23 май 2019 191

Засіб від паразитів Intoxic: черговий розлучення чи правда?

Гельмінти – особливо небезпечні паразити, що живуть в організмі людини.

Мало того, що доставляють особливий дискомфорт, вони також провокують різні захворювання. Здавалося б, творці інноваційного препарату Intoxic знайшли рішення даної проблеми.

Як вони заявляють, їх засіб розроблено провідними вченими спеціально для боротьби з усіма видами цих небезпечних паразитів. В такому випадку вони зробили прорив в історії боротьби з гельмінтами, так як до цього в світі не існувало жодного такого препарату.

Насправді список препаратів, які мають ефективність у боротьбі з цими паразитами зовсім невеликий, і будь-який з таких препаратів ви можете придбати в аптеці. Пропоноване ж засіб виконує тільки одну задачу – викачати з вас як можна більше коштів.

Склад продукту

До складу препарату входять виключно натуральні речовини, комбінування яких призводить до ефективного впливу на організм і успішної боротьби з гельмінтами.

Саме так рекламують продукт його виробники і продавці, але ми розберемо складу препарату і спробуємо зрозуміти, завдяки чому досягається такий ефект:

  • Ферула джунгарская – за заявою виробників знищує бактерії і віруси. Так навіщо люди приймають антибіотики? Адже з допомогою цього простого засобу можна позбавитися від всіх паразитів;
  • Сік плодів сумаха – головною складовою є дубильні речовини, які, на думку виробників, знищують паразитів. Насправді ж вони застосовуються для захисту слизової кишечника і шлунка;
  • Жовч ведмедя – завдяки своїм дивовижним властивостям розчиняє відстрочені глистами яйця. Чергова нісенітниця від виробників, так як вона не робить ніякого впливу на захворювання пов'язані з паразитами.

Властивості

Як ми вже визначили, вивчивши склад, Intoxic засіб від паразитів абсолютно неефективне і марне. Проте виробники запевняють нас в тому, що пропонований ними продукт здатний знищити абсолютно всіх паразитів і розчинити їх яйця.

Більше того, вони розповідають про те, що даний засіб очищає кишечник, виводить шлаки і токсини. І навіть якщо ви не заражені гельмінтами, вам все одно потрібно приймати Intoxic в якості профілактики.

Адже паразити можуть легко потрапити у ваш організм, щоб вирости до великих розмірів і відкласти яйця, що завдасть величезної шкоди вашому здоров'ю.

Безумовно, паразити небезпечні, але приймати це засіб і бути впевненим в тому, що ви лікуєтеся – ще гірше для здоров'я, так як ефект виходить нульовий, а час йде.

Інструкція по застосуванню

Пропонований Intoxic простий у застосуванні, як і будь-які інші краплі і сиропи. Він має приємний запах і солодкий смак, завдяки чому діти самі захочуть приймати його з великим задоволенням, хоча всі ми знаємо, як часом важко дати дитині необхідні ліки.

Кожній віковій групі належить своя дозування, яку слід суворо дотримуватися:

  • Діти до 3-х років – 5 крапель 3 рази в день протягом місяця;
  • Діти від 3-х до 12-ти років – 10 крапель 2 рази в день протягом місяця;
  • Дорослі – 20 крапель 1 раз у день протягом місяця;

Допомагає Intoxic в боротьбі з паразитами?

Виробники запевняють нас у цьому, доводячи, що Intoxic є сучасним дієвим засобом, здатним повністю позбавити організм від паразитів. Намагаються зробити так, щоб клієнт повірив у цілющі властивості препарату і неодмінно придбав їх продукт для лікування або профілактики.

Але ми можемо з упевненістю сказати, що це чергова пустушка, а не діюча ліки для боротьби з гельмінтами.

Як не натрапити на підробку?

Якщо ви зважилися спробувати Intoxic засіб від паразитів, то слід бути дуже обережними. Сьогодні шахраї підробляють абсолютно все, і даний препарат не виняток.

Безліч незрозумілих сайтів пропонують нібито справжній Intoxic за заниженою або завищеною ціною, однак не варто вестися на їх хитрощі, як це роблять багато людей. Найкращим місцем для придбання є офіційний сайт виробника.

Думка лікарів про Intoxic

Лікарі однозначно наполягають на безрезультативності прийому даного препарату. За їх словами Intoxic не допомагає в боротьбі з паразитами і більш того не робить ніякого позитивного впливу на організм.

Лікарі вважають, що це чергова пустушка, створена для довірливих людей з метою викачування з них грошей.

Вони рекомендують використовувати перевірені ліки, які можна придбати в будь-якій аптеці, адже боротьба з гельмінтами не жартівлива справа.

Якщо вчасно не вирішити цю проблему є ймовірність ускладнень.

Відгуки людей

З кожним днем все більше і більше людей пробують на собі запропонований препарат і залишають свої відгуки на безкрайніх просторах інтернет сторінок. Звичайно, якусь частину позитивних відгуків продавці розміщують самі для реклами свого засоби і підняття його престижу. Для вас ми зібрали відгуки реально існуючих людей, які особисто скористалися Intoxic:

В квартирі живе домашній вихованець, а це постійна шерсть, бруд і джерело паразитів. Із-за постійного контакту боялася, що я і чоловік заразимся. Купила Intoxic для профілактики, відчуваємо себе чудово. Порушень ніяких немає, зі здоров'ям усе в порядку.

Олена, 24 роки

Помітила у дитини зміни в плані здоров'я. Сходили до лікаря, виявилося, що малюк підхопив десь паразитів. Вирішили спробувати Intoxic, приймаємо близько 2-х тижнів, невеликі поліпшення помітні, але результат дізнаємося при наступному візиті до лікаря та обстеження.

Вікторія, 37 років

Брав Intoxic для профілактики гельмінтів, але все одно вирішив сходити в лікарню і перевіритися. Як виявилося, засіб мені не допомогло і тепер чекає курс лікування. Intoxic не показав своєї ефективності, хоча продавець так гарно описувала його результативність.

Андрій, 32 роки

Вартість препарату

По-перше, ціни на офіційному сайті і неофіційних сайтах значно відрізняються. По-друге, вартість залежить від місця проживання і доставки. По-третє, продавці часто організовують всілякі акції і пропонують своїм клієнтам знижки до 50%. В середньому ціна коливається від 2000 до 3500 рублів.

Де і як купити засіб?

Intoxic продається на самих різних сайтах, але робити покупку варто виключно на сайті виробника, адже тільки він може дати гарантію якості препарату. Невідомо що продають людям на неофіційних сайтах під ім'ям Intoxic, так як вони не мають жодних сертифікатів якості.

Для придбання кошти на офіційному сайті потрібно оформити заявку на покупку або зв'язатися з менеджером для замовлення. Якщо у вас є якісь питання, то він з радістю дасть вам відповіді цікавлять вас деталей.

Автор: Валентина Сергіївна (лікар)Що ще почитати: