25 май 2019 2 803

Як і на яку дієту правильно сісти: мотивація та поради

Якщо ви вирішили привести своє тіло в порядок, щоб покращити фігуру, стати стрункішою і, звичайно ж, краще і красивіше, то саме час вибрати ефективну дієту, змінити спосіб життя на більш активний.

Але як часто реалізація цих бажань затягується на тривалий термін або виявляється непосильним завданням.

Щоб знайти відповідь, як сісти на дієту і досягти поставленої мети, потрібно не тільки докласти зусилля, але і правильно себе підготувати.

Дієва мотивація

Важко кудись йти, якщо не знаєш кінцевої мети подорожі.

Так і з схудненням.

Для початку визначте, навіщо ви зважилися на такий крок, чого хочете досягти в результаті.

Не ставте собі відразу важку задачу, наприклад, втратити 20 кг.

Краще розділити велику мету на дві-три маленьких.

Тоді й часу на досягнення результату знадобиться менше і ваш успіх стане відмінною мотивацією для подальшого просування до наступної мети.

Також не забувайте, що схуднення – це прекрасний спосіб поліпшити своє здоров'я, знизити навантаження на внутрішні органи, а також ви будете менше втомлюватися.

Крім того, зменшиться кількість простудних захворювань, значно знизяться ризики виникнення цукрового діабету, остеоартрозу, гіпертонії, імпотенції і проблем з хребтом.

І це далеко не весь перелік.

Навіть невелике зменшення розміру одягу позначиться на вашому настрої і зовнішньому вигляді.

Набагато красивіше пошиті речі, куплені в звичайному магазині, 44 або навіть 42 розміру, ніж 48.

До того ж, із зменшенням розміру збільшується асортимент одягу, а значить, вибирати буде приємніше і цікавіше.

Невелике опитування людей у відео-ролику, можливо, допоможе вам себе мотивувати:

Сідаємо на дієту правильно

Дуже важливий при схудненні психологічний настрій.

Постарайтеся не думати про це, як про щось неприємне і складне.

Адже процес пройде непомітно, якщо заняття і з'їдається корисна їжа вам будуть подобатися.

Також намагайтеся спілкуватися тільки з тими людьми, які вас підтримують, а, може бути, навіть за компанію стануть разом ходити на басейн або спортзал.

Якщо ви вирішили використовувати не лише дієту, але і спорт, не скупіться і купіть собі красиву форму, нові кросівки або килимок для йоги.

Це налаштує вас на робочий лад, зробить заняття приємними.

Допоможуть також красиві картинки, приклеєні над столом або на холодильник.

Можна ще переглядати відео про людей, яким вдалося скинути зайві кілограми.

Після такої мотивації ви відчуєте впевненість у власних силах і будете точно знати для себе як вам правильно сісти на дієту.

Фізичний настрій важливий.

Адже дієта – це зміна стилю життя, а значить додатковий стрес для організму.

Фізичні навантаження також потрібно вибирати з розумом.

Радимо вам перед схудненням здати аналізи, а також порадитися з лікарем.

Це допоможе не завдати шкоди своєму здоров'ю.

Вибір способу зниження ваги

Для ефективного схуднення і досягнення результату, який не зникне через пару місяців, а залишиться з вами надовго, краще всього комбінувати програму харчування з фізичними навантаженнями.

  1. Дієти. Їх існує безліч різновидів, тому питання про те, на яку дієту сісти, навіть не питається. Це може бути певна система живлення така, як, наприклад, «Метод доктора Борменталя», «Правильне харчування» або «Система -60», а може бути використання в раціоні одного конкретного продукту протягом певного часу (яблучна, кефірна, гречана та інші види). Підбирайте доречну, але пам'ятаєте, що їжа повинна приносити задоволення і чим приємніше їжа, дозволена системою, тим менше ризик зірватися. Також дуже важливим є режим харчування. Краще всього їсти потроху кілька разів в день. Не голодуйте без консультації лікаря. Це може привести до плачевного результату.
  2. Фізичне навантаження. Ви можете займатися і вдома, і в спортзалі в групі або індивідуально. Якщо вдатися до допомоги тренера, він підкаже яка саме вам потрібна система вправ і в якому режимі краще займатися. Якщо ваші заняття будуть проходити вдома, то доведеться вирішувати питання з тренуваннями самостійно. Можна підібрати спеціальний відеокурс або ж окремі вправи, які будуть виконуватися у вільний час протягом всього дня. Не варто відразу переходити до складним заняттям. Це лише відіб'є всі бажання тренуватися, а також може зашкодити вашому здоров'ю. Збільшуйте ступінь навантаження повільно і поступово.

Правильно підібраний баланс між дієтою та фізичними вправами поліпшить ваше здоров'я і зовнішній вигляд.

Візьміть на замітку наступне відео, в ньому демонструється трохи вправ, які допоможуть стати стрункішою:

Найкращий час для змін

Час, коли найкраще сідати на дієту також має величезне значення для хорошого результату, а також для зменшення кількості зривів.

Існує кілька рекомендацій на цей рахунок:

  1. День тижня. Якщо ви почнете заняття і нове меню з понеділка, то згідно зі статистикою шансів завершити розпочату справу і не зупинитися на половині шляху буде значно більше.
  2. Фаза менструального циклу. Краще всього починати дотримуватися нового способу життя в перші два тижні, а от інші дні більше підходять для розслаблення і відпочинку. Також зробіть собі невеликий смачний сюрприз під час ПМС, навіть якщо він не передбачений у програмі. Це підніме настрій і додасть нових сил в боротьбі із зайвою вагою.
  3. Місячний календар. Починати боротьбу із зайвою вагою краще на зростаючому місяці або в повний місяць. В цей час організм наповнений енергією, навіть найскладніші справи вирішуються легше і простіше.
Для придбання ідеальних форм завжди допомагали овочі та фрукти, вони є незамінними нашими помічниками. Огляд вегетаріанської дієти для здорового тіла.

Про правильне застосування лляної олії в цілях боротьби з набридлими жировими складками на талії читайте в нашій статті.

Смачно зварити сочевицю теж треба вміти. Тут ви знайдете практичні рекомендації.

Практичні рекомендації фахівців

Професійний тренер або дієтолог завжди переважніше в питаннях схуднення.

Але, якщо ви вирішили самостійно досягти результату, прислухайтеся до думки фахівців нашого сайту:

  1. Не дотримуються строгих дієт. З них легше всього зірватися. Також втрачені кілограми можуть не тільки повернутися, але і подвоїтися після переходу до звичайного харчування.
  2. Більше гуляйте на свіжому повітрі, займайтеся активним відпочинком. Це не тільки знизить вагу й зміцнить здоров'я, але і принесе позитивні емоції.
  3. Дозволяйте собі маленькі слабкості, але не робіть це занадто часто. З'їдений шматочок пирога за обідом вбереже від обжерливості вночі.
  4. Вживайте більше води. Принаймні, не менше 2 літрів в день.
  5. Постарайтеся виключити зі свого раціону шкідливі продукти: газовану воду, чіпси, фастфуд.
  6. Фізичні вправи краще проводити не кожен день, а 2-3 рази в тиждень. Це дасть час відпочити, а також знизить ризик відмови від занять.

Збалансоване харчування чи правильно підібрана система харчування в поєднанні з бездоганно обраною програмою фізичних занять – вірний шлях до схуднення, молодості, здоров'я і краси.

Постарайтеся поставити собі мету, яка наблизить вас до бажаного результату, підкріплюйте щоденні заняття гарною мотивацією і позитивним настроєм і не зупиняйтеся ні на хвилину по шляху до стрункості.

Бажаємо вам успіхів у цій справі!

Ось воно, відео з головними мотивами, що спонукають рухатися вперед назустріч стрункої фігури:

Що ще почитати: