14 апрель 2019 7 684

500 мілілітрів різної рідини — це скільки грам?

У рецептах часто використовуються після скорочення кількості необхідних інгредієнтів – мл, р і мг і так далі. Необхідно знати, скільки це, якщо перевести один вимір в інше, щоб безпомилково використовувати компоненти.

Для цього важливо розуміти, що кожна речовина має певні фізичні властивості, тому не існує єдино правильної відповіді на це питання, потрібно користуватися спеціальними вимірювальними приладами або таблицями, щоб не помилитися в розрахунках.

500 мл води, молока та іншої рідини — це скільки?

Для того щоб відповісти на це питання, важливо враховувати, що розрахунки необхідно проводити при кімнатній температурі. Щодо молока, 500 мл це:

  • 0,5 л;
  • 2 склянки по 250 мл;
  • 2,4 склянки по 200 мл;
  • 34 столові ложки;
  • 100 чайних ложок;
  • 50 десертних ложок;
  • 485 р.

Розрахунок наведено для звичайного коров'ячого молока (не нагрітого). Такі ж значення актуальні і для води. Відмінності полягають у тому, що в грамах це значення буде дорівнює 500, а столових ложок буде 28.

Гриби смажені з цибулею — просте, ситне і дуже смачне блюдо.

Читайте як приготувати неймовірно смачний фарширований перчик з рисом і м'ясом.

Читайте як готувати неймовірно смачний кекс зі згущеним молоком в нашій статті.

500 мл — скільки грам?

Обчислити ці значення доведеться для кожного продукту або рідини окремо, так як вони залежать від щільності. Найпоширеніші інгредієнти в грамах:

  • молоко — 485 г;
  • вода – 500 г;
  • масло рослинне – 460 р.

500 мг — це скільки мл?
Збираючись переводити мг в мл, слід пам'ятати, що підсумкове значення визначається, виходячи з щільності продукту, який належить виміряти, так як обсяги речовин будуть відрізнятися. Найбільш часто стикатися з необхідністю переведення мг в мл потрібно, коли мова заходить про приготуванні їжі або прийому лікарських препаратів.

Міліграми розрізняються, якщо зважувати різні речовини. Так для звичайної не кип'яченої води, нагрітої до кімнатної температури, 500 мг буде дорівнювати 500 мл (тобто 1:1).

У свою чергу для коров'ячого молока жирністю 3,2% ця цифра повинна бути розділена на 1,03. Виходить, що 500 мг молока – 485,4 мл. Значення для масла будуть наступними: 500 мг олії – 548,85 мг (слід ділити на 0,911).

500 грам кефіру — це скільки мл?

Для відповіді на це питання слід взяти до уваги, що щільність кефіру (жирність якого становить 3,2%, дорівнює 1031 кг/куб. м. Отже, переводячи значення 500 грам в мл, виходить значення, рівне 481 мл.

500 мл води, молока — це скільки склянок?
Щодо води і молока значення будуть наступними – 500 мл – 2 склянки. Обсяг їх повинен становити 250 мл (до краю).

Для зручності можна запам'ятати кількість продукту в склянці, чайній або столовій ложці або користуватися спеціальними ємностями з нанесеними на стінки значеннями для різних інгредієнтів. Труднощів у розрахунках бути не повинно, а якість приготування помітно покращиться.

Що ще почитати: