15 май 2019 1 446

Рецепти торта «Молочна дівчинка» з пломбирным кремом і під мастику

Торт «Молочна дівчинка» — це ніжна, повітряна солодкість родом з Німеччини. Він має другу назву «Торт для закоханих». Завдяки вершковим смаком і ніжною коржам він просто тане у роті. Рецепт приготування дуже простий, тому його легко приготувати в домашніх умовах.

Торт «Молочна дівчинка» з пломбирным кремом
Інгредієнти Кількість
Борошно - 500 грамів
Яйце куряче - 5 штук
Згущене молоко - 1 банку
Вершки 33% - 2 склянки
Розпушувач - 1 пакетик
Ванілін - 1 пакетик
Цукрова пудра - 200 грамів
Час приготування: 600 хвилин Калорійність на 100 грам: 304 Ккал
Багато відомих кондитери використовують власні авторські рецепти кремів для торта зі згущеним молоком, з крем-брюле та сметаною. Проте в класичній інтерпретації він робиться на основі пломбіру.

У глибоку миску виливаємо згущене молоко, розбиваємо яйця і перемішуємо вінчиком. У цю суміш невеликими порціями підсипаємо просіяне борошно з пекарським порошком.

Тісто вийде не густе – так і повинно бути.

Розігріваємо духовку до 190 °С. Беремо пергаментний папір для випікання, малюємо олівцем бажаний діаметр торта. В середину ложкою накладаємо тісто і акуратно розрівнюємо по папері.

Відправляємо в духовку на 10 – 15 хвилин (готовність визначається за золотистого кольору коржа). Дістаємо корж і відразу ж, поки він гарячий, від'єднуємо від пергаменту. Якщо він охолоне, зробити це буде дуже непросто. За такою ж схемою випікаємо всі коржі.

Поки вони остигають, робимо крем. Виймаємо вершки з холодильника. Їх жирність обов'язково повинна бути не менше 33%, інакше збити їх буде практично неможливо. З'єднуємо їх з цукровою пудрою, ваніліном і збиваємо блендером або міксером в піну.

Рясно, не шкодуючи, перемазываем коржі пломбирным кремом і залишаємо просочитися на 6 – 7 годин.

Рецепт торта «Молочна дівчинка» під мастику зі сметанним кремом

Торт «Молочна дівчинка» – відмінний варіант для дитячого свята. Завдяки тому, що він добре тримає форму, його легко прикрасити улюбленими персонажами з мастики, що важливо для маленьких ласунів.

Компоненти:

  • Борошно – 500 грамів;
  • Яйце куряче – 5 штук;
  • Ванілін – 1 пакетик;
  • Цукерки Маршмеллоу – 1 упаковка (400 грамів);
  • Цукрова пудра – 1 кілограм;
  • Сметана – 500 мілілітрів;
  • Розпушувач – 1 упаковка;
  • Крохмаль кукурудзяний – 100 грамів;
  • Плитка шоколаду – 1 штука;
  • Масло вершкове – 200 грамів;
  • Згущене молоко – 1 банка.

У глибоку миску викладаємо цукерки Маршмеллоу, ставимо в мікрохвильовку на 1 хвилину, щоб вони растопились. Вийде тягуча однорідна маса.

У неї невеликими порціями починаємо додавати цукрову пудру і вимішувати ложкою. Як тільки маса почне відлипати від стінок миски, перекладаємо її на рівну поверхню, притрушенную крохмалем.

Продовжуємо вимішувати, додаючи пудру і крохмаль. Мастика повинна вийде пластичною і м'якою, не липнути до поверхні. Замотуємо в целофановий пакет і відправляємо в холодильник.

В окремій ємності з'єднуємо згущене молоко і яйця, перемішуємо і поступово підсипаємо просіяне борошно з пекарським порошком. Вийде тісто рідкої консистенції.

Беремо пергаментний папір, на середину накладаємо три – чотири ложки тіста, розрівнюємо в коло бажаного діаметру і ставимо в духовку на 10 – 15 хвилин при температурі 190 °С. Таким чином випікаємо всі коржі.

Холодну сметану збиваємо з 300 грамами цукровою пудрою і ваніліном. Крем повинен вийде густий і повітряний.

У миску кладемо вершкове масло і поламаний на шматочки плитку шоколаду, ставимо розтопити на водяну баню. Як тільки маса стала однорідною, знімаємо з вогню і залишаємо остигати.

Перемазываем рясно коржі сметанним кремом. Верх і боки обмазуємо остившім ганашем. Ставимо торт в морозилку на 30 хвилин.

Дістаємо з холодильника мастику, даємо їй полежати, поки вона не прогріється і не стане пластичною. Стіл присипаємо пудрою і починаємо качалкою розгортати мастику.

Пласт має вийде не дуже тонкий, товщиною 5 – 6 міліметрів. Виймаємо остиглий торт і змоченими в теплій воді руками розрівнюємо його поверхню, згладжуючи всі шорсткості.

Намотуємо мастику на качалку і покриваємо акуратно нею торт, відразу ж пригладжуючи і прибираючи нерівності і складки. Ставимо торт в холодильник. З решти мастики можна зліпити персонажів і посадити зверху на торт.

Солодкість, яка прийшла до нас з Азії — торт чак-чак рецепт з фото і рекомендаціями як зробити.

Надзвичайно смачний торт «Рафаелло» рецепт з маскарпоне, читайте як приготувати, пробуйте і насолоджуйтеся цим неземним смаком!

Торт «Рижик», знайомий з дитинства рецепт з покроковими фото і декількома варіаціями приготування, ви знайдете тут.

Рекомендації досвідчених кулінарів

  • Для приготування пломбирного крему рекомендується брати виключно свіжі вершки, інакше вони не взобьются.
  • Сметану беріть домашню – вона гущі, і жирність вище, від цього крем вийде густим і ніжним.
  • Якщо при приготуванні мастики вона почала кришитися, додайте 1 столову ложку натурального меду або рослинного масла.
  • Для приготування кольорової мастики використовувати харчові барвники, робіть її за добу до застосування, щоб вона вилежатися в холодильнику.

Дякую за увагу та приємного апетиту вам, вашим близьким і всім, хто удостоїться пробувати приготований вами торт!

Що ще почитати: