02 июнь 2019 3 513

Апельсинова дієта: скинь зайве і зарядись енергією!

Якщо ви любите апельсини і бажаєте скинути вагу, то вам варто звернути увагу на методику схуднення, в якій задіяні ці фрукти.

Апельсинова дієта з'явилася вперше в Європі ще в середині 80-х рр.

Застосовуючи її, ви можете розраховувати на те, що протягом короткого часу буде втрачений вагу.

Крім того, організм досить просто переносить такий раціон.

Незважаючи на те, що методика названа апельсинової, до складу раціону входять деякі інші продукти, серед них: дієтичний хліб, м'ясо, яйце, ряд фруктів, а також овочі і крупи.

Але однойменний фрукт все ж превалює в меню.

Дія цього плоду таке, що харчові волокна, потрапляючи в шлунок, збільшуються в розмірах, і людина відчуває швидке насичення, тоді як почуття голоду знижується.

Суть апельсинової дієти для схуднення

За бажанням ви можете обрати різновид цієї програми зниження ваги, яка найбільше вам підходить.

Таким чином, вона може бути класичною, при цьому доведеться обмежувати себе протягом трьох тижнів.

Ще апельсинова дієта може тривати 4 тижні, але це максимум.

А ось сувора дієта має менш значну тривалість – 7 днів.

Ще один різновид раціону називається яєчно-апельсинової, при цій дієті 4 тижні доведеться їсти яйце і апельсини, а також інші продукти, але перші два інгредієнта будуть домінувати.

Яєчно-апельсинова дієта найбільш поширена серед тих, що худнуть.

Якщо використовувати методику в класичному розумінні, то потрібно буде подолати три етапи, кожен з яких має в складі п'ять днів.

Суть полягає в тому, що перші 5 днів необхідно харчуватися строго по меню.

Тоді як наступні два дні можна зробити більш спокійними в плані обмеження – допустимо вживати звичайну їжу, але винятком в цьому випадку виступають солодощі, а також газована вода.

Залишилися тижня потрібно харчуватися за описаним вище принципом.

За цей період, як правило, вдається скинути приблизно 7 кг

Відпочиньте від читання на пару хвилин і подивіться слайд-показ по даній системі схуднення:

Склад меню

Якщо ви вирішили застосувати апельсинову дієту, то можна взяти за основу наступний раціон:

  1. У перший день сніданок повинен бути ідентичним для всіх днів) передбачає необхідність вживання одного плоду апельсина, шматочки житнього хліба, чашки чаю, замінити останній з яких можна каву. На обід теж слід з'їсти апельсин, доповнивши його вареним яйцем і склянкою кефіру, хліб повинен бути з'їдений в такій же кількості. На вечерю слід зварити яйце, з'їсти хліб і випити томатний сік.
  2. На наступний день в обід належить з'їсти апельсин, вжити склянка кефіру, з'їсти яйце і хліб. Вечеря складатиметься з апельсина, м'яса теляти в кількості 200 грамів. На вибір допустимо випити томатний сік або з'їсти помідор. Крім цього, потрібно випити склянку кефіру і з'їсти хліб.
  3. Обід третього дня повинен складатися з апельсина, кефіру, яйця і хліба. Увечері слід підготувати на вечерю апельсин, котлету, кефір і хліб.
  4. Четвертий день: обід слід з'їсти сир в кількості 100 грамів, огірок і помідор, а також хліб. Ввечері: відварна телятина, помідор, яблуко і хліб.
  5. П'ятий день: обід варто з'їсти відварну рибу, помідор і випити кефір. На вечерю має бути зварене яйце, підготовлений помідор і листовий салат.

За деякими відгуками ефект буде більш значним, якщо ви продовжите апельсинову дієту до чотирьох тижнів.

При бажанні досягти швидкого зниження ваги можна застосувати сувору цитрусову програму схуднення.

Вона має тривалість в 1 тиждень і передбачає суворе обмеження в їжі.

Цей спосіб виступає як найбільш радикального.

Після завершення методики ви зможете втратити близько 7 кг.

Але необхідно пам'ятати, що стрімке зниження ваги не у всіх випадках може позитивно позначитися на організмі.

Принцип цієї дієти простий, він полягає в тому, що в перший і всі інші дні вранці допустимо вживати один плід апельсина, а також хліб:

В якості рідини виступає чай.

Після кожного дня потрібно додавати по новому продукту вдень і ввечері.

Наприклад, у перший день можна ввести в меню яйце, тоді як увечері можна порадувати себе ще й сиром.

Обід другого дня можна доповнити кефіром, а ось на вечерю рекомендується відварити м'ясо.

Далі слід користуватися описаним принципом.

Кожен прийом їжі може бути доповнений чорним хлібом і чаєм без цукру.

Тепер відео-сюжет про раціоні цитрусового способи позбавлення від зайвої ваги:

Відгуки читачів

Думки наших читачів наступні:

Я давно чув про чудодійну апельсинової дієти, але все ніяк не виходило її спробувати. І ось, настав час. Я дуже задоволений результатом. Не можу нічого сказати про суворої її різновиди, так як не зважився на подібний експеримент. Тоді як звичайна тривала апельсинова дієта дала мені шанс влаштуватися на нову роботу.

Мурат, 35 років

Як тільки я дізналася, що є методика схуднення на основі моїх улюблених фруктів, негайно вирішила її використовувати. Я давно мріяла позбавитися від зайвих сантиметрів, нарешті, вивчила відгуки і спробувала посидіти на яєчно-апельсинової дієти, і дуже задоволена отриманим результатом. Я не тільки позбавилася від животика, який залишився після пологів, але і побачила прес, якого не було помітно за жировими відкладеннями. Якщо виникне необхідність скинути кілограми, то не стану шукати чогось ще, а одразу ж куплю апельсини, які мені допомогли знайти колишню стрункість.

Тетяна, 32 роки

Вживання яблук може продовжити вам життя і надати благотворний вплив на фігуру. Відомі варіанти яблучної дієти: повний опис та відгуки.

Найбільш поширеним кисломолочним продуктом для розвантаження організму є кефір. Ті, хто мріють про стрункості, можуть застосувати кефірну дієту. Її різновиди та правила застосування можна знайти в статті.

Про всі властивості кунжуту читайте тут. Тепер ви будете точно знати, кому можна, а кому й просто необхідно їсти ці насіння.

Незважаючи на аскетизм, апельсинова дієта, яка має тривалість, рівну одній тижня, має досить позитивні відгуки.

Це можна стверджувати, якщо подивитися на статистику, яка говорить, що 70% людей, які випробували на собі методику, домоглися позитивного результату.

Але не варто думати, що такий раціон підходить абсолютно всім.

Якщо людина має захворювання по типу гастриту або всіляких хронічних недуг, то перед тим як використовувати програму, слід в обов'язковому порядку проконсультуватися у лікаря, в іншому випадку сувора апельсинова дієта цілком може стати причиною загострення наявної хвороби.

Що ще почитати: