12 май 2019 20 124

Відгуки про «Спіруліні» — препарат ефективного схуднення

Тим, хто час від часу намагається скинути зайву вагу, знайоме такий засіб як «Спіруліна для схуднення.

Сама по собі вона є водорістю синьо-зеленого кольору, а за зовнішнім виглядом нагадує спіраль.

Основними складовими цієї мікроводорості виступають білки, нуклеїнові кислоти, ксантофилл, а також фікоцианін.

Опис препарату

Згадані водорості не так давно стали використовувати в якості головного інгредієнта кошти, що сприяє схудненню.

Цей препарат нормалізує обмін речовин, що провокує втрату жирової маси.

Організм при цьому не страждає, навпаки, насичується вітамінами, що зміцнює імунітет.

Волокна в складі капсул допомагають роботі кишечника і виведенню з нього відклалися токсинів.

Інструкція по використанню препарату передбачає проходження курсу, розрахованого на 20 днів.

За цей період організм буде звільнений від токсинів і отрут.

Після завершення прийому препарату вага може бути значно знижений, іноді різниця між первісною масою і отриманої досягає 15 кг.

Якщо є дуже великі проблеми з вагою, то курс допустимо пройти повторно.

Згадані капсули для схуднення Спіруліна виступають в якості різновиду біодобавок.

Придбати упаковку, в якій міститься 60 капсул, можна за 201 рубль.

Прийом слід здійснювати щодня протягом місяця, вживаючи 2 капсули 3 рази в день.

Крім вищеописаного, Спіруліна надає сприятливу дію на роботу печінки, нирок і серцево-судинної системи.

Це засіб – профілактика атеросклерозу, ожиріння, анемії, виразкових та інфекційних захворювань, а також онкологічних недуг.

Як і у будь-якого препарату, у описуваного, є протипоказання.

Це може бути виражено вагітністю, індивідуальною непереносимістю компонентів, годуванням груддю.

Саме тому перед початком застосування обов'язково слід відвідати кабінет лікаря.

За бажанням, капсули можна застосовувати одним з існуючих способів:

  1. Перший передбачає проходження короткострокового курсу. При цьому доведеться обмежитися, як було описано вище, двадцять днів, це дозволить провести повне очищення організму і позбутися від декількох кілограмів. При цьому препарат стане активно впливати на область живота і сідниць.
  2. Ще один спосіб, крім зазначеного в інструкції, передбачає проходження курсу, обмеженого 40 днями. У цей період БАД стане впливати майже на всі проблемні зони. Крім того, сприятливий вплив буде надано і на шкіру. Виробник рекомендує до застосування цю добавку і при необхідності позбутися від розтяжок на шкірі.

Мій особистий досвід

Пару слів про себе: звати мене Юлія і мені 54 роки.

Щороку я проходжу медичне обстеження, тому у мене відмінне здоров'я.

Проте після чергового профілактичного огляду лікар сказав, що мені варто подбати про печінки і шлунку.

Поки я не відчуваю жодних проявів неправильної працездатності цих органів, але краще попередити хворобу, ніж лікувати її.

Для профілактики захворювань органів, які опинилися для мене проблемними, доктор призначив біологічну добавку до їжі під назвою «Спіруліна».

Після того як я почала прийом, через деякий час вирішила перевірити функціональність і працездатність печінки і шлунка, лікар повідомив мені, що є позитивна тенденція.

Крім цього, я відчула, що мій організм став працювати дещо інакше, ніж раніше: налагодилася робота шлунково-кишкового тракту, перестали траплятися запори, так і вболівати я став помітно менше, навіть у періоди вірусних епідемій, що трапляються в місті.

Мені сподобалося і те, що фігура стала змінюватися на краще: тепер мені не доводиться ховати живіт за вільними сукнями, так як він став плоским, хоча мій вага дорівнює 70 кг.

Я б не хотіла худнути і це повідомила доктор перед прийомом препарату, враховуючи це, він призначив зовсім короткий курс лікування.

Через кілька днів я завершую вживання капсул і, треба визнати, зайві сантиметри пішли там, де зовсім не були потрібні, а загальна вага знизився всього на 3 кг, що мене дуже влаштовує.

Всім хочеться худнути швидко і при витраті мінімум зусиль. Тому познайомтеся з черговим методом зниження ваги. Швидка дієта: ефект за короткий час.

Антидепресант Флуоксетин і схуднення — що спільного? Дізнайтеся тут.

Який цитрус ми згадуємо, коли мова йде про схуднення? Грейпфрут, апельсин, лимон — всі вони активно спалюють жирові відкладення в організмі. В цей раз зупинимося на лимоні і розповімо як його правильно застосовувати, щоб запустити процес схуднення.

Відгуки споживачів

Ось такі ми отримали на пошту відгуки про «Спіруліні для схуднення:

Я звернулася до лікаря з деякими проблемами, серед них: неправильна робота шлунково-кишкового тракту, погіршення стану шкіри обличчя і вугрової висип на спині. Після того як я пройшла певні аналізи, лікар призначив мені прийом засобу, яке називається «Спіруліна». Лікар пояснив, що проблеми з шкірою викликані скупченням токсинів в організмі, які залишаються там з-за неправильної роботи системи обміну речовин. Після тижня проходження курсу покращився стан шкіри, вугри стали висихати, а нові більше не з'являються. Кишечник тепер не вимагає вживання проносних, так як працює за розкладом. До проходження лікування моя вага постійно змінювався, так як я страждала тривалими запорами, періодично змінюваною диареями. Зараз же маса мого тіла встановилася на одному рівні, а фігура виглядає майже ідеально. Раніше я важила 83 кг, тоді як зараз – 70 кг, в цьому мені допомогла саме «Спіруліна» — це бомба для схуднення.

Аліса, 33 роки

Давно хотіла зайнятися фігурою, так як мене не влаштовує зайву вагу. З цією проблемою звернулася до лікаря, швидше навіть, для того, щоб отримати схвалення на проходження курсу лікування капсулами «Спіруліна». На мій превеликий жаль, їх прийом виявився для мене неможливий, так як дослідження виявили у мене деякі протипоказання, виражені хронічними захворюваннями нирок. Тепер буду боротися зі своїми 85 кг іншими способами, однак дуже хотілося б випробувати на собі дію препарату. Ті, хто вже спробував його ефект, відзначають, що маса тіла може бути знижена на 10 кг і більше за один курс.

Анастасія, 43 роки

У мене нормальна вага, дорівнює 54 кг, однак я постійно стикаюся з дисбактеріозом, з цією проблемою і звернулася до лікаря. Мріяла випробувати популярний сьогодні препарат, який відомий як «Спіруліна», і з нетерпінням чекала результатів аналізів, які повинні були вказати на відсутність непереносимості компонентів БАДа. Гіпертонічна хвороба, на щастя, теж не була підтверджена, тому лікар призначив прийом препарату, чому я була невимовно рада. Сьогодні мною була досягнута середина курсу, і хочу поділитися враженнями. Я забула про те, недугу, який мене супроводжував майже постійно, тепер я можу не обмежувати себе у вживанні моїх улюблених продуктів, які раніше б змусили мене проводити години в убиральні. В якості додаткового бонусу виступило те, що при вазі, який у результаті змінився всього на 1 кг і став дорівнює 53 кг, пішов жир з боків і стегон.

Людмила, 25 років

Прийом будь-якого засобу, яка здатна вплинути на роботу обмінних систем організму, потребує спостереження з боку фахівця, «Спіруліна» не є винятком.

Тільки професіонал може правильно визначити тривалість курсу прийому препарату для кожного окремого пацієнта.

Ще раз про те, як приймати Спіруліну для схуднення, можна подивитися у відео-сюжеті нижче:

Що ще почитати: