21 июнь 2019 4 958

Купити для схуднення: дівчатам на замітку

Більшість дівчат, які займаються фітнесом або бодібілдінгом, знайомі з таким продуктом, як протеїн, і саме про нього піде мова, а точніше про його користь для дівчат.

Для чого потрібен гейнер дівчатам: його користь для жіночого організму

Перш ніж почати розповідь про користь, потрібно відповісти на головне питання, що стосується його безпеки. Небезпеки так такої немає, є лише протипоказання при деяких хворобах.

Протеїни для представниць жіночої статі – це білки, що складаються з амінокислот і відповідають не тільки за ріст м'язів, але і за інші важливі функції:

  • Відновлення порушеного гормонального фону;
  • Роботу травної системи;
  • Зміцнення імунітету;
  • Своєчасну доставку до тканин організму поживних речовин.
По суті, це будівельний матеріал для м'язів. Але проблема полягає в іншому: більша частина продуктів для спортивного харчування складається з хімії, яка часто порушує гормональний фон.

Звідси постає питання: чи потрібно дівчатам приймати цю добавку? Коли справа стосується цієї добавки, медики не заглиблюються у відмінності чоловічого і жіночого організму.

Справа в тому, що якщо людина займається спортом, то добова норма протеїну становить по 2 г на кожен кілограм ваги.

Протеїн не ділиться на жіночий і чоловічий, тому якщо на упаковці написано «Для жінок», то, швидше за все, виробник скористався маркетинговим ходом.

Який вибрати купити для схуднення та сушіння

У продажу є різні варіації добавок, кожен з них має свої особливості. Різновиди протеїну:

  1. Сироватковий. Прославився завдяки доступній вартості. Отримують його з молочної сироватки, в якій, як відомо, міститься велика кількість незамінних амінокислот. Єдиний мінус сироваткового протеїну – в загальній масі добавки міститься всього 60% чистого білка;
  2. Казеїновий. Його отримують з білків, що містяться в сирі. За вартістю він трохи дорожче попереднього, але для засвоєння казеїнового протеїну потрібно часу більше. Кращий час його вживання – ввечері. Так продукт зможе захистити клітини м'язів від нічних голодувань. Мінус: вміст чистого білка також 60%;
  3. Соєвий. Найдешевший протеїн, широко використовуваний для схуднення, але фахівці стверджують, що він не дуже поживний. До достоїнств соєвого протеїну можна віднести низьку калорійність, а до недоліків – мала кількість незамінних для організму амінокислот і вміст чистого білка (лише 50%);
  4. Ізолят сироваткового протеїну. Його дорога вартість обумовлюється високим ступенем очищення. Звідси випливає, що чистого білка в ньому до 90%.
  5. Гідролізат сироваткового протеїну. З усіх перерахованих протеїнів він найдорожчий, тому найчастіше його вживають професійні спортсмени. Вміст чистого білка в ньому в межах 100% і крім високої вартості має ще один недолік: гіркий смак.

Який з них кращий для дівчат для схуднення

Однозначної відповіді на питання про найкращий продукт для схуднення та сушіння немає, тому перед вживанням обраної вами добавки проконсультуйтеся у свого тренера.

Але більшість фахівців вважають, що отримати максимально швидкий результат допоможе гідролізат сироваткового протеїну.

Також визначитися з правильною різновидом протеїну допоможуть дослідження вчених США:

  • Для схуднення краще всього вибирати швидкий протеїн;
  • Коли рішення коливається між соєвим і сироватковим, то краще всього віддати перевагу останнього виду;
  • Купити краще всіх знижує в організмі кількість жирів.

Правильне вживання

Якщо ви думаєте, що зможете схуднути, вживаючи добавку лежачи на дивані, то глибоко помиляєтеся. Такий результат чекає тільки, тих, у кого швидкий обмін речовин. Іншим же доведеться потрудитися.

У чому полягає джерело витрати енергії? В м'язових волокнах, які вважаються сократительными одиницями. Витрата енергії і втрата калорій відбувається завдяки їх скорочення. Тому запам'ятайте правило: чим більше м'язів, тим активніше спалюється жир.

Але враховуючи вищесказане, знайте, що добавку вживають між основними прийомами їжі. Тобто вона лише доповнення до їжі, а не замінник.

Але коли стоїть завдання відразу скоротити кількість уживаних калорій, а після їжі не відчувається ситість, то цю проблему вирішує додаткова порція. Також варто нагадати, що засвоєння організмом казеїнового протеїну тривати довше, ніж інших.

Коли і як приймати протеїн, для схуднення дівчатам? Дозування і якість – ось, що важливо при використанні протеїну і досягнення швидкого ефекту.

Білкові коктейлі прийнято змішувати з водою, хоча без цукру їх смак не найприємніший. При бажанні можна замінити воду соком або молоком, але, при тому, потрібно пам'ятати про правильний розрахунок калорій.

Непоганий варіант для скорочення калорій – влаштувати собі «фруктовий день». Але за однієї умови: крім фруктів вживати мала кількість калорійної їжі.

Найкраще прийом протеїнів розподілити за часом. Таким чином, у добу ви будете вживати близько 5 порцій білка, але в нормальних дозах. Наприклад, під час поїздок бажано приймати казеїновий протеїн, так як вже після другої порції почуття голоду буде відсутня довго.

Для дівчат рекомендується вживати сироватковий протеїн. Він впливає також як і казеїновий, тільки от почуття ситості настає відразу.

Поєднання з тренуваннями

Накачане тіло, спортивна і гармонійна фігура, гарне здоров'я й сила – про це мріє кожна людина, вперше хто переступав поріг тренажерного залу.

І кожен новачок повинен знати, що результат залежить від кількості білка, щодня надходить в організм. При цьому треба не лише знати, а чітко розраховувати кожну дозування.

Наприклад, звичайній людині достатньо по 1 – 1, 3 гр. на кожен кг маси, атлету по 2 гр. тобто при вазі 80 кг на добу необхідно вживати 180 гр. протеїну. Але робити це треба не за один раз, так як він не встигне розчинитися.

Бодібілдери годують організм білком 4 рази в день:

  1. Одразу після пробудження – компенсується витрачена енергія;
  2. У перебігу дня – високий рівень підтримки обсягу білка;
  3. До тренування – бажано за 2 години, щоб забезпечити м'язи білком;
  4. Після тренування – щоб швидко відновити і наситити м'язи білками.

Протипоказання до застосування

Індивідуальна непереносимість білка — явище досить рідкісне. У цьому випадку протеїн викликає алергію і харчове розлад. Харчове отруєння виникає в двох випадках: при дисбактеріозі і малій кількості ферментів, які розщеплюють білки.

При появі таких симптомів необхідно одразу ж знизити дозування вживаного протеїну:

  • Алергія;
  • Метеоризм;
  • Діарея;
  • Абдомінальний біль.

Незважаючи на те, що добавка ніколи не впливала на роботу внутрішніх органів, вживання протеїну протипоказано при нирковій недостатності.

Перед вживанням спортивного харчування людина має пройти медогляд. Протипоказання:

  • Ниркова недостатність;
  • Захворювання нирок;
  • Схильність до захворювань нирок на генетичному рівні.

Найчастіше алергічну реакцію провокує соєвий білок. Також неприйняття організмом цієї добавки обумовлюється глютеновою непереносимістю.

Правильна сушка тіла для дівчат: меню по днях. Дізнайтеся, для чого вона потрібна і яке харчування передбачено.

Відгуки про комплексі «Худнемо за тиждень» читайте тут. Цікаво, хто-небудь схуд за цією програмою?

А тут ви дізнаєтеся про правила прийому добавки для схуднення L-карнітин.

Міфи і стереотипи про використання спортивного харчування

Незважаючи на популярність спорту, міфи про протеїні і спортивному харчуванні в цілому досі існують. Спробуємо внести ясність.

  1. Міф №1. Шкідливо для здоров'я. Найпоширеніша помилка. Коктейлі на основі протеїнів, амінокислоти, гейнери і вітамінні комплекси – це нутрієнти, які також містяться в нашій звичайній їжі;
  2. Міф №2. Хімія. Протеїновий коктейль – це концентрований білок, отриманий із сої, яловичини, сиру, яєць. Звичайно, для додання аромату і смаку в них додають ароматизатори та імітатори різних смаків, але всі вони проходять строгий контроль;
  3. Міф №3. Його потрібно вживати тільки в день тренувань. Якщо м'язові волокна надриваються під час тренувань, то під час відпочинку йде процес відновлення. І якщо в цей період організм не отримує необхідну кількість білків, то зростання м'язової маси неможливий. Таким чином, протеїни вживають навіть під час відпочинку від спорту;
  4. Міф №4. М'язова маса не росте без його допомоги. Щоб досягти гармонійної спортивної фігури, необхідно займатися спортом, відпочивати, правильно харчуватися і приймати протеїн;
  5. Міф №5. Його повинні вживати тільки професійні спортсмени. Протеїн і білок – це різні назви однієї речовини і воно необхідно всім. Коли не виходить вживати сир, м'ясо або яйця на допомогу приходять протеїнові коктейлі;
  6. Міф №6. Багато протеїну – багато м'язової маси. Жоден протеїн, що вживається у великих кількостях, не збільшить ваш біцепс, якщо ви тренуєтеся раз в місяць;
  7. Міф №7. Спортивне харчування – це дорого. Щоб зруйнувати цей стереотип досить дізнатися, скільки коштує добавка, і згадати, скільки грошей витрачається на правильне харчування: куряча грудка, молочні продукти, яйця, сир, риба і т. д.

Реальні відгуки про користь добавки

Протеїни вирішила вживати відразу ж після першого заняття в тренажерному залі. Одночасно з цим я зменшила кількість споживаних калорій на добу до 1000. І чим хочу похвалитися: за 2 місяці я схудла на 6 кілограм, при тому, що тренажерний зал я відвідувала лише двічі на тиждень. Також хочу сказати, якщо не стежити за тим, що ти їси ефекту від добавки і фізичних вправ не буде. Я брала протеїн + вітамінні комплекси + тренажерний зал, мені навіть щоденна аеробіка так не допомагала. Ще я помітила, що почала змінюватися моя зовнішність. Безумовно, в позитивну сторону. Мені б ще розібратися, який з видів пити на ніч, який перед тренуванням і який після, тоді взагалі все буде чудово.

Вікторія, Азов

Після того, як переглянула безліч відгуків на тематичних форумах, зрозуміла, що для повного щастя мені не вистачало цієї добавки. І після активного вживання я зробила кілька висновків:

  • Щоб домогтися бажаного результату, а саме спалити жирову тканину і замінити її частина на м'язову, необхідно поєднувати харчову добавку з регулярними тренуваннями;
  • Найбільшого ефекту я отримала, коли почала вживати його за наступною схемою: першу порцію брала вранці (відразу ж після пробудження), другу порцію через годину, а іноді за два до відвідування тренажерного залу, і нарешті, третю порцію рівно через годину після закінчення тренування;
  • Для того, щоб добавка максимально подіяла на стан м'язів, мало її вживати і займатися спортом, треба ще пам'ятати про правильне харчування. Тому раджу їсти велику кількість повільних вуглеводів (наприклад, каші, продукти сімейства бобових), рибу, а також вживати велику багато рослинних олій.

Ксенія, Калуга

Дивіться відео, в якому ви дізнаєтеся все, що потрібно знати про протеїні дівчатам:

Що ще почитати: