22 май 2019 448

Гучна акторська дієта — схуднути швидко!

Для того щоб мати статус кумира мільйонів, професіонали кіноіндустрії повинні володіти мистецтвом акторської майстерності і бути у відмінній формі.

А кожен з нас прагне виглядати так, щоб подобатися самому собі, тому для підтримки фігури в належному вигляді можна застосувати методи і способи схуднення акторів.

Історія походження

Існує думка про те, що акторська дієта вперше з'явилася ще в період 1970-х рр.

Вона допомагала підтримувати красу фігури багатьом зіркам театру і кіно.

Варто відзначити, що така методика не може бути названа зразковою.

Лікувальної її теж не можна назвати, так як вона передбачає можливість вживання алкогольних напоїв.

А ось заняття спортом повністю виключаються, так як пропонований раціон надзвичайно мізерний.

На інтенсивні фізичні вправи просто не буде вистачати сил.

Описувану акторську дієту можна назвати швидкою (навіть тривалістю 12 днів), так як протягом короткого часу вам вдасться розпрощатися з ненависними кілограмами.

Основні принципи

Можна вибрати один з існуючих варіантів цієї методики.

Але суть кожної зводиться до так званого висушування, що передбачає зневоднення методом обмеження води і солі в щоденному раціоні.

У будь-якому виконанні дана дієта – це своєрідна ланцюжок монодієт, кожна з яких складається з одного дня.

У цей період вам доведеться вживати в їжу тільки два або і зовсім один продукт.

Подібний раціон можна використовувати в якості підготовки перед переходом на правильне харчування.

В якості особливості такого раціону виступає те, що продукти можна вживати в кількості, яка потрібна для певної людини.

Використовувати таку систему харчування можна тим, хто бажає позбавитися від 3 кг за кілька днів.

Приваблива вона ще й тим, що в процесі її дотримання ви не будете відчувати почуття голоду.

Не рекомендується застосовувати такий раціон більше 5 днів.

Принцип програми полягає ще й у зниженні кількості вживаних калорій і в запуску процесів очищення.

Швидка дієта передбачає розвантажувальний, молочний, білковий, а також винний і заключний фруктовий день.

Для того щоб зрозуміти, які продукти дозволено їсти в певний день, необхідно взяти до уваги його назва.

Не варто використовувати ці рекомендації, якщо ви маєте проблеми з працездатністю ШКТ, не рекомендується дотримуватися методику і людям, які мають ослаблений імунітет, а також не так давно перенесли хірургічні операції.

Дієтолог не порадить дотримуватися таких рекомендацій та пацієнтам, які перенесли вірусні та бактеріальні інфекції, при загостренні хронічних недуг і вагітності подібний раціон теж протипоказаний.

Перед тим як відчувати акторську дієту на ефективність, слід підготуватися, а в процесі належить дуже уважно стежити за реакцією організму і працездатність систем.

Якщо були помічені будь-якого роду відхилення, то дієту слід негайно припинити.

Серед реакцій, які можуть вказувати на це, слід виділити запаморочення, нехарактерні шкірні реакції, слабкість, печію, відчуття нудоти, а також порушення сну.

Флуоксетин: поради до застосування для схуднення та відгуки. У цій статті ви дізнаєтеся, що про це препарат для схуднення думають люди і як його правильно вживати.

Про банановій дієті читайте тут. Так, звучить дивно, адже ці фрукти володіють високою калорійністю, але відгуки людей доводять ефективність цієї методики.

Найбільш ефективні засоби для схуднення описані тут.

Меню дієти на: 4, 5, 12 днів

Якщо перед вами стоїть завдання в короткі терміни скинути вагу в 3 кг, то варто застосувати раціон акторської дієти на 4 дні:

 1. Стартовий день буде вважатися очисним. Протягом цього часу можна вживати виключно відварений рис, який не можна приправляти навіть сіллю, тоді як в якості напою може бути використаний томатний сік.
 2. Наступний день буде називатися молочним, в процесі можна вживати кисломолочні продукти, в ролі яких виступають знежирений сир і кефір.
 3. Третій день буде білковим, в процесі цього можна їсти варене дієтичне м'ясо. Відмінно підійде м'ясо курки або телятина. Сіль в цьому випадку теж виключається. Рідину протягом цього дня – зелений чай.
 4. Заключний день стане винним. Цей алкогольний напій можна вживати на третій день у кількості, що дорівнює 0,7 л.

Наступна різновид акторської дієти розрахована на 5 днів:

 1. Перший день стане рисовим, краще використовувати неочищену, дику, нешліфований крупу. Для того щоб отримати більш значний ефект, не слід доводити кашу до готовності.
 2. Другий день передбачає вживання кисломолочних продуктів, які містять незначну кількість жиру, це можуть бути всілякі йогурти, сир і кефір.
 3. Наступним на черзі стане дієтичне м'ясо, як і в першій, описаною вище методикою. Його слід відварювати до готовності.
 4. Четвертий день стане сирним. Доведеться запастися твердим сортом цього продукту, вміст жиру має бути низьким, крім того, сир не повинен містити спецій.
 5. П'ятий день буде складатися з фруктів, які повинні бути необробленими, соковитими і свіжими. Якщо дотримуватися рекомендацій, то краще вибирати яблука і груші.

Наступне меню акторської дієти припускає тривалість до 12 днів.

Іноді її продовжують до 14 днів.

Принцип залишається тим же, але, зважаючи на те, що днів набагато більше, ефект виявиться більш значним.

Доведеться дотримуватися умови, що передбачають обмеження організму в солі.

В цьому випадку належить пройти 3 блоки по 4 дні:

 1. Перші два дні в кожному блоці повинні бути ідентичними: стартовий день дозволяє вживання виключно вареного рису, тоді як наступний день буде кисломолочним. Стартовий блок: у перший і другий дні дозволено їсти рис і кисломолочні продукти.
 2. Наступний день стане рибним.
 3. Четвертий день – винний.
 4. Наступний блок в перші два дні повторюється, як і було описано вище. Тоді як третій день буде білковим, в цьому випадку можна вживати м'ясо креветок.
 5. Останній день цього блоку передбачає можливість вживання кавуна.
 6. Ще один блок в перші два дні ідентичний, а ось третій день стане відрізнятися тим, що меню буде складатися з відвареної яловичини.
 7. В останній день дозволяється їсти тільки яблука, які допустимо запекти в духовці.

Відгуки

Цю систему харчування для позбавлення від зайвої ваги слід випробовувати з особливою обережністю, так як вона не рекомендована дієтологами.

Відгуки наших читачів про акторську дієту читайте нижче:

Я довго і наполегливо пробувала різні дієти, але тільки акторська мені допомогла повернутися до ваги, яким я мала в роки своєї молодості. Варто відзначити, що якщо ви вирішили вживати вино, то потрібно зробити домашнє, відмовившись від того, що має в складі консерванти.

Лариса, 42 роки

Я працюю у великій компанії, де зовнішній вигляд є відображенням іміджу, саме тому я вирішив сісти на неї. Не хотів мучити себе довго, тому поки спробував за відгуками акторську дієту, що розрахована на 4 дні, ефект є, трохи відпочину і почну відчувати 5 днів.

Олег, 43

Для мене фігура завжди мала величезне значення. Начиталася відгуків про акторську дієту тривалістю 5 днів і вирішив її випробувати. Я хоч і дама на заслуженому відпочинку, але веду активний спосіб життя, і акторська методика зниження ваги мені допомагала позбавитися від зайвих кілограмів. Тільки хотілося б порадити тим, хто вирішив випробувати її: після завершення процесу схуднення необхідно дотримуватися правильного харчування, це дозволить закріпити ефект.

Марія, 65 років

Що ще почитати: