02 май 2019 19 090

Відгуки про закон стрункої фігури «Не їсти після 6 годин вечора»

Не варто перетворювати мета схуднути на 5 кілограмів в мрію всього свого життя. Знайте, досягти поставленої задачі можна протягом найближчого тижня!

Без строгих дієт або гастрономічних обмежень, виснажливих вправ або дорогих добавок. Треба тільки повернутися до простого правила: не їсти після шести годин вечора.

Про те, як працює дієта, про секрети досягнення максимального результату і позитивних, і негативних наслідках її притримування у матеріалі нижче.

Чому не можна їсти саме після 6 вечора? Звідки взялася ця цифра?

На годиннику 6 годин вечора, ми глибоко видихаємо, відкладаємо в сторону котлети, салат, смачно заправлений майонезом і шматочок недоеденного торта, а в голові тільки одна думка: «Фух, до шести встигла!».

Якщо ви впізнаєте себе в вищеописаної ситуації, то дієти «не їсти після шостої» дотримуєтеся неправильно! Не варто думати, що в момент, коли годинник проб'є сьомий годину, в організмі починаються процеси спалювання жиру.

У правила «не їсти після шостої», яке вселяють усім тим, хто худне, є наукове обґрунтування!

Максимальний рівень активності припадає на 12-16 годин робочого дня: в цей період в роботі задіяні не тільки мозгова, але і фізична складова людського організму.

З поверненням додому після важкого трудового дня людині властиво прагнути відпочити, витягнувши ніжки на дивані, паралельно поїдаючи калорійний обід.

Дієтологи помітили закономірність і вивели приблизну цифру — шість годин після появи якої на годиннику про їжу варто забути.

Таким чином, відмовляючись від пізньої їжі, ви попереджаєте поява на тілі зайвих обсягів.

А ось, з'їдена порція пирога в тандемі зі зниженою руховою активністю і уповільненими метаболічним процесами неодмінно зіграє проти вас злий жарт, приклавши максимум зусиль, щоб ви не влізли в улюблені джинси.

За проведеним науковим експериментам, у процесі повного або часткового голодування значне зниження ваги припадає на вечірній час доби, що підтверджує ефективність дієти «після 6».

Які продукти все ж можна?

Навіть якщо ви строго дотримувалися «дієти» на протязі ось вже декількох тижнів, елементарний збій у режимі вашого харчування, викликане затримкою на роботі, запрошення на банкет або пізньої тренуванням, може призвести до повернення залишили вас коли-то кілограмів.

Отже, як діяти у випадку, якщо годинник вже пробили шість, а ви ще не вечеряли?

В першу чергу, слід визначити кількість споживаної їжі ввечері. Розмір вечері повинен становити обсяг двох, складених у півколо, долоньок. Це ідеальне правило, яке допомагає уникати переїдання.

Їжте повільно, смакуйте кожен шматочок, насолоджуйтеся смаком страви.

Мозок любить обманювати шлунок: поїдаючи їжу в поспіху, людина найчастіше приділяє мало уваги пережовуванню — раз-два і ковтає — мозок, аналізуючи кількість рухів щелепою, приходить до висновку, що їжі було недостатньо.

Внаслідок чого, навіть після щільного, на перший погляд прийому їжі, у шлунку може виникнути сисне почуття.

Для вечері ідеально підійде поєднання білка зі складними вуглеводами. Наприклад, нежирна запечена куряча грудка з томатами, приготована на пару риба на овочевій подушці.

Найбільший відсоток засвоюваності кисломолочних продуктів людським організмом припадає на вечірній час, тому порція низькокалорійного сиру або склянка кефіру не тільки відмінно впораються з голодом, але і нададуть користь.

Як не зірватися і витримати голод: прості поради

Зробити перехід на відмову від їжі після шести годин вечора легше і ефективніше допоможуть наступні поради:

  1. Обов'язково харчуйтеся повноцінно протягом дня. Не уникайте щільних сніданків, ланчів, калорійних обідів і легких полдников. Голодування настає тільки після шести! Ви ж хочете схуднути правильно, а не втратити енергії і перетворитися на бездиханне тіло;
  2. Наповнюйте організм добовою нормою води. Відомо, що мозкові центри, що відповідають за голод і спрагу знаходяться поблизу, тому нерідко позиви плутаються. Якщо захотілося поїсти, слід випити склянку води — це допоможе уникнути плутанини бажань, а також запобігає переїдання;
  3. Не приділяйте увагу гастрономічним факторів. Замініть вечеря влаштованим в домашніх умовах СПА або розслаблюючій йоги. Займіться справою, яка не буде наводити вас на думку про «поїсти»;
  4. Почистіть зуби вже в 7-8 годин вечора, а не в безпосередній момент перед тим, як відправитися в ліжко. Бажання зберегти порожнину рота в чистоті превозможет загострюється апетит;
  5. Якщо ж відчуття голоду терзає перед сном, і ви, здається, ось-ось підете на кухню і з'їсте залишений на завтра шматочок торта, оптимальним рішенням проблеми стане ложка меду, запита гарячою водою. Так, відхід до сну не буде зіпсований кістками шлунком.
Не виходить витримати дієту і фізичне навантаження? Слабка мотивація у вас. Техніка і прийоми сильної мотивації для схуднення. Прочитайте статтю і почніть негайно діяти! Ви гідні красивої фігури!

Список найбільш популярних і ефективних таблеток для схуднення знаходиться тут. Але спочатку ознайомтеся з протипоказаннями та побічними явищами.

Куркума — яким чином її вживають для зниження ваги? Тут ви зможете про це дізнатися детально. Удачі!

Головний принцип дієти «Після 6 не їсти»

Є після шести не можна. Ось тобі дівчинка, наприклад, скільки рочків?

Шість.

Ну, все, значить, більше не їж.

Приблизно такої помилки припускаються ті, хто мріє скинути зайві кілограми за допомогою обмежень від їжі в часовому просторі.

Насправді, основна причина, по якій лікарі і дієтологи, не схвалюють обговорювану дієту — буквальне сприйняття її назви. Люди заучують правило «не їсти після шостої» подібно догмі, забуваючи про природні процеси, що відбуваються в організмі.

Тому, перед тим як ви почнете нову дієту, варто прояснити одну річ: прив'язка до часу в даному випадку досить абстрактна. Не їсти після шести — справжнісіньке кліше, яке тільки посилює ситуацію з схудненням, приводячи до набору ваги.

Дієта «не їсти після шостої» походить на спрощений варіант правильного харчування, за законами якого останній прийом їжі повинен відбуватися за 3-4 години до відходу до сну. 6 годин вечора або 18-ту годину — це приблизна цифра, яка у середньостатистичної людини, ложащегося спати в 10 або 22 години.

Проста арифметика підказує, що різниця між останнім прийомом їжі і початком сну становить правильні чотири години.

Відповідно, часові рамки нового стилю харчування слід розмежовувати суто індивідуально.

Що кажуть лікарі і люди: відгуки та результати

У лікаря-дієтолога, керівника Інституту дієтології Михайла Гінзбурга на рахунок дієти «Не їсти після шостої» є своя думка:

Природа нас, як тварин з переважаючим вечірнім типом харчування, ґрунтується на вечері. Ніколи не відмовляйте собі у вечері, але не перестарайтеся з ним: він повинен бути легким, білковим і проходити, як мінімум, за 3-4 години до сну. Три складові здорового вечірнього прийому їжі!

Пропонуємо також до перегляду відео відгук від дієтолога Олексія Ковалькова:

А ось що думають наші дорогі читачки:

Якщо потрібно підтримувати вагу в нормі, то дієта підходить ідеально. Якщо ж вам потрібно божевільний результат у вигляді -10 кг за тиждень, то, вибачте, відмова від їжі після шостої вечора вам не допоможе. Не варто сподіватися, як це одного разу зробила я.

Руслана, 31 рік

Сиділа на дієті «Не їсти після 6» разом з мамою. Харчувалися майже однаково, фізичні навантаження були однакові, хіба що вага і харчові звички різні. Я на той момент важила 62 кг, а мама — 89 кг. Я харчувалася більш-менш правильно, а мама — чим попало. Зрештою, у мене за місяць пішло рівно нуль кілограмів, а от у мами — 6 кг. Тому, все залежить від початкового ваги і від того, як ви харчувалися до старту дієти.

Христина, 39 років

Мені дієта подобається, я не їм після 6 вже більше місяця! Дотримуватися легко, строгих обмежень в харчуванні немає, а якщо поїсти за чотири години до сну не вийшло, то завжди можна втамувати голод продуктом зі списку «дозволенностей». Так що я буду говорити — дивіться результати на фото! -8 кг за півтора місяця!

Валентина, 19 років

Ще одне цікаве відео:

Що ще почитати: