11 май 2019 60 772

Скільки грам борошна в одній столовій ложці

Домогосподарки, які починають готувати різні страви, пекти пироги і т. д. не можуть збагнути таку елементарну річ, як маса борошна в ст. л., адже за рецептом їм потрібно точно знати цю цифру.

Це не тільки дуже легко запам'ятати, але дана інформація може стати вам в нагоді у подальшому житті, адже якщо ви вирішили серйозно займатися кулінарією, то без цього нікуди.

Сьогодні ви дізнаєтеся про те, скільки все ж борошна в столовій ложці з гіркою і без, скільки їх же поміщається в склянку різного розміру, а також інші нюанси, на які варто звернути увагу при вимірюванні.

Вимірюємо борошно в столовій ложці – просто як «двічі два»!

Запам'ятайте, найпростіше вивчити мірки борошна різними кухонними приладами. Не зациклюйтеся на якомусь столовому приладі – всі вони взаємопов'язані один з одним. Від слів перейдемо до нашого важливої справи!

В 1 ст. л. – 20 грам борошна. Це було виведено з простої формули. Якщо за теоретичним показаннями в одному гранчастій 250-миллилитровом склянці 8 ст. л. борошна (160 грам), то в 1 ложці маса буде дорівнювати 20 р. Все дуже просто!

Борошно, насипана в столову ложку з гіркою

Ви можете подумати, що якщо борошно насипали з гіркою, то там зовсім не важливі ці пару зайвих грамів до звичайної ст. л. Наприклад, в молекулярної кулінарії ці пару грамів будуть дуже важливі, адже це вимірюється навіть не в грамах, а в нано-частинки.

Так звана «гірка» – це всього лише маленька частина, тому на вагах вона дорівнює 9-10 грамам, а це доводить те, що в ложці з «гіркою» маса борошна дорівнює 30 р.

Кількість столових приладів і різні показники маси – відомі факти!

Будемо спиратися на попередні математичні операції. Якщо одна ст. л. може містити в собі не менше 20 грамів борошна, то в 50 грамах відповідно 2,5. Звідки ми це дізналися? Дуже просто: необхідно 50 розділити на 20.

Те ж саме робимо і з 100 грамами і отримуємо в підсумку 5 столових ложок; з 150 грамами – 7,5 ст. л.; з 200 грамами -10 столових ложок.

Цитуючи Шерлока Холмса можна сказати, що все елементарно і жодних проблем із звичайною шкільною арифметикою в кулінарії виникнути не повинно.

Скільки столових ложок в склянці борошна

Якщо ви уважно читали статтю, то помітили, що ми вказували кількість столових ложок борошна в мірній склянці 250 мл Але бувають склянки адже абсолютно різних розмірів. Наприклад, 500 мл, або 1000 мл і т. д. Так скільки ж буде столових ложок борошна 500 мл, 750 мл, 1000 мл склянках?

Це порахувати досить легко. Якщо в 250 мл поміщається 8 ст. л., то це число помножимо на 2 і дізнаємося, скільки поміщається їх у півлітровому склянці: 8*2=16 ст. л. Відповідно до 750 мл – 24 ложки (16+8=24), 1000 мл – 32 ст. л. (16*2=32).

Як приготувати смачний пісний пиріг з яблуками читайте в нашій статті.

Неймовірно смачний пиріг з листкового тіста з куркою. Це ситне блюдо за домашнім рецептом доведеться вам до душі.

Читайте як приготувати ароматний пиріг на кефірі до чаю — швидкий рецепт, який не потребує особливих зусиль.

Підсумок

Вищеперелічена інформація може стати вам у нагоді при молекулярної кулінарії або, якщо ви займаєтеся створенням кондитерських виробів, випічки і т. д. Ніколи не заважає вчитися, особливо вивчаючи таке дивовижне і точне справа, як кулінарія!

Що ще почитати: