26 июнь 2019 17 603

Як діє Эутирокс для схуднення: відгуки тих, що худнуть і лікарів

Жінки для схуднення використовують різні способи — дієти, фізичні вправи, голодування і навіть використовують лікарські препарати для схуднення.

Використання лікарських засобів для схуднення не завжди безпечно для здоров'я і іноді може викликати масу проблем. До одного з препаратів для скидання ваги відноситься «Эутирокс».

Це засіб в основному застосовується для лікування ендокринних захворювань, що викликають підвищення ваги. Не варто думати, що його можна спокійно вживати всім без винятку для схуднення.

Оскільки препарат містить високий рівень гормональних речовин, його повинен призначати тільки лікар і тільки після обстеження.

Для того, щоб уникнути неприємних наслідків все ж варто вивчити інструкцію цього препарату, та почитати відгуки лікарів і пацієнтів.

Загальна інформація

Ліки «Эутирокс» — це засіб синтетичного типу, у складі якого переважає гормон тироксин. Цей тип гормону призначений для щитовидної залози.

При попаданні в організм цей гормон викликає появу трийодтироніну. Це засіб призначається лікарями в тих випадках, коли щитовидна залоза не може самостійно виробляти гормон, який є важливим компонентом для її існування.

Активна речовина препарату — левотироксин натрію. За рахунок цього компонента в організмі прискорюється обмін речовин. В результаті підвищення швидкості обміну речовин відбувається спалювання жирових тканин і виведення їх з організму.

Під час цього процесу препарат не чинить шкідливий вплив на м'язову і нервову систему. Крім цього, після прийому препарату посилюється працездатність і активність людини, це відбувається завдяки впливу синтетичного гормону.

Як впливає Эутирокс на організм

Завдяки наявності високого рівня тироксину в препараті Эутирокс, під час прийому спостерігаються такі особливості:

 1. Прискорюється розщеплення жирових відкладень і білків в організмі людини;
 2. Відбувається активне вироблення глюкози і засвоєння її організмом;
 3. Виявляється позитивний вплив на роботу серця і судин;
 4. Утворюються нові клітини крові;
 5. Завдяки цьому гормону відбувається значне зниження потреби у відпочинку і сні;
 6. Збільшується артеріальний тиск.

Допомагає засіб схуднути

Цей препарат для схуднення першими стали використовувати бодібілдери і культуристи. Є кілька причин, завдяки яким цей засіб допомагає знизити зайву вагу, варто виділити найбільш яскраво виражені:

 • Зниження апетиту;
 • Посилення роботи нервової системи, в результаті якого організм знаходиться постійно на взводі і у нього підвищується активність;
 • Прискорення обміну речовин, яке викликає посилене спалювання жирів.

Але схуднення за допомогою Эутирокса можливо тільки за умови дотримання збалансованого харчування. Зі свого меню слід виключити наступні продукти:

 1. Вироби з борошна, а також білий хліб;
 2. М'ясо і рибу жирних сортів;
 3. Продукцію кисломолочного та молочного виду з високим відсотком жирності;
 4. Яєчні омлети в смаженому вигляді;
 5. Вершкове масло;
 6. Консерви різних видів;
 7. Різні соуси, майонез, кетчуп;
 8. Напівфабрикати;
 9. Ковбасні вироби;
 10. Алкогольні напої та газованої води.

Эутирокс дійсно допомагає скинути зайву вагу, але все ж без призначення лікаря його приймати не варто. Потрібно пам'ятати, що будь-які лікарські препарати — це отрута і їх прийом повинен здійснюватися суворо за показаннями.

Побічні ефекти

У людей, яким прописується цей препарат за показаннями, ніколи не виникає побічних ефектів.

Гормон тироксин виробляється нашим організмом в потрібній кількості і якщо приймати препарат, то це призведе до збільшення рівня цього гормону. У результаті цього можуть виникнути неприємні проблеми.

Тим, хто приймає це засіб для скидання зайвої ваги, необхідно бути готовим до появи неприємних побічних ефектів:

 • Може з'явитися тахікардія;
 • Підвищення відділення поту;
 • Виникнення тремору пальців;
 • Частий стілець;
 • Підвищення рівня кров'яного тиску;
 • Можуть спостерігатися розлади нервової системи;
 • Поганий сон;
 • Почуття підвищення рівня температури тіла.
Звичайно, медикаментів для зниження ваги багато. Чергова стаття буде про ще один препарат. Глюкофаж для схуднення: ціна, дозування, відгуки. Вивчити інформацію варто, але от приймати чи ні — краще проконсультуйтеся з лікарем.

Може замість таблеток краще звернутися до дієти? Наприклад, французької. Тут описано, як її дотримуватися і приблизно скільки можна втратити зайвих кілограм.

Ще безпечніше буде проста овочева дієта. Всі подробиці тут. Будьте стрункими!

Протипоказання

Всі побічні ефекти після певного періоду препарату зникнуть, тиск прийде в норму, зникне тахікардія і в результаті можна отримати струнку фігуру.

Однак є група людей, яким категорично заборонено починати прийом препарату. Прийом цього препарату для них може стати причиною погіршення стану аж до летального результату. Група поділяється на 3 типи:

 1. Протипоказано людям з артеріальною гіпертензією. Якщо приймати препарат під час цієї патології, то це викличе ще більше підвищення артеріального тиску. Згідно з медичними показниками, саме підвищення артеріального тиску виникають розриви судин. Це призводить до різних кровотеч. Кров може йти з носа, а також можуть виникати крововиливи в мозку, які часто призводять до инвалидностям і іноді до летальних наслідків;
 2. Ішемічні захворювання серця. Якщо приймати препарат під час цієї патології, то це може призвести до виникнення інфаркту. Що в підсумку викличе повне відмирання клітин серця;
 3. Не варто приймати при цукровому діабеті. Тироксин сприяє підвищенню глюкози в крові, а при цукровому діабеті це може викликати важкі ускладнення, які призводять до комі.

Наслідки від підвищеного прийому препарату

Якщо ви зібралися худнути за допомогою препарату Эутирокс, то дозування повинна бути не більше, не менше тієї, яка вказана в інструкції.

Крім цього, важливо не перевищувати курс прийому 30-45 днів. Інакше довгий курс прийому може викликати такі ускладнення:

 • Остеопороз. Ця патологія може виникнути із-за того, що тироксин виводить кальцій з кісткової тканини;
 • Міопатія міокарда – гормон щитовидної залози робить м'яз серця тонкої і ослабленою;
 • Гіпотиреоз. В результаті тривалого додаткового надходження гормону, щитовидка може перестати виробляти тироксин;
 • Атеросклероз. Підвищений артеріальний тиск провокує швидке відкладення холестеринових бляшок на поверхні стінок судин;
 • Гінекомастія. У чоловіків може відрости груди. Це пов'язано з тим, що гормон тироксин викликає перетворення андрогенів в жіночі органи.

Як приймати Эутирокс для схуднення

У першу чергу потрібно запам'ятати 3 правила прийому:

 1. Дозування препарату за 24 години повинна становити не більше 300 мг;
 2. Курс прийому повинен тривати не більше 45 днів;
 3. Початок і кінець прийому тироксину повинен бути поступовими.

Починати прийом гормону слід з дози – 50 мг за добу в два прийоми. Через кожні 2 дні дозу слід збільшити до 30 мг.

Якщо раптом виникнуть побічні ефекти, то треба повернутися на 1 крок назад, а після їх зникнення можна знову збільшувати дозування. Закінчувати потрібно також поступово.

Відгуки про препарат

Приймаю Эутирокс року 3. Приймаю для схуднення. Звичайно, не постійно приймаю, а через 7-8 місяців. Так побічні ефекти були – нервоз, підвищення артеріального тиску, так і безсоння почала турбувати. Приймати слід у відповідності з інструкцією та не більше 45 днів. За 3 прийоми мені вдалося скинути майже 30 кілограм. Це, звичайно хороший результат, не рахуючи побічного впливу.

Євгенія, 29 років

Як тільки почую про схуднення за допомогою Эутирокса, мені відразу стає не по собі. Якось доводилося худнути за допомогою цього препарату. Він у мене викликав стільки побічних ефектів, це жах. Звичайно, мені вдалося скинути зайву вагу, за місяць я схудла на 6 кілограм, але чого мені це коштувало. Нікому не раджу. Здоров'я дорожче!

Ксенія, 35 років

Мені вдалося схуднути за допомогою препарату Эутирокс майже на 10 кілограм за місяць. Можливо у мене були проблеми з щитовидною залозою. Після прийому цього засобу одразу помітила стрімке зниження ваги, стан стало набагато краще. Раніше мені не вдавалося скинути вагу за допомогою дієти, фізичних вправ. Побічних ефектів у мене навіть не виникло жодного.

Марія, 22 роки

Препарат Эутирокс – це засіб для лікування проблем зі щитовидною залозою, які викликають ожиріння. Застосовувати цей засіб просто для схуднення можна, але тільки після повного обстеження у відповідних фахівців. Воно має ряд протипоказань, прийом під час яких може викликати важкі наслідки для здоров'я. Також обов'язково приймати його потрібно згідно з інструкцією, щоб не виникли ускладнення.

Лікар-ендокринолог Лідія Тимофіївна

Схуднення за допомогою препарату Эутирокс можливо, навіть відгуки багатьох жінок підтверджує це. Однак не варто починати прийом без додаткової консультації у лікаря та обстеження.

Це засіб має масу побічних дій, а також протипоказання. Особливу увагу варто приділяти протипоказань, тому прийом під час них може викликати серйозні наслідки для здоров'я.

Що ще почитати: