01 май 2019 477

Збалансоване меню, відгуки та результати дієти Драбинка

Нова дієта «Драбинка» проста, і, найголовніше, високоефективна.

Результатом її є не тільки зниження ваги.

Підтягуються боки, поліпшується самопочуття.

Така система харчування корисна і її можна сміливо повторювати через невеликий проміжок часу для збереження отриманого результату або для досягнення ще більших успіхів.

На шляху до успіху за 5 днів!

Бажаючи володіти ідеальною фігурою, кожна жінка використовує всі можливі шанси.

Виснажуючи себе суворими дієтами і перенагружая до знемоги в спортзалах і фітнес центрах, дівчата і жінки зовсім забувають про свій психологічному здоров'ї, психічному стані, і бадьорому настрої, що вкрай помилково.

Багато сучасні системи, маючи головною метою видимий результат у втраті ваги, не здатні зберегти в нормі психологічний стан.

Що ж стосується «Драбинки», то її програма спрямована не тільки на ефективне спалювання калорій і втрату ваги, але також вона складена таким чином, щоб організм зміг легко витримати встановлені обмеження і перенести її без негативних наслідків.

Раціон всіх днів дієти складений фахівцями таким чином, щоб за короткі терміни жінка могла отримати максимальний ефект, при цьому вона могла перебувати в прекрасному настрої, щодня спостерігаючи видимі зміни фігури в дзеркалі, і тим самим налаштовуючи на організм ідеальний результат.

Крім того, творці подбали про те, щоб слідувати їй було не тільки легко, але й цікаво.

Дана методика являє собою кілька сходинок на «Сходах успіху».

Це цікава 5-денна гра, протягом якої жінка все ближче піднімається до успіху.

Кожна з сходинок – це один день, представляє один етап, який відповідає за здійснення важливих процесів в організмі.

У кожного з днів своє власне призначення на шляху до стрункості.

Не має значення, в який день починати дієту.

Вибір залежить від певних переваг і можливостей в кожному окремому випадку.

Однак який би день не був обраний для початку, понеділок або вівторок, міняти місцями денне меню суворо заборонено.

Також фахівці рекомендують не виходити на таку методику харчування відразу після свят.

Як і скільки варити кальмари ви можете дізнатися на нашому сайті. Тепер вони точно ніколи не залишаться жорсткими.

Що таке каперси? Якщо ви раніше не чули про них, то прийшов час розширити свої пізнання в цій темі, адже каперси дуже корисні і з ними можна приготувати різні страви. Читайте більше тут.

Про бджолиному пилку ходять легенди. Давайте перевіримо всі міфи і зрозуміємо як її необхідно застосовувати у статті #deletetag#/pitanie/obshhie-voprosy/pulca-pchelinaya-primenenie.html

Принцип дієти «Драбинка»

Дієтична програма складається з п'яти етапів.

За 5 днів очікується втрата ваги від 1,5 до 5 кілограм:

  1. Перший день – день очищення і підготовки організму. Очищення від шлаків і токсинів є ключовим моментом всіх аналогічних методів. Підвищується рівень обмінних процесів і зменшується апетит. У цей період також збагачуються мінеральними солями і вологою клітини організму.
  2. Другий день відповідає за відновлення мікрофлори кишківника. Частково дана щабель є лікувальною.
  3. На третій день у вас заповнюється енергія, недоотримана за перші два попередні дні.
  4. Четвертий день – це час для заповнення білка, вітамінів, мінералів.
  5. І, нарешті, п'ятий день – день спалювання залишилися калорій. За рахунок прийому штучної клітковини починає самоперерабатываться жировий прошарок тіла.

Меню дієти

Харчування досить просте і не вимагає великих грошових витрат:

  1. День перший: кілограм яблук будь-якого сорту, літр очищеної води. Протягом дня щогодини необхідно приймати таблетку активованого вугілля.
  2. День другий: не більше 600 грам знежиреного сиру, 1 літр знежиреного кефіру, 1 літр очищеної води.
  3. День третій: родзинки або курага не більше 300 грамів, не більше 2 столових ложок натурального меду, літр очищеної води або 2 літра слабо концентрованого компоту із сухофруктів.
  4. День четвертий: півкілограма відвареного курячого філе, трохи свіжої зелені, дозволено використовувати трохи солі, літр очищеної води.
  5. День п'ятий: 200 грам вівсяних пластівців (строго без добавок), літр очищеної води, фрукти і овочі в будь-якій кількості.

Особливі протипоказання

Незважаючи на простоту методики від неї слід відмовитися вагітним жінкам і матерям, особам із захворюванням і шлункового кишкового тракту, та особам, які мають захворювання нирок і печінки, з кардіологічними порушеннями.

Як і перед початком будь-яких дієт рекомендована консультація лікаря.

Корисні поради

Зважаючи на те, що програма за складом меню досить сувора, протягом всіх п'яти днів можливий занепад сил і головні болі.

Для того щоб максимально їх уникнути, слід дотримуватися кількох простих порад.

Пропонований щоденний раціон краще розділити на 6-7 частин і приймати їх через рівні проміжки часу або по мірі відчуття гострого почуття голоду.

Незважаючи на те, що при будь-якій дієті на її результат впливають супровідні фізичні навантаження, краще їх знизити до мінімуму, замінивши легкої ранковою зарядкою.

Бажано вживати строго певну кількість рідини, щоб уникнути втрат кальцію, магнію та інших важливих мінералів шляхом вимивання їх з водою з організму.

Незважаючи на простоту методики, вихід з неї має бути щадним для організму.

Важливим позитивним моментом такої дієти є той фактор, що спалювання зайвих калорій організму відбувається на тлі щоденного зниження калорійності їжі, а не на тлі загального голодування, як робиться в багатьох інших системах.

Відгуки про дієту «Драбинка» та результати після її застосування наступні:

До дієт ставлюся вкрай негативно. Всі вони або занадто багато, або занадто суворі. «Драбинка» сподобалася своєю простотою і нетривалістю. На 4-й день мінус 1,5 кг. Впевнена, що по закінченні скину ще трохи. Найголовніше – «йдуть» бока! Пробуйте, не пошкодуєте!

Марія, 29

Після народження другої дитини, вирішила, що моє життя зупинилася на 56 розмірі. Щодня готуючи будинку їжу чоловікові і дітям, мимоволі стаю учасником цього «свята живота». Всі пропоновані системи занадто довгі, не для мого терпіння. Почула про дієту «Драбинка», піднявся настрій, з'явилася мета. Мені здається, кращого я ще не чула. Одна думка про те, що це всього 5 днів, приводить мене в захват і рухає випробувати! Починаю з наступного тижня!

Катерина, 38

Мені не соромно зізнатися, що я знайшов цю дієту на жіночому форумі, так як перепробував всі можливі способи схуднути, і все безрезультатно. У моєму віці моя вага близько 90 кг. Методика привабила тим, що щодня в раціоні щось нове. За перші 3 дні я втратив до 3 кг! Впевнений, що до кінця будуть втрати у вазі. Вона легко переноситься, тому буду періодично виходити на нові круги. Сьогодні завдяки саме «Драбинці» я позбувся від багатьох комплексів. Я вірю, що моє життя налагодиться не тільки на роботі, але і в особистих стосунках!

Євген, 25

Що ще почитати: