11 июнь 2019 2 051

Відгуки про дієти Дюкана: на шляху до ідеалу без обмежень!

Борючись із зайвими кілограмами, на що тільки не готові піти жінки і чоловіки, забуваючи про безпеку.

Багато дієти складені неграмотно і можуть потягти за собою негативні наслідки у вигляді не тільки погіршення самопочуття, але і порушення психіки.

Досить відомою і схваленої численними фахівцями всього світу останнім часом є дієта Дюка, названа так на честь її розробника і має позитивні відгуки.

На те, щоб допомогти людям з надмірною вагою, у нього пішло близько 30 років.

Загальне уявлення

Дієта по розробці Дюка заснована на білкової системи живлення.

Однак, на відміну від інших аналогічних дієт, в даному випадку в їжу дозволено вживання близько 100 різних продуктів, що не може не порадувати.

Крім цього, вона славиться тим, що людина не страждає від почуття голоду, так як він може вживати таку кількість їжі, скільки йому необхідно.

Поділена дієта Дюкана на кілька етапів, кожен з яких відповідає за здійснення певних процесів в організмі, що тягнуть за собою втрату зайвих кілограмів у тих, що худнуть, виходячи з відгуків лікарів.

Важливою її особливістю є необхідність щоденного вживання в їжу вівсяних висівок в кількості 5-6 столових ложок.

Це необхідно для поповнення запасу харчових волокон.

Вони вкрай важливі для тканин організму, що перебуває в процесі схуднення.

Головні принципи від Дюка

Кожен з чотирьох етапів має певний список дозволених до вживання продуктів.

Система буде ефективною тільки в тому випадку, якщо суворо дотримуватися основних її принципів:

  1. Застосування в їжу тільки чистого білка і грамотно приготованого, без домішки барвників та консервантів. Так, наприклад, якщо це яйця, то вони повинні бути або варені або смажені на воді або приготовані на пару. Якщо це м'ясо, то воно також має бути або відварною або томленным.
  2. Максимальне зниження до мінімуму споживання в їжу вуглеводів. Тут слід відзначити важливу закономірність: чим більше людина бажає скинути зайвої ваги, тим більше він повинен виключити будь-яке попадання в організм вуглеводів.
  3. Дюка настійно рекомендує максимально збільшити кількість споживання води в день. Важливе правило: вода повинна бути без газів і по можливості очищена. Тут же слід зазначити необхідність збільшення фізичного навантаження під час дієти. Якщо немає можливості відвідувати спортзал, то слід замінити поїздку до роботи або додому пішою прогулянкою.

Пропонуємо вам подивитися захоплююче відео-огляд про дієти Дюкана з відгуками та результатами:

4 важливих етапу дієти

Перший етап триває до 10 днів, залежно від складності ситуації і від бажаного результату.

На цьому етапі діє перший принцип: в їжу застосовується екологічно чистий і правильно приготований білок.

Також на цьому етапі в їжу застосовуються висівки і збільшується фізичне навантаження.

Другий етап дієти може зайняти від півтора до двох місяців.

На цьому проміжку часу максимально додаються в меню овочі.

Продукти в рецептах по дієти Дюкана можна чергувати між собою і комбінувати, що полегшує процес схуднення, судячи з відгуків.

Супроводжують цей процес висівки і фізичні навантаження.

На третьому етапі меню розбавляється хлібобулочними виробами в мінімальних кількостях, а також фруктами, сирами.

Можна один раз на півтора тижні влаштувати для організму «розвантажувальний день»: з'їсти солодкий десерт і навіть вжити вино.

Четвертий етап дієти Дюкана являє собою стадію закріплення.

Для того щоб утримати досягнутий результат, необхідно дотримуватися правил харчування, а також продовжувати займатися спортом при кожній зручній нагоді.

Слід зазначити, що така система не є якимось суворим обмеженням в меню, це спосіб життя, дотримуючись якого організм віддасть зайві кілограми і віддячить прекрасним самопочуттям.

Важливі правила:

  • слід максимально обмежити вживане кількість солі;
  • бажано повністю відмовитися від солодких газованих напоїв.

Відгуки про дієту П'єра Дюкана

Як тільки почала набирати популярність ця дієта, я зайнялася її вивченням. Так, я повністю згодна з методами Дюка, що полягають в обмеженні вживання вуглеводів і у прийнятті екологічно чистих білків. Ця методика підходить абсолютно всім без обмежень. Мої пацієнти залишають тільки позитивні відгуки про дієти Дюкана і в доказ приносять масу фотографій, які демонструють їх зовнішність «до» і «після». Це неймовірно, адже багатьом вдається досягти величезних результатів і, що найголовніше, їх підтримувати. Проте вона дуже швидко може набриднути тим, хто не любить готувати. Але тут доведеться вибирати: потурання ліні або здорове і красиве тіло! Всім своїм клієнтам я її рекомендую, привносячи деякі поправки, враховуючи особливості організму в кожному конкретному випадку.

Лікар-дієтолог Олена, 43 роки

Худнути за методом Дюка я почала після рекомендації лікаря-дієтолога.

Результати стали видні тільки на середині другого етапу, проте, вони були вражаючими: втрата у вазі склала 7 кілограм!

З задоволенням продовжу так харчуватися, сподіваючись на досягнення найкращого результату!

Вероніка, 36 років

Про дієти Дюкана дізналася з інтернету (почитала відгуки схудлих і побачила фото) і поставилася до неї скептично, як і до будь-якої іншої інформації, поступаемой з цього джерела. Однак після я почула про неї від своєї подруги. Дивлячись на її постройневшее тіло і щасливу посмішку я теж вирішила випробувати щастя. Скажу відразу, що зайвих кілограм у мене багато, і, вже втративши надію, я мріяла схуднути хоча б кілограм на 5. Підсумок: з 98 кілограм мені вдалося знизити вага до 74! Різниця склала 24 кілограми! Сьогодні я розумію, що все найважливіше та щасливе в моєму житті мене чекає попереду, та все що для цього потрібно – дбати про себе і про своє здоров'я!

Наталя, 33 роки

Бувають випадки, коли лікарі виступають за задоволення раптового загострене почуття нестачі солодкого. Можна з'їсти пару цукерок, але на цьому зупинитися, а можна приготувати дієтичний десерт. Цей чізкейк: класичний рецепт.

Що за лікар такий з'явився під назвою волоський горіх? Виявляється, про його чудодійні властивості вже давно відомо. Наші фахівці вирішили розповісти вам про нього тут.

Для підвищення рівня гемоглобіну можна не бігти в аптеку за невідомими дорогими ліками. Досить просто переглянути свій раціон харчування. Більше дізнатися про це ви можете в статті: #deletetag#/pitanie/pravilnoe-pitanie/produktu-povucshayuschie-gemoglobin.html

Хочеться поділитися з усіма своїм щастям. В моєму досить молодому віці я втратила віру в себе та у щасливе майбутнє. Я опустила руки і зневірилася. Моя вага становив 112 кілограм. В такому стані не віриться ні в сімейне щастя, ні в успішну кар'єру. Я перепробувала багато різних способів, але вони були або занадто важкі для мене і я зривалася, або не давали жодних результатів. Про дієти Дюкана з її сходами харчування я почула від подруги і, надихнувшись відкликанням, вирішила проконсультуватися зі своїм лікарем. На що отримала ствердну відповідь. Зібравшись з думками, я почала довгий і кропіткий шлях до здоров'я і впевненості в собі. Зараз я вже на третьому етапі, але от тільки не наважуюся робити так звані «розвантажувальні» дні. Цифри втрачених кілограм вражають! 34 кілограми! Сьогодні я починаю знову вірити в себе! Я вчуся любити себе, любити своє відображення в дзеркалі! Найголовніше, дуже надихає відсутність строгих обмежень в меню, що важливо для таких слабохарактерних людей, як я. Всім раджу! Починайте! І почнете жити заново!

Катерина, 19 років

А тепер відео-відгук про дієти Дюкана однією з схудлих читачок:

Що ще почитати: