:

  1. Прискорює енергетичний обмін в клітинах мозку, внаслідок чого поліпшується розумова діяльність, пам'ять, зростає концентрація уваги;
  2. Підвищує фізичну працездатність;
  3. Забезпечує розщеплення вісцерального жиру;
  4. Покращує клітинне дихання;
  5. Знижує рівень холестерину;
  6. Підвищує імунітет.

Всі ці корисні впливу карнитона на організм важливими, як при збереженні і підвищенні розумової та фізичної працездатності, так і при схудненні як важливої частини відновлення здоров'я і попередження багатьох захворювань, підвищення зовнішньої привабливості і сексуальності.

Препарат «Фитомуцил Слім Смарт» для схуднення: відгуки та результати. Дізнайтеся, як його приймати і які він має протипоказання до вживання.

Вважаєте, що схуднути за 3 дня — це з області фантастики? А ось і ні! Ця стаття доведе, що навіть таке експрес-схуднення можливо!

Вирішили не їсти після 6 години вечора? От і правильно! Але чи будуть якісь результати видно на фігурі? Читайте тут відгуки лікарів і наших шановних читачок.

Протипоказання

Єдиним протипоказанням є індивідуальна непереносимість компонентів. Також вказують вагітність та годування груддю.

При браку карнітину порушується енергообмін, в результаті чого з'являється м'язова слабкість, розвивається швидка стомлюваність, гіпотонія, сонливість, виникають порушення функції серця і печінки.

Чому не варто вважати карнітон засобом виманювання грошей клієнтів і марним препаратом? Головне діюча речовина карнитона — карнітин або L-карнітин — міститься в кожному людському організмі.

Він присутній у більшості клітин і бере участь у процесі вироблення енергії на клітинному рівні. Карнітин безпосередньо бере участь в процесі розщеплення жирів і звільнення енергії, що живить наше серце, нирки, печінку, м'язи.

Карнітин міститься в м'ясному бульйоні, який здавна вважається найкращим помічником імунітету і незамінним відновлюючим засобом після тривалої хвороби або важких фізичних навантажень.

Ніхто не відмовляється від чашки дбайливо приготований мамою або дружиною гарячого м'ясного бульйончик, лежачи в ліжку в період епідемії грипу чи після операції. Таблетка карнітину дозволить отримати більш виражений ефект в тих же умовах.

Побічні ефекти

Левокарнітин добре переноситься, без яких-небудь виражених негативних ефектів або відчуттів. Дуже рідко відмічаються випадки виникнення алергічних реакцій, болю в області шлунка або диспепсії.

При виникненні алергії на карнітин або сполучні компоненти у складі препарату бажано припинити його прийом і вибрати інший БАД для схуднення.

Інструкція по застосуванню для схуднення

Якщо ви збираєтеся приймати карнітон з метою схуднути і одночасно сядете на жорстку дієту, ви поповните довгі ряди тих користувачів, яким препарат нічого не дав.

Якщо, приймаючи препарат, ви будете харчуватися у звичному режимі, ви отримаєте зворотний ефект – додаткові кілограми.

Пам'ятайте: препарат діє на схуднення тільки спільно з фізичними навантаженнями. Тобто, щоб схуднути, треба займатися. З карнитоном або без. Просто з карнитоном ви зробите це швидше і, головне, гарантовано.

При налаштуванні на схуднення потрібно вживати 500 мг левокарнітину на добу, одним прийомом, до тренування. Курс прийому – рівно місяць.

Правило вживання їжі перед аеробної або силовий тренуванням – за кілька годин до заняття потрібно поїсти, страва повинна бути білковим. Після заняття не їсти протягом години, пити можна помірно.

Тренування повинні бути регулярними, не менше 4 разів на тиждень, і не коротше 30 хвилин. Займатися треба інтенсивно, забави упівсили результату не принесуть.

Дозування і тривалість курсу прийому

Доза левокарнітину визначається виходячи з показань до терапії і загального стану людини. Лікуючий лікар визначає оптимальну схему приймання препарату і тривалість курсу.

Денна норма для дорослих становить 250-500 мг L-карнітину 2 або 3 рази.

Норма для спортсменів – одноразова перед тренуванням, дорівнює 500-1500мг.

Рекомендується приймати левокарнітин курсами, як для схуднення, так і для підвищення ефективності тренувань і терапії різних хвороб. Курс тривалістю понад 6 місяців небажаний, незалежно від цілей прийому.

Механізм дії Карнитона

Левокарнітин впливає на мітохондрії, які є продуцентами енергії в клітині.

Найбільш активному впливу зазнають мітохондрії клітин серцевого м'яза, які розщеплюють аліфатичні кислоти в мітохондрії печінки, які розподіляють енергію по всім тканинам і органам.

Взаємодія з іншими препаратами

Немає відомостей про специфічному взаємодії карнитона з іншими медпрепаратами. Слід мати на увазі, що препарат незначно підвищує тиск. Варто обмежити споживання або зовсім відмовитися від кави, шоколаду, гуарани на час курсу прийому карнитона.

Ціна, аналоги і можливий результат

Препарат доступний у аптеках, інтернет-магазинах. Його вартість від 300 рублів.

По структурному складу аналогами карнитона є елькар і карнітен.

При правильному прийомі препарату і відповідних можливостям організму фізичних навантажень можна досягти зниження ваги на 5 кг протягом 1 місяця, без шкоди для здоров'я та подальшого повернення втрачених кілограмів.

Відгуки

У моєму віці багато жінок готові змиритися з новими кілограмами, лише б здоров'я не шалило. Мені ж із-за зайвих 30 кг колишні роботодавці тактовно вказали на двері. Пенсія жах як далеко, а знайти нову роботу «бабки» практично неможливо, крім як прибиральницею або на ринку. І тоді я зважилася на ризикований крок – худнути на таблетках. Начиталася жахів про зіпсований шлунок, збільшення у вазі, і мало не залишила цю затію. Але коли натрапила на інформацію про карнитоне, зрозуміла, що це мій шанс.

Звичайно, в зал я не пішла, та й що мені там робити з моїми 90 кілограмами в мої роки. Сором один. Я почала з плавання. У басейні витримувала по 2 години 5 днів в тиждень. Згадала дорогу на дачу, і кожні вихідні почала наводити порядок після 15 років застою. Карнітон брала курсами, місяць п'ю, місяць перерва. Через півроку не було дізнатися не тільки мою дачу, але і мене. А коли мене побачила колишня начальниця, не просто повернула на колишнє місце, а заввідділом призначила. Виявилося, мої колишні клієнти пішли без мене, не спрацювалися з молоденькою і представницької.

Ганна Валеріївна, 45 років

Я рекомендую своїм пацієнтам карнітон як ефективне медикаментозне засіб для гарантованого зниження ваги. Прийом карнитона у формі БАД не викликає звикання, він не має великих протипоказань, його можна безпечно приймати за умови відповідних фізичних навантажень. Препарат не тільки знижує вагу в процесі тренувань, він покращує загальний стан організму, заряджає його енергією, підвищує витривалість і активність.

Станіслав Євгенович, лікар-дієтолог

На мій жир карнітон подіяв тільки з третього разу. Перший раю я просто замовила його в інтернеті, коли готувала кандидатську дисертацію. Доводилося багато вважати, креслити, засиджуватися ночами. Підтримала мозок, але про схуднення не замислювалася. Другий раз я згадала про препарат через 2 роки, коли сидяча робота стала проявлятися на талії і стегнах. Але тільки регулярно пропилу 2 курсу, особливо не надаючи значення якості тренувань. Результат – три кіло в плюсі.

Третій раз я вирішила зайнятися собою за допомогою карнитона, коли колишній чоловік пішов до подруги, стрункою і підтягнутою. Злість моїй не було меж, я орала в залі як зла пантера. І карнітон допоміг мені за 3 місяці сказати «поки» одинадцяти кілограмів. Я пропила 2 курсу з місячною перервою, але займалася всі три місяці. Зараз у мене улюблений МЧ, я молода, красива і щаслива.

Аліса, 29 років

Мої стосунки з дівчатами складалися не зовсім так, як би мені хотілося. Вони бачили в мені хорошого друга, часто приходили плакатися в жилетку, обговорювали своїх колишніх, але мої спроби доглядати ввічливо, але регулярно відхиляли. Причина була в мені – зайвий жир трохи не скапывал з мене, ніяких натяків на прес і біцепси не було з середньої школи. В один момент мені все набридло, і я відправився в зал. Але витримати всі навантаження, які мені склав тренер, я просто не міг. А з меншими навантаженнями результату не було. Карнітон допоміг мені відразу в двох напрямках. Він підвищив мою витривалість. Я зміг займатися кожне тренування до кінця, було важко, але я виконував усі завдання тренера. І я спочатку скинув жир, а потім став формувати рельєф. Через рік я сам себе не впізнаю в дзеркалі. А дівчатка самі готові на що завгодно, лише б переконати мене на вечір з ними.

Віктор, 32 роки

Що ще почитати: