22 апрель 2019 10 600

Скільки мілілітрів міститься в 1 літрі

Часто, особливо в повсякденній діяльності, використовуються невеликі обсяги рідин. Їх буває непросто представляти. На відміну, наприклад, від літра. Відразу бачиться літрова банка, яку практично кожен знає.

Обчислюємо і відповідаємо

В одному літрі скільки мл? Відповідь проста – 1000 мілілітрів. Міжнародна система координат багата різними приставками, що допомагають визначити обсяг, довжину і вагу. Так, тисячні частки стандартних вимірювальних одиниць рідини позначаються префіксом «міллі-».

При необхідності переведення одиниць вимірювання, достатньо згадати значення цієї приставки – «тисяча». Це допоможе вирішувати питання, які виникають з мірою рідини. Що вкрай важливо для любителів і любительок приготування страв.

Тепер йдемо від зворотного: 100, 500 і 1000 мл — це скільки літрів води? Давайте розберемося.

Перед приготуванням будь-якої нової страви, часто необхідно розрахувати кількість продуктів. Якщо вони вимірюються в грамах або кілограмах, то зробити це порівняно легше.

Але як бути, якщо за рецептом потрібна вода, масло, сироп? Все те, що є рідиною. На допомогу прийде вже існуючий переклад мл в літри. Таким чином, досить розділити кількість мл, що вказано в рецептурі, на тисячу. І вийде необхідне значення літрів.

100 мл ділимо на 1000, отримуємо 0,1 літра. 500 і 1000 мл відповідно — це 0,5 і 1 л.

Класичний суп Том Ям — спробуйте це неймовірне блюдо з азіатської кухні.

Як приготувати смачний шулюм із дикої качки читайте тут.

Візьміть на замітку рецепт ароматної хашлама по вірменськи.

Висновок

Знати, як позначається те чи інше вимірювання, що означають приставки перед ними, дуже важливо. Тоді необхідність швидкого переведення з одного до іншого не змусить довго думати і шукати відповідь.

Що ще почитати: