06 апрель 2019 6 952

Святкові фруктові нарізки: гарне оформлення з фото

Будь-яке свято – це час радості і зустрічі з коханими і рідними людьми. Така подія ніколи не обходиться без святкового столу. В даний момент у будь-якої жінки з'являється бажання продемонструвати свої навички в сфері кулінарії.

Сьогодні нікого вже не здивуєш звично нарізаними салатами та іншими подібними закусками. Більшою популярністю користуються нарізки з різних продуктів. При правильному підході можна створювати унікальні і красиві страви, які зможуть вразити навіть самого прискіпливого гостя.

Фруктова нарізка

Жоден святковий стіл не може обійтися без фруктів. Але навряд чи хтось з гостей зверне на них увагу, якщо їх цілими викласти на блюдо. Навіть якщо виділити час, почистити, нарізати і скласти на тарілку, то навряд чи хто до них доторкнеться.

Для того щоб виявити у гостей бажання поласувати смачними фруктами, потрібно знати деякі прийоми, які допоможуть правильно зробити оформлення фруктових нарізок.

Існують певні правила, з допомогою яких будь-якій господині вдасться правильно підібрати, очистити і укласти фрукти.

  1. Для початку необхідно придбати ці продукти. Зупиняти свій вибір потрібно красивих, здорових і спілих фруктах. Якщо вони купуються заздалегідь, то можна вибрати злегка недоспевшие фрукти. При виборі потрібно проявити пильність, і оглянути їх на наявність плям, пошкоджень та інших подібних вад;
  2. Для оформлення фруктової нарізки потрібно відвести час перед самим приходом гостей, оскільки м'якоть при контакті з повітрям поступово починає темніти. Для того, щоб уповільнити цей процес можна скористатися соком лимона;
  3. Перед нарізкою необхідно ретельно вимити фрукти.

Фруктову нарізку можна виконати з різних примірників. Це можуть бути і самі звичні яблука, апельсини, ківі, банани. Але можна і додати неординарність і родзинку за допомогою екзотичних видів, таких як манго, ананас або персик. Прикрасою для будь-якої композиції можуть стати грона винограду, полуниці або диня, нарізана кубиками.

А ви пробували абхазький фрукт мушмула? Якщо немає обов'язково спробуйте.

Прочитавши нашу статтю про корисні властивості ківі для жінок, ви завжди будете включати цей фрукт у своє меню і святкове меню і нарізку.

Про всі корисні властивості китайської груші, читайте тут.

Як правильно виконати нарізку в домашніх умовах

Крім загальної краси, важливо дотримуватися зручності для вживання. Це говорить про те, що шматочки повинні бути невеликими.

Форма шматочка повинна залежати від щільності продукту. Для такої форми, як кубик, ідеально підійдуть ананаси або яблука. А ось апельсину можна додати таку форму. Такі продукти нарізають у формі скибочок або кружечків.

Існує безліч пристосувань для красивої нарізки фруктів. Це різні терки, шинкування, форми і ножі. Процес нарізки фруктів за допомогою різних пристосувань називається карвінг. Знайти подібні інструменти можна в місці продажу посуду.

Для того щоб виконати нарізку фруктів, важливо дотримуватися основних правил. Солодку закуску буде зручно вживати, якщо при нарізці ґрунтуватися на структуру того чи іншого фрукта. В допомогу даного процесу придумані спеціальні пристосування, які допоможуть зробити справжній шедевр для святкового столу.

Що ще почитати: