10 март 2019 14 107

Сиофор: показання для схуднення, відгуки

Сиофор — це найбільш поширена у світі ліки, яке призначене для профілактики і лікування діабету, що відноситься до другого типу.

В якості діючої речовини препарату виступає метформін.

Це ліки здатне підвищити чутливість клітин до дії інсуліну.

Цукровий діабет, як правило, супроводжується надмірною вагою.

Саме тому препарати, які показані при цьому недугу, мають популярність серед тих, хто бажає позбавитися від зайвих кілограмів.

Показання до застосування препарату в цілях схуднення

В деяких випадках можна почути позитивні відгуки від тих, хто брав сиофор для схуднення.

Варто згадати, що інструкція до даного препарату не згадує, що його можна застосовувати не тільки для лікування діабету.

Але якщо є необхідність знизити апетит і прискорити обмін речовин, то цей препарат як раз здатний в цьому допомогти.

Більшість людей, які мріють розпрощатися із зайвими кілограмами, відзначають, що їм вдається досягнути позитивного результату.

Але необхідно пам'ятати, що ефект цього ліки зберігатиметься до того моменту, поки ви будете його вживати, після жирові відкладення повернуться на своє місце.

На сьогодні відзначено, що сиофор, який використовується для зниження ваги, виступає як найбільш безпечного серед всіх інших препаратів, які використовуються для цієї мети.

Можна очікувати деяких побічних ефектів, які можуть бути виражені здуттям живота, порушенням травлення, а також метеоризмом.

Однак інші явища відзначаються досить рідко.

Можна окремо відзначити, що ліки має досить доступну вартість.

Незважаючи на те, що сиофор 500 за відгуками визнаний більшістю споживачів досить ефективним засобом для схуднення, його необхідно використовувати тільки після консультації лікаря, в крайньому випадку, слід обов'язково ознайомитися з розділом інструкції — «протипоказання».

Необхідно звернутися до ендокринолога або гінеколога, саме доктора даних кваліфікацій досить часто прописують описаний препарат при поликистозе яєчників.

Перед прийомом необхідно пройти аналізи крові і сечі, це дозволить перевірити функцію нирок, а також працездатність печінки.

Під час прийому цих таблеток необхідно паралельно дотримуватися дієти.

Можна скористатися офіційною так званої голодної низькокалорійною дієтою.

Допустимо використовувати препарат в тандемі з раціоном, меню якого передбачає обмеження в продуктах, що містять вуглеводи.

Протипоказання і побічні дії

Варто звернути увагу на протипоказання, які є в інструкції до сиофору 500 для схуднення.

Серед них можна виділити цукровий діабет першого типу, як виняток виступають випадки ожиріння.

Доктора досить часто призначають препарат пацієнтам, які страждають на діабет першого типу та ожирінням, проте перед цим обов'язково необхідна консультація лікаря.

Серед протипоказань можна виділити і діабетичний кетоацидоз, а також діабетичну кому.

Неприпустимо застосовувати препарат хворим з нирковою недостатністю і порушенням працездатності печінки.

Не пропише лікар препарат і пацієнту, який страждає серцево-судинної недостатністю або анемією.

Після операцій і травм ліки такого типу заборонено, що стосується і катаболічних станів, а також хронічного алкоголізму.

Цей список далеко не повний, з ним можна ознайомитися в інструкції до сиофору для схуднення.

Якщо говорити про побічні ефекти, то в 10-25% випадків при прийомі описуваного лікарського засобу зазначаються скарги на порушення працездатності травної системи, що особливо стосується початкової стадії терапії.

Може з'явитися і так званий «металевий» присмак, а також зниження апетиту.

Є можливість значно зменшити частоту і інтенсивність деяких побічних ефектів, рекомендується приймати ліки під час або після прийому їжі, тоді як доза не повинна бути великою, її треба збільшувати поступово.

Лікарі не радять відміняти прийом препарату, якщо були помічені якісь зміни працездатності ШКТ.

Це обумовлено тим, що через певний час вони, як правило, зникають, що стосується і того випадку, коли дозування залишається незмінною.

Якщо вам призначили прийом сиофора для схуднення, то придбати його можна за порівняно невисоку ціну — 440 рублів.

У будь-якому випадку, те, в якій кількості приймати препарат призначає лікар після того, як пацієнт проходить відповідні дослідження, які стосуються визначення рівня глюкози в крові.

Вкрай рідко можуть бути виявлені порушення метаболізму, це може виникнути при передозуванні або при супутньому перебігу деяких захворювань.

Це може стати причиною виникнення та подальшого розвитку лакт-атацидоза.

У такому разі передбачається необхідність негайного припинення прийому препарату.

Побічні ефекти можуть виникнути і з боку кровотворної системи, таким чином, іноді відзначається мегалобластна анемія.

Якщо лікування проводиться протягом тривалого часу, тобто ймовірність виникнення гіповітамінозу В12.

У деяких випадках відзначається алергічна реакція, що виражається шкірним висипом.

А ось в області ендокринної системи може виникнути гіпоглікемія, що теж зазначається у разі передозування препарату.

Думка лікарів

В якості діючої речовини описуваного препарату виступає метформін.

Його лікувальний ефект, який був доведений клінічно – це зниження цукру у пацієнтів, які мають цукровий діабет.

Схуднення – побічний ефект, який у різних випадках може виявитися сильним або і зовсім не проявитися.

Якщо ви звернетеся з питанням про те, чи можна і як приймати Сиофор з метою схуднення, будь-який лікар скаже вам, що ліки стане причиною різкого порушення обміну речовин.

Цей ефект буде отриманий після прийому препарату будь здоровою людиною.

Це вказує на те, що ви можете відчувати болісні напади нудоти, можуть з'явитися розлади стільця, а в животі постійно буде відчуватися сильна біль.

Варто пам'ятати, що при прийомі може виникнути найбільш небезпечну з усіх ускладнень – лактат-ацидоз, який виникає при сильних фізичних навантаженнях, може розвинутися і на тлі голоду, а 80% пацієнтів, які зіткнулися з цим, помирають протягом кількох годин.

Знаєте чому француженки стрункі і витончені? Вони дотримуються особливого харчування. Беріть на замітку! Французька дієта: ефективна класика.

Рецепт дуже корисного салату «Щітка». Очистить кишечник від всього непотрібного і навіть допоможе вам скинути пару кілограм.

Хто такий Кім Протасов і яким чином він допомагає повним людям позбуватися від зайвої ваги? А весь секрет у його авторською методикою схуднення. Читайте про неї тут.

Відгуки покупців

Ми щодня отримуємо листи наших читачів і про це препараті вони теж писали.

Ось деякі відгуки схудлих з цих листів про препарат для схуднення Сиофор:

Я приймаю Сиофор 500 для схуднення, але роблю це по рекомендації свого лікаря. Побічних ефектів зараз вже немає, але спочатку я відчував нудоту і біль в області живота. Вага знижений і я майже задоволений результатом, колишня маса мого тіла 102 кг, тоді як зараз я важу 90 кг.

Павло, 54 роки

Сиофор доктор прописав мені, приймаю вже досить довго, але не радила б цього робити, не проконсультувавшись з фахівцем. Стан мого здоров'я на момент початку прийому ліків було дуже плачевних: діабет, що супроводжується надзвичайно великою вагою. Ніякі дієти не допомагали, і коли я звернулася за допомогою до чергового лікаря, він прописав мені згаданий вище препарат. На сьогоднішній день моя вага ще не досяг того рівня, якого б мені хотілося і який дозволив би вести нормальну життєдіяльність, але все ж я відчуваю поліпшення: маса тіла більше не заважає мені вільно пересуватися. Планую продовжувати лікування під наглядом фахівця.

Лоліта, 45 років

Для доктора безпека пацієнта набагато важливіше, ніж проблеми з фігурою, це говорить про те, що не варто приймати препарати, які ви прописали собі самостійно.

А тепер давайте подивимося відео-ролик, у якому ще раз детально розкажуть про всі можливості ліки Сиофор:

Що ще почитати: