28 июнь 2019 15 004

Скільки грам сметани міститься в стандартній столовій ложці

Сметана – популярний молочний продукт, який можна виявити на магазинних полицях всіх без винятку країн. Вона часто зустрічається в кулінарних рецептах, як один з основних інгредієнтів.

Її використовують як заправку для салатів, додають у випічку. Часто на основі даного продукту готують соуси і підливи для різних супів: борщу, розсольнику, щів.

У кожному рецепті перераховуються інгредієнти, які знадобляться для приготування страви. Найчастіше в якості одиниці їх виміру виступають грами. І багато господинь, у яких немає кухонних ваг, відчувають труднощі з визначенням необхідної кількості продукту.

Рецепт приготування корисного бурякового квасу нагоді не тільки щоб втамувати спрагу, але і під час дієти, адже буряк відмінно стимулює роботу ЖТК, що важливо.

Простий рецепт пирога з варенням — якщо часу немає, просто выбирате один з наших рецептів пирога.

Рулети з лаваша з різними начинками — ці рецепти просто знахідка, пробуйте!

1 їдальня ложка сметани – це скільки грам?

Сметана може мати різну жирність. Від цього показника залежить її густина, а отже, і маса. Також при визначенні ваги потрібно пам'ятати про розмір приладу. З урахуванням даних чинників фахівці підрахували, скільки грам сметани в 1 столовій ложці. Виходить, що одна така ложка може містити від 19 до 25 г улюбленого продукту з молока.

Варто звернути увагу, що якщо в рецепті сказано, що потрібна столова ложка сметани, це означає, що набирати її потрібно «з гіркою».

Знання наявної місткості тари на кухні дозволяє без зайвих зусиль готувати смачні та корисні страви. Якщо ж класти інгредієнти на око, не піклуючись про дотримання рекомендацій, можна залишити сім'ю без сніданку, обіду або вечері.

100 грам сметани – це скільки ложок

Часто для приготування страви потрібно багато сметани. Знаючи її приблизний вага в столовій ложці, можна легко підрахувати, скільки їх знадобиться, якщо в рецепті стоять цифри 50, 100, 150 або 200 грам.

Для наочності дані відомості ми представили у вигляді таблиці.

Вага, г Ст. л.
25 1
50 2
100 4
150 6
200 8

Кількість сметани в чайній ложці і склянці

Іноді в рецептах для вимірювання об'єму використовують інший посуд. Кулінари повинні знати, що в одній чайній ложці міститься 8 г сметани, в одному гранчастій склянці – 210 р. Якщо ж склянка має об'єм 250 мл, то цей показник еквівалентний 260 г молочного продукту.

Щоб не тримати в голові всі цифри, можна скористатися таблицею, в якій буде проведений розрахунок в грамах тієї їжі, яка зазвичай використовується господинею. Її можна скласти самостійно. Ще простіше придбати в магазині кухонні ваги. Цей прилад має невеликий розмір. Однак він здатний істотно полегшити процес приготування.

Що ще почитати: